Bayern – Augsburg 2:1 (kon.) | Leverkusen – Darmstadt 0:1 (kon.) | Hannover – Dortmund 2:4 (kon.)
Hertha – Stuttgart 2:1 (kon.) | Ingolstadt – Wolfsburg 0:0 (kon.) | Frankfurt – Kolín nad Rýnem 6:2 (kon.)
Bayern Mnichov
2:1 (0:1)
FC Augsburg
Sobota 12.09.2015, 15:30 • Allianz Arena, München • Německá Bundesliga • 4. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké sobotní odpoledne a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (17:32:06)

Držení míče: 73 % : 27 %.
    Střely na branku: 10:1. Střely mimo: 18:3. Rohy: 9:0. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:10.

Utkání sledovalo 75 000 diváků.

Utkání je u konce a z výhry se radují domácí hráči. Měli ale namále, protože obrat začal až v 77. minutě, kdy srovnal Lewandowski. Rozhodující okamžik přišel v 88. minutě, kdy byl odpískán pokutový kop za zákrok na Costu a o dvě minuty později proměnil Müller nařízený pokutový kop. Ihned po odpískání konce utkání se trenér Weinzierl vydal za rozhodčím, aby mu rázně vysvětlil svůj názor na věc. Na výsledku to však už nic nezmění, Bayern vyhrál 2:1 a je s 12 body na druhém místě. Augsburg má stále pouze jediný bod a patří mu 15. příčka.

90+3

90+3
    Ještě jeden přímý kop pro domácí, jenže Alcântara přestřelil.

90+2
    Poslední změna domácích, Joshua Kimmich nahradil Philippa Lahma.

90+1
    Vystřídali i hosté, na lavičku odešel Dominik Kohr, na závěr utkání se na pažit dostal Tim Matavž.

90+1
    Domácí vystřídali, Thomas Müller dohrál, na trávníku se objevil Juan Bernat.
    90. Thomas MÜLLER - 2:1

90
    Bayern právě vstřelil branku!
    K penaltě se postavil THOMAS MÜLLER a byť Hitz vystihl směr střely, míči v cestě do branky nezabránil.

89
    Za protesty dostal žlutou kartu Paul Verhaegh.
    88. Penaltový zákrok na Costu

88
    Penalta pro Bayern! V pokutovém území se Costa snažil obejít protihráče, narazil do stojícího protihráče, upadl a k údivu všech hostujících hráčů byl odpískán pokutový kop!

87
    Costův centr adresáty nenašel, Bayern ale pokračuje v náporu.

86
    Z něj už Bayern nezahrozil, Augsburg může rozehrát.

85
    Lewandowski zahodil gólovou šanci! Dostal ideální pas za obranu, bleskově si zpracoval, pak ale nedokázal překonat perfektně vyběhnutého Hitze. Roh.

84
    Lahm zahrál při zpracovávání neposedného míče rukou, jeho střela už byla zbytečná.

83
    Müller se drží za hlavu, právě totiž byl blizoučko vstřelení gólu, Naběhl si na centr z levé strany, míč nakonec skončil těsně mimo!