Bayern – Augsburg 2:1 (kon.) | Leverkusen – Darmstadt 0:1 (kon.) | Hannover – Dortmund 2:4 (kon.)
Hertha – Stuttgart 2:1 (kon.) | Ingolstadt – Wolfsburg 0:0 (kon.) | Frankfurt – Kolín nad Rýnem 6:2 (kon.)
Hannover 96
2:4 (1:2)
Borussia Dortmund
Sobota 12.09.2015, 15:30 • HDI-Arena. Hannover • Německá Bundesliga • 4. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak Vám přeji příjemný zbytek sobotního odpoledne. U sledování dalších online přenosů na počtenou! (17:39:39)

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 0:8. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 14:16.

Dnešní utkání je u konce! Hosté ovládli druhou půli stejným poměrem jako tu první, a tak si odvážejí z HDI-Areny v Hannoveru všechny tři body za vítězství 4:2!

Na začátku druhé půle nicméně dokázal vyrovnat svou druhou brankou v dnešním utkání Sobiech, který využil zaváhání Hummelse a přesnou střelou k tyči vyrovnal.
    Klíčový moment přišel v 67. minutě, kdy si centr Gintera srazil do vlastní sítě smolař dnešního utkání Felipe.
    Obránce domácích Felipe se ukázal ještě jednou v temném světle, když v 85. minutě rukou srazil centr Kagawy a z následné nařízené penalty uzavřel brankový účet druhou povedenou penaltou v dnešním zápase Aubameyang, který poslal míč do sítě po vzoru Antonína Panenky.
    Borussia zůstává i po čtyřech kolech bez porážky a se skore 15:3 vládne tabulce Bundesligy.
    Vítězné děkovačka fanouškům Dortmundu, kteří dnes hostům vytvořili na stadionu Hannoveru takřka domácí atmosféru!

90+2

90+1
    Sané ostře fauloval na útočné polovině a je dalším hráčem potrestaným žlutou kartou!

90
    Budou se nastavovat 2 minuty!

90
    Hosté mohli zaznamenat ještě jednu branku, nicméně Mchitarjanova přesná střela nemůže být uznána, neboť záložník hostí v době přihrávku operoval v ofsajdovém postavení.

90
    Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Kagawa, kterého nahrazuje Bender.

89
    Hosté si připravují poslední střídání.

88
    Znovu v akci hosté, když Kagawa hledal na pravé straně Gintera. Obránce Borussie na míč sice nedosáhl, ale to ho za současného stavu mrzet nemusí.

87
    Aubameang se mohl dočkat hattricku, ovšem jeho střel byl velmi nepřesná a zamířila vysoko nad branku.
    86. Pierre-Emerick AUBAMEYANG - 2:4

86
    Dortmund právě vstřelil branku!
    K druhé penaltě v dneěním zápase se postavil opět PIERRE-EMERICK AUBAMEYNG, který dal vzpomenout na legendární penaltu Antonína Panenky a jeho vzoru lehkým „dloubákem“ překonal bezmocného Zielera – 2:4!

86
    Žlutou kartu dostává ještě domácí brankář Zieler, kterému se celá situace hodně nelíbila.
    85. Žlutá karta a následná penalta po ruce Felipeho

85
    Obránce Felipe nebude vzpomínat na dnešní zápas v dobrém. Podruhé dnes zavinil penaltu, když rukou zasáhl centr Kagawy a hlavní sudí nařizuje další penaltu ve prospěch BVB!

85
    Další penalta pro Dortmund!

84
    Obrovská šance hostí! Ke krásné střele z hranice pokutového území napřáhl Kagawa, ale jeho ránu dokázal Ziele skvěle vyrazit!

Daniel Kinc

Branky: 18. Sobiech (Andreasen), 53. Sobiech (Prib) – 35. Aubameyang (pen.), 44. Mchitarjan (Ginter), 67. Felipe (vla.), 86. Aubameyang (pen.)

Karty:   85. Felipe (HAN), 86. Zieler (HAN), 90+1. Sané (HAN) – 56. Hummels (DOR)

Hannover 96: Zieler (C) – Albornoz, Marcelo, Felipe, Sakaj – Andreasen, Sané, Prib (80. Erdinç), Sorg (73. Benschop), Kijotake (80. Saint-Maximin) – Sobiech.
    Náhradníci: Tschauner – Hirsch, Benschop, Erdinç, Hoffmann, Karaman, Saint-Maximin.

Borussia Dortmund: Bürki – Papastathopoulos, Hummels (C), Ginter, Schmelzer – Gündoğan, Kagawa (90. S. Bender), Weigl (66. G. Castro) – Mchitarjan, Aubameyang, J. Hofmann (60. Januzaj).
    Náhradníci: Weidenfeller – Subotić, S. Bender, G. Castro, Januzaj, Stenzel, Park.