Rheindorf Altach – Rapid 2:0 (kon.) | Salzburg – Grödig 4:2 (kon.) | Austria – Ried 1:1 (kon.)
Admira – Wolfsberger 1:0 (kon.)
FC Red Bull Salzburg
4:2 (1:2)
SV Grödig
Sobota 12.09.2015, 18:30 • Red Bull Arena, Salzburg • Rakouská Bundesliga • 7. kolo

Obrat jako Salzburg, dalo by se říct. Po nepovedeném vstupu do utkání, kdy po 25 minutách prohrávali 0:2 se tým trenéra Petera Zeidlera vzchopil a čtyřmi brankami obrátil vývoj utkání na svou stranu. Grödig v druhé polovině doplatil na svou laxnost a Salzburg dokázal již po šesti minutách druhé půle srovnat. Po mnoha následných šancích pak udeřili hráči domácích v rozmezí pěti minut dvakrát a vzhledem k červené kartě, kterou dostal v 73. minutě Maak už neměli hosté moc pozitivní vyhlídky na zbytek utkání. Utkání tak skončilo 4:2 a já se s vámi loučím. (20:25:26)

90+3

90+3
    Hráči čekají na hvizd rozhodčího a drží míč u půlící čáry.

90+2
    Po zblokovaném rohu kombinují hráči Salzburgu na útočné polovině.

90+2
    Další šanci domácích sráží hostující obrana na roh.

90+1
    Volný přímý kop zahrál Soriano a přestřelil bránu hostí.

90+1
    Volný kop pro Salzburg z velmi příhodné pozice.

90
    Probíhá poslední minuta základní hrací doby a Salzburg vytváří poslední tlak na bránu Grödigu.

89
    V předposlední minutě se musel vytáhnout brankář Walke, který vyrazil střelu z hranice pokutového území. Následná dorážka jen o kousek minula bránu.

88
    Pokus o přihrávku za obranou řadu hostů sbírá brankář Schlager.

88
    Aut pro Grödig.

87
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Keïta, přichází Prevljak.

87
    Další šance v podání domácího kapitána, který se uvolnil na pravém křídle a přestřelil bránu Schlagera.

86
    Aut pro domácí.

85
    Střela jednoho z hostu jích hráčů byla zblokována a Salzburg může založit protiútok.

84
    Útočná šance hostů byla zastavena hned v zárodku, domácí obranou a ta domácí byla zastavena hvizdem sudího Drachty.

83
    Útočný faul v podání Ulmera a míč pro hosty.

82
    Minamino se mohl zapsat potřetí mezi střelce, ale nedokázal překonal z blízka brankáře hostů.

Kryštof Severa

Branky: 34. Minamino, 51. Keïta, 71. Minamino, 74. Soriano (pen.) – 19. Henrique, 26. Ulmer (vla.)

Karty:   39. Berisha (SLZ)   73. Maak (GRD)

FC Red Bull Salzburg: Walke – Lainer, Ulmer, Schmitz, Ćaleta-Car – Berisha, Minamino, Keïta, Mukhtar (34. Pehlivan)– Soriano(C), Nielsen (72. Lazaro)
    Náhradníci: Stankovic – Paulo Miranda, Schwegler, Lazaro, Pehlivan, Prevljak

SV Grödig: Schlager – Strobl(C), Maak, Strauss, Kainz – Rasner (62. Derflinger), Brauer – Denner, Djuric (62. Völkl), Lucas Henrique – Wallner (72. Sulimani)
    Náhradníci: Swete – Pichler, Itter, Völkl, Schütz, Derflinger, Sulimani

Rozhodčí: Drachta – Brandner, Kühr