Jokerit – Dynamo Moskva 2:1 (kon.) | Riga – Viťaz 1:4 (kon.) | Záhřeb – Spartak Moskva 1:7 (kon.)
HC Slovan – Petrohrad 1:2 (po pr.)
Dinamo Riga
1:4 (0:0, 1:3, 0:1)
HC Viťaz Moskevská oblast
Čtvrtek 17.09.2015, 18:30 • Arena Riga • KHL

Utkání Dinamo Riga – Viťaz Moskevská oblast skončilo vítězstvím hostujícího celku, který si ve druhé třetině vypracoval dvoubrankový náskok a v závěrečné periodě jej ještě navýšil. (20:54:21)

59:47
    Hokejisté Viťazu drží kotouč na svých holích a jdou si pro vítězství.

59:01
    Probíhá závěrečná minuta třetí třetiny.

58:29
    Krisjanis Redlihs nedokázal přesně přihrát a bylo pískáno zakázané uvolnění.

57:41
    Hosté vyslali střelecký pokus, kterému však scházela potřebná přesnost.

57:12
    Sledujeme souboj o puk v rohu kluziště.

55:33
    Sedláček musel zakročit proti střele z pravého kruhu, puk však dokázal vyrazit.

54:41
    Puk skončil na jedné ze střídaček, následuje buly ve středním pásmu.

54:16

54:03
    Tým Dinamo Riga se dostal ke kotouči a vyhodil ho ven z pásma.

53:38
    Domácí stále kombinují na útočné polovině, ale hosté jim nedovolují vystřelit.

52:44
    Ke střele se odhodlal Bukarts, ale puk za brankovou čáru nedostal.

52:16
    Tým Viťaz Moskevská oblast byl potrestán dvěma minutami za příliš mnoho hráčů na ledě. Dvě minuty ty odsedí Maxim Afinogenov.
    Olli PALOLA - 1:4

51:25
    Viťaz právě vstřelil branku!
    Hosté odskakují Dinamu na rozdíl tří branek! Švec-Rogovoj poslal přihrávku na pravou stranu a OLLI PALOLA vystřelil přesně nad lapačku Sedláčka. Asistence: Arťjom Švec-Rogovoj a Igor Musatov.

49:43
    Už to vypadalo, že by se přes obranu mohl probojovat Kempe, ale nakonec proti dvojnásobné přesile neuspěl.

48:23
    Ke střele se na opačné straně dostal Darzinš, jeho pokus byl ale obranou zblokován.

47:51
    V útočném pásmu se dostal k puku Afinogenov, jeho bekhendové zakončení však postrádalo potřebnou přesnost.

Lukáš Jasoněk

Branky a nahrávky: 26. Sestito (Kundrátek, Seigo) – 22. Makejev (Kučerjavenko, Eronen), 30. Vyglazov (Horák, Kempe), 32. Afinogenov (Berdjukov, Makejev), 52. Palola (Švec-Rogovoj, Musatov)

Dinamo Riga: Sedláček (Eriksson) – K. Redlihs, Sotnieks, Sestito, Seigo, Jerofejevs, Cibulskis, Kundrátek – Darzinš, Leino, Sestito – M. Redlihs, Schutz, Indrašis – Skvorcov, Saulietis, Meija – Bukarts, Kulda, Dzerins, Locans
    HC Viťaz Moskevská oblast: Sateri (Saprykin) – Eronen, Ježov, Peretjagin, Golovkov, Voronkov, Kostromitin, Berdjukov – Kučerjavenko, Makejev, Afinogenov – Soloduchin, Šitikov, Kokšarov – Cyganov, Horák, Kempe – Švec-Rogovoj, Palola, Vyglazov, Musatov

Rozhodčí: Cyplakov, Ščenjov – Aljošin, Ivanov