Jokerit – Dynamo Moskva 2:1 (kon.) | Riga – Viťaz 1:4 (kon.) | Záhřeb – Spartak Moskva 1:7 (kon.)
HC Slovan – Petrohrad 1:2 (po pr.)
Jokerit Helsinky
2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
Dynamo Moskva
Čtvrtek 17.09.2015, 17:30 • Hartwall Arena • KHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (19:54:04)

Československá stopa:
    Do utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

Jokerit Helsinky poráží Dinamo Moskva 2:1 a posouvá se a první místo v Západní konferenci KHL. Finský celek byl většinu času lepším týmem na ledě a připisuje si pátou výhru v řadě.

59:36
    Vhazovat se bude v obranném pásmu Dinama a Lazušin se vrací do své branky.

59:15
    Jokerit zahnal Dinamo až do jeho obranné třetiny a hostům se teď nedaří rozehrávka.

58:53
    Zakázané uvolnění Jokeritu. Hosté si následně vyžádali oddechový čas.

58:25
    Dinamo se konečně dostalo do útoku a Lazušin opouští svou branku.

58:00
    Ohlášeny jsou poslední dvě minuty třetí třetiny a kotouč je za brankou Lazušina.

57:40
    Postavení mimo hru v podání Jokeritu. Vhazovat se bude ve středním pásmu. Dinamo vůbec nepůsobí jako tým, který rychle potřebuje vstřelit branku.

56:12
    Jokerit teď chytře drží hru daleko od Karlsson a hostům rychle utíká čas na vyrovnání.

53:53
    Jokerit se ubránil a Rita se vrací na led.

53:10
    Jokerit se v oslabení dostal pod velký tlak, ale nyní se mu daří vyhodit kotouč do útočné třetiny.

52:42
    Tvrdou ránu Višněvského vyráží Karlsson ramenem!

51:53
    Jani Rita (JOK) dostává menší trest za hákování a Jokerit si komplikuje závěr zápasu.
    49:18. Maxim PESTUŠKO - 2:1

49:18
    Dinamo právě vstřelilo branku!
    Dinamo dává po skončení přesilové hry kontaktní branku! Na konci povedené kombinace byl v pravém kruhu MAXIM PESTUŠKO, který dnes jako první dokázal dostat kotouč za Karlssona. Asistence: Denis Kokarev, Dmitrij Višněvskij.

49:00
    Domácí jsou v plném počtu.

48:00
    První minuta přesilové hry Dinama je minulostí a Jokerit se zatím dobře brání.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 22. Regin (Kozun), 36. Olimb (Jaakola, Jormakka) – 50. Pestuško (Kokarev, Višněvskij)

Jokerit Helsinky: Karlsson (Helenius) – Ohtamaa, Lajunen, Jensen, Larsen, Jaakola, Korpikari – Huhtala, Olimb, Jormakka – Hagman, Regin, Kozun – Sallinen, Kapanen, Aaltonen – Joensuu, Wirtanen, Rita.
    Dynamo Moskva: Lazušin (Serebrjakov) – Barancev, Višněvskij, Robinson, Hietanen, Osipov, Solovjov, A. Volkov, Igumnov – Kokarev, Gorovikov, Pestuško – Daugavinš, Cvetkov, Karpov – Galimov, K. Volkov, Babenko – Dugin, Tarasov, Filatov.

Rozhodčí: Gašilov, Gofman – Sirotkin, Metalnikov

Diváci: 9 184