Fenerbahce – Molde 1:3 (kon.) | Ajax – Celtic 2:2 (kon.) | Bordeaux – Liverpool 1:1 (kon.)
Sion – Kazaň 2:1 (kon.) | Qäbälä – PAOK 0:0 (kon.) | Dortmund – FK Krasnodar 2:1 (kon.)
Midtjylland – Legia 1:0 (kon.) | Neapol – Club Brugge 5:0 (kon.) | Rapid – Villarreal 2:1 (kon.)
Plzeň – Dinamo Minsk 2:0 (kon.) | Liberec – Braga 0:1 (kon.) | Groningen – Marseille 0:3 (kon.)
Dněpropetrovsk – Lazio 1:1 (kon.) | Saint-Étienne – Rosenborg 2:2 (kon.) | Sporting – Lok. Moskva 1:3 (kon.)
Skënderbeu – Besiktas 0:1 (kon.) | Fiorentina – Basilej 1:2 (kon.) | Lech Poznaň – Belenenses 0:0 (kon.)
Anderlecht – Monaco 1:1 (kon.) | Tottenham – Karabach 3:1 (kon.) | APOEL – Schalke 0:3 (kon.)
Asteras – Sparta 1:1 (kon.) | Partizan Bělehrad – Alkmaar 3:2 (kon.) | Ath. Bilbao – Augsburg 3:1 (kon.)

Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    NOLAN ROUX střelou pod břevno s přehledem proměňuje pokutový kop a tři minuty před koncem je srovnáno!
    79. Jonas SVENSSON - 1:2

79
    Rosenborg právě vstřelil branku!
    Hosté se prosazují po standardní situaci! Selnæs poslal dobrý centr do vápna, kde Søderlund vyhrál hlavičkový souboj a posunu balón na JONASE SVENSSONA, který zblízka rozvlnil síť za Ruffierem. Asistence: Alexander Søderlund.
    16. Tobias MIKKELSEN - 1:1

16
    Rosenborg trestá pasivitu domácího celku a je srovnáno! TOBIAS MIKKELSEN si naběhl naběhl na parádní míč za obranu a s trochou štěstí procpal pod padajícím Ruffierem balón do brány.
    4. Robert BERIĆ - 1:0

4
    Monnet-Paquet na pravé straně posunul míč dopředu na Clerca který odcentroval do šestnáctky, kam si za obranu naběhl ROBERT BERIĆ, pro něhož už nebylo problémem usměrnit míč do brány.

Martin Švejkar

Branky: 4. Berić (F. Clerc), 87. Roux (pen.) – 16. Mikkelsen, 79. J. Svensson (Søderlund)

Karty:   52. Clément (SET), 61. Eysseric (SET), 84. Bayal Sall (SET) – 28. Skjelvik (RSN), 30. J. Svensson (RSN), 56. Midtsjø (RSN)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 4:3. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 11:14.
    AS Saint-Étienne: Ruffier – F. Clerc, Bayal Sall, Perrin (C), Assou-Ekotto – Monnet-Paquet (71. Bamba), Lemoine (76. Pajot), Clément, Eysseric (64. Corgnet) – Berić, Roux.
    Náhradníci: Moulin – Corgnet, Maupay, Pajot, F. Pogba, Polomat, Bamba.

Rosenborg BK: André Hansen – J. Svensson, Eyjólfsson, Skjelvik, Midtsjø – Jensen (C), Selnæs, Konradsen – Helland (76. de Lanlay), Søderlund, Mikkelsen.
    Náhradníci: Faye Lund – de Lanlay, Pedersen, Hou Saeter, Stamnestrø, Vilhjálmsson.

Rozhodčí: C. Dingert – M. Pickel C. Bornhorst (všichni Německo)