Fenerbahce – Molde 1:3 (kon.) | Ajax – Celtic 2:2 (kon.) | Bordeaux – Liverpool 1:1 (kon.)
Sion – Kazaň 2:1 (kon.) | Qäbälä – PAOK 0:0 (kon.) | Dortmund – FK Krasnodar 2:1 (kon.)
Midtjylland – Legia 1:0 (kon.) | Neapol – Club Brugge 5:0 (kon.) | Rapid – Villarreal 2:1 (kon.)
Plzeň – Dinamo Minsk 2:0 (kon.) | Liberec – Braga 0:1 (kon.) | Groningen – Marseille 0:3 (kon.)
Dněpropetrovsk – Lazio 1:1 (kon.) | Saint-Étienne – Rosenborg 2:2 (kon.) | Sporting – Lok. Moskva 1:3 (kon.)
Skënderbeu – Besiktas 0:1 (kon.) | Fiorentina – Basilej 1:2 (kon.) | Lech Poznaň – Belenenses 0:0 (kon.)
Anderlecht – Monaco 1:1 (kon.) | Tottenham – Karabach 3:1 (kon.) | APOEL – Schalke 0:3 (kon.)
Asteras – Sparta 1:1 (kon.) | Partizan Bělehrad – Alkmaar 3:2 (kon.) | Ath. Bilbao – Augsburg 3:1 (kon.)

Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    NOLAN ROUX střelou pod břevno s přehledem proměňuje pokutový kop a tři minuty před koncem je srovnáno!
    86. Eyjólfssonův penaltový zákrok na Beriće.

86
    Po faulu na Beriće budou domácí kopat penaltu!

84
    Žlutou kartu dostává Moustapha Bayal Sall (AS Saint-Étienne).

82
    Nebezpečný brejk Rosenborgu! Mikkelsen se řítil s levé strany na bránu a mířil na zadní tyč, kterou však asi o metr minul.
    79. Jonas SVENSSON - 1:2

79
    Rosenborg právě vstřelil branku!
    Hosté se prosazují po standardní situaci! Selnæs poslal dobrý centr do vápna, kde Søderlund vyhrál hlavičkový souboj a posunu balón na JONASE SVENSSONA, který zblízka rozvlnil síť za Ruffierem. Asistence: Alexander Søderlund.

76
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Fabien Lemoine, přichází Vincent Pajot.

76
    Střídání v týmu Rosenborg BK: ze hřiště odchází Pål André Helland, přichází Yann-Erik de Lanlay.

71
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Kévin Monnet-Paquet, přichází Jonathan Bamba.

65
    Søderlund prodloužil centrovaný míč hlavou do vápna, kam si nabíhal Konradsen, který v dobré příležitosti zcela selhal a vystřelil hodně mimo.

64
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Valentin Eysseric, přichází Benjamin Corgnet.

61
    Žlutou kartu dostává Valentin Eysseric (AS Saint-Étienne).

56
    Žlutou kartu dostává Fredrik Midtsjø (Rosenborg BK).

52
    Žlutou kartu dostává J. Clément (AS Saint-Étienne).

30
    Žlutou kartu dostává Jonas Svensson (Rosenborg BK).

28
    Žlutou kartu dostává Jørgen Skjelvik (Rosenborg BK).
    16. Tobias MIKKELSEN - 1:1

16
    Rosenborg trestá pasivitu domácího celku a je srovnáno! TOBIAS MIKKELSEN si naběhl naběhl na parádní míč za obranu a s trochou štěstí procpal pod padajícím Ruffierem balón do brány.
    4. Robert BERIĆ - 1:0

4
    Monnet-Paquet na pravé straně posunul míč dopředu na Clerca který odcentroval do šestnáctky, kam si za obranu naběhl ROBERT BERIĆ, pro něhož už nebylo problémem usměrnit míč do brány.

Martin Švejkar

Branky: 4. Berić (F. Clerc), 87. Roux (pen.) – 16. Mikkelsen, 79. J. Svensson (Søderlund)

Karty:   52. Clément (SET), 61. Eysseric (SET), 84. Bayal Sall (SET) – 28. Skjelvik (RSN), 30. J. Svensson (RSN), 56. Midtsjø (RSN)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 4:3. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 11:14.
    AS Saint-Étienne: Ruffier – F. Clerc, Bayal Sall, Perrin (C), Assou-Ekotto – Monnet-Paquet (71. Bamba), Lemoine (76. Pajot), Clément, Eysseric (64. Corgnet) – Berić, Roux.
    Náhradníci: Moulin – Corgnet, Maupay, Pajot, F. Pogba, Polomat, Bamba.

Rosenborg BK: André Hansen – J. Svensson, Eyjólfsson, Skjelvik, Midtsjø – Jensen (C), Selnæs, Konradsen – Helland (76. de Lanlay), Søderlund, Mikkelsen.
    Náhradníci: Faye Lund – de Lanlay, Pedersen, Hou Saeter, Stamnestrø, Vilhjálmsson.

Rozhodčí: C. Dingert – M. Pickel C. Bornhorst (všichni Německo)