Přerov – Šumperk 3:5 (kon.) | Motor ČB – Třebíč 3:6 (kon.) | Most – Kadaň 1:2 (0:1 po s.n.)
Jihlava – Slavia 2:4 (kon.) | Havířov – Prostějov 3:1 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 4:2 (kon.)
Ústí n/L – Kladno 3:6 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:4 (1:1, 1:0, 0:3)
HC Slavia Praha
Pondělí 28.09.2015, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Chance liga • 8. kolo

S konstatováním, že HC Slavia Praha si odváží z ledu Jihlavy výhru 2:4, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (19:53:44)

Třetí třetina se domácímu týmu vůbec nevydařila. Během devětatřiceti vteřin na přelomu padesáté minuty se trefili David Šafránek s Tomášem Jiránkem a čtyři minuty před koncem pojistil Slavii tři body Zdeněk Bahenský. Stejně jako v předchozím domácím zápase Dukly se potvrdilo, že kdo nevyužije dlouhou přesilovku pět na tři, nemůže vyhrát.

59:49
    Je jasné, že Slavia dnes bude brát tři body, jelikož je hráčská lavice Dukly potrestána dvěma minutami za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Marek Prokš (JIH).

Na vyloučení: 4-5.

59:37
    Nyní vytáhl Tomáš Kaláb pořádnou pumelici, z polokleku, jenže pravý beton Hyláka je znovu připraven.

59:15
    Jihlava vysílá na branku Hyláka jeden střelecký pokus za druhým, který však sešívaní jeden po druhým likvidují.

58:58
    Kaláb od modré trefil pouze stínujícího Kašpaříka.

58:47
    Tečovaná rána Kalába prolétla těsně vedle pravé tyče gólmana.

58:38
    Jihlavská svatyně je prázdná, Škarek je na střídačce, Dukla to zkusí v šesti.

58:38
    Oddechový čas Dukly Jihlava.

58:38
    Jihlava ještě může se zápasem něco udělat. Miloslav Čermák (SLA) dostává dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 3-5.

58:18
    Dnešnímu zápasu přihlíží 2568 diváků, kterým oba týmy nabídly hezkou podívanou se zřejmě šťastnějším koncem pro Slavii.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí dvacetiminutovky.

57:31
    Lukáš Jícha si sjel na levý kruh pro kotouč a jeho pokus z otočky zblokoval Knot do ochranné sítě.

56:55
    Jihlava má puk za brankou a snaží se rozehrát útočnou akci. Slávisté si ale pozorně hlídají obrannou modrou a vůbec celé střední pásmo.
    Zdeněk BAHENSKÝ - 2:4

55:21
    Slavia právě vstřelila branku!
    Je zřejmě rozhodnuto, Slavia přesilovou hru využívá. Od modré vystřelil Kašpařík, Škarek vyrazil kotouč ke své pravé tyči a tam jej dorazil za čáru ZDENĚK BAHENSKÝ. Jihlava své přesilovky dnes nevyužila, a to ani minutu a půl dlouhou dvojnásobnou početní výhodu, Slavia se naopak v klasické přesilovce trefuje – není co řešit. Asistence: Pavel Kašpařík, Tomáš Andres.

54:09
    Josef Skořepa v oslabení sebral puk a ujel do úniku. Ač jej stínoval protihráč, dokázal nejproduktivnější hráč Dukly nabrat puk na bekhend, mířil však hodně nad branku.

53:45
    Opravdu nevím, proč nyní hlavní sudí Petr Přikryl vylučuje. Žádný nedovolený zákrok jsem ze strany Dukly neviděl. Nicméně je tomu tak a Martin Kohout (JIH) míří ven na dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 3-4.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 2. Gríger (Melenovský, Malec), 34. Skořepa (Kaláb, Důras) – 20. Čermák (Hruška, Robinson), 49. Šafránek (Markovič, Robinson), 50. T. Jiránek (Bahenský, Micka), 56. Bahenský (Kašpařík, Andres)

HC Dukla Jihlava: Škarek (Sáblík) – Šimek, Kaláb, Grebenyuk, Štebih, Zadražil, Dobrovolný, Šafář – Prokš, Skořepa, Důras – Harkabus, Seman, Kohout – Malec, Melenovský, Gríger – Anděl, Jícha, Alekseev
    HC Slavia Praha: Hylák (Frodl) – Pavlin, Hruška, Punčochář, Hraško, Knot, Kolařík, Růžička – Markovič, Andres, Robinson – Micka, Jurík, Bahenský – Čermák, Kašpařík, T. Doležal – Jiránek, Šafránek, J. Doležal

Rozhodčí: Přikryl – Rožánek, Konvička