Vsetín – Olomouc 0:4 (kon.) | Opava – Zlín 1:5 (kon.) | Kladno – Chomutov 2:5 (kon.)
Havlíčkův Brod – Mountfield HK 2:3 (kon.) | HC Litvínov – HC Plzeň 3:5 (kon.) | Poruba – Havířov 3:5 (kon.)
Třinec – Vítkovice 9:1 (kon.) | Letňany – Jihlava 5:2 (kon.) | Liberec – Kometa Brno 3:5 (kon.)
Mladá Boleslav – Pardubice 2:4 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 7:6 (2:0 po s.n.)
BK Mladá Boleslav
2:4 (1:2, 0:2, 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 03.10.2015, 16:00 • ŠKOENERGO Aréna - malá hala • Extraliga staršího dorostu • 10. kolo

51:22
    Opět vyloučení na straně Pardubic. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Čestmír Javůrek (PCE).

41:18
    První vyloučení ve třetí třetině. Za vražení na hrazení byl potrestán dvěma minutami Ondřej Paliesek (PCE).

36:56
    Tentokrát jdou do čtyř Pardubice. Za hákování byl potrestán dvouminutovým trestem Jakub Mert (PCE).

26:50
    Až teď nabrala hra opět na obrátkách. Pardubičtí jeli v přečíšlení na branku. V důsledku toho dostal dvě minuty za podražení Róbert Obrtlík (MBL).

19:25
    Čestmír Javůrek (PCE) byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění. Dokáží Bruslaři opět vyrovnat?

13:26
    Ondřej Trejbal (PCE) se dopustil nedovoleného bránění, když atakoval Havelku, který byl bez kotouče. Dostal tedy dvouminutový trest.

11:49
    Boleslavští jdou navíc do čtyř. Kroni Musliu (MBL) dostal dvouminutový trest za hákování.

10:42
    Nyní budeme svědky další přesilovky. Za podražení dostal dvouminutový trest Ondřej Trejbal (PCE).

05:26
    Za hákování odjíždí na trestnou lavici Jakub Mert (PCE). Dokáží Boleslavští vyrovnat?

01:29
    Je tady první vyloučení zápasu. Hříšníkem není nikdo jiný než nejtrestanější hráč Mladé Boleslavi, kapitán František Uřídil (MBL) – dvě minuty za nedovolené bránění.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 16. Kalaš (Outrata), 45. Kerda (Musliu) – 1. Pochobradský (Machala), 16. Matýs (Pochobradský, Machala), 33. Paliesek (Šeliga), 36. Machala (Trejbal)

BK Mladá Boleslav: Marek (36. Krofta) – Obrtlík, Uřidil "C", Linhart, Kalus, Červenka, Nepokoj – Kerda, Flynn, Musliu, Křížek, Straka, Havelka, Zahradník, Kalaš, Outrata, Jindra, Dančišin "A", Dvořák
    HC Dynamo Pardubice: Klouček (Jánský) – Trejbal, Žouželka "A", Boček "C", Mert, Matýs, Javůrek, Leder – Pochobradský, Štefka, Paliesek, Roubal "A", Machala, Syrovec, Petrus, Kubišta, Šeliga

Rozhodčí: Smitka – Gabriel, Kettner