Řisuty – Jindř. Hradec 7:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 5:0 (kon.) | Nymburk – Sokolov 4:2 (kon.)
Poruba 2011 – Nový Jičín 8:3 (kon.) | Frýdek-M. – SK Karviná 7:1 (kon.) | Kopřivnice – Technika Brno 3:4 (0:1 po s.n.)
Břeclav – Vsetín 0:9 (kon.) | Val. Meziříčí – SHK Hodonín 0:7 (kon.) | Mor. Budějovice – Opava 4:2 (kon.)
Klatovy – Pelhřimov 8:4 (kon.) | Bílina – Jablonec n/N 1:3 (kon.) | Trutnov – Klášterec nO 8:2 (kon.)
Děčín – Kolín 0:3 (kon.) | Tábor – Žďár n/S 6:2 (kon.) | Kobra – Vrchlabí 5:7 (kon.)
HC Trutnov
8:2 (4:0, 2:2, 2:0)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
Sobota 03.10.2015, 18:00 • PRO HOCKEY Aréna Trutnov • 2. liga skupina Západ • 6. kolo

Dnešní utkání sledovalo 415 diváků. (20:42:25)

Domácí dnes zaslouženě vyhráli. Již od samého začátku domácí tlačili hostující celek a vytvářeli si zajímavé šance, které dokázali proměnit v gól. První branku zápasu jsme mohli vidět až v šestnácté minutě, kdy se prosadil po přihrávce Chytráčka Malý. Již v devatenácté minutě jsme mohli vidět druhou branku domácích a znovu u toho byli Chytráček s Malým, tentokrát se prosadil první jmenovaný. Deset sekund před koncem první třetiny se domácí radovali znovu. Po přihrávce Cetkovského a Půlpána si na střed najel Kastner, který navýšil vedení na 3:0. Jenže to nebylo vše. Přesně se sirénou se domácí mohli radovat znovu. Po pokusu přelobovat Kaššáka se k dorážce dostal Perutek, který trefil odkrytou klec hostů. Ve druhé třetině jsme čekali na gól pouze devět minut, kdy se prosadili hosté. V přesilové hře si před Jeschkeho branku sjel Kozák, který po přihrávce Deveriho snížil na 4:1. A pak už to bylo jako na houpačce! V čase 35:01 se ve svém prvním zápase za Trutnov prosadil Pavel Fedulov. O 39 sekund bylo znovu sníženo. Po samostatné akci se před brankou domácích nejlépe zorientoval Ptáčník, který snížil na 5:2. O dalších 26 sekund později vedli domácí znovu o čtyři branky. Po chybě hostujícího gólmana se k puku dostal Luštinec a nádhernou přihrávkou našel Janouška, který zvýšil na 6:2. Třetí třetina už byla klidnější. Sedmí gól domácích padl v čase 45:10, kdy se na modré napřáhl Suvorov, který prostřelil vše co mu stálo v cestě 7:2. Po tomto gólu hosté střídali brankáře. A tak místo Kaššáka nastoupil Tichý. Poslední gól padl sedm sekund před koncem, kdy se uvolnil Kastner a nádherným blafákem upravil skóre na konečných 8:2.

59:53
    Trutnov právě vstřelil branku!

Tak přece jen ještě jedna branka v síti hostů. Z samostatného úniku se po krásném blafáku prosadil domácí Lukáš KASTNER, který střílí svou druhou branku v zápase.

59:01
    2min za podražení dostává domácí Janoušek.

59:00
    Probíhá poslední minuta tohoto zápasu.

58:02

57:54
    Do šance se dostal hostující Hammerbauer, jeho střela však trefila pouze horní tyčku Jeschkeho branky.

56:28
    Icing hostů.

56:23

56:02
    2min za příliš mnoho hráčů na ledě dostává domácí střídačka.

54:23
    2min za hákování dostává hostující Kuncl.

52:45

52:15
    2min za sevření kotouče dostává domácí Malý.

50:45
    2min za držení dostává hostující Zicho.

49:51

49:21
    Domácí ve čtyřech.

47:51
    2min za napadení dostává domácí Bartoň.

47:21
    2min za hákování dostává domácí Janoušek.

47:10

45:10
    Hosté střídají brankáře. Své místo v brance přenechává Kaššák svému náhradníkovi Tichému.

45:10
    2min za sekání dostává hostující Toušek.

45:10

A je tu sedmí gól domácích! Po zblokované střele Váchy se ke kotouči dostal SUVOROV, který přízemní střelou prostřelil Kaššáka. ASISTENCE: Vácha, Malý

43:16
    2min za podražení dostává hostující Vrtek.

41:38
    Domácí vyhazují kotouč na zakázané uvolnění.

40:47
    Peter Beneš to nyní vzal na sebe a projel celé hřiště, ale jeho střela však skončila někde pod Kaššák.

40:01

Po zprávě z kabiny domácích již do utkání nezasáhne střelec druhé branky Petr Chytráček, který si po tvrdém nárazu odnesl zranění ramene.

40:00

38:38
    10min za nesp. chování si jde odpykat právě faulující Hrdlička.

38:38
    Faulovaný Půlpán to provedl na výbornou, jenže jeho střelou směřovala pouze do pravé spojnice Kaššákovy branky.

38:38
    Bylo nařízeno trestné střílení ve prospěch Trutnova.

36:06

Tak to je opravdu neuvěřitelné. Teď se skóre mění každou minutu. Po velké chybě Kaššáka, který špatně rozehrál kotouč přímo na Luštince, ten hned poslal přihrávku na JANOUŠKA, a ten trefil úplně prázdnou branku hostů s velkým přehledem. ASISTENCE: Luštinec

35:40
    Klášterec právě vstřelil branku!

Netrvalo dlouho a je znovu sníženo. Po samostatné akci se prosazuje Ptáčník.

35:01

Trutnov si bere své čtyřbrankové vedení zpět a postaral se to dnešní debutant Pavel FEDULOV, který trefil odkrytou klec po nahrávce Uchin.

34:39
    2+2 za hrubost dostává domácí Chaloupka hostující Mála.

34:31

32:31
    2min za vhození hole dostává domácí Poul.

32:31
    Icing domácích.

30:56
    Skvělou práci s hokejkou nyní předvedl Uchin, který si prohodil 2 obránce, jenže jeho zakončení skončilo od Kaššáka v rohu.

28:50

Pohledná kombinace hostů končí gólem. Hosté doslova zamkli domácí ve obranném pásmu a z toho vytěžil maximum KOZÁK, který dopravil kotouč za záda Jeschkeho po Deveriho nahrávce napříč brankovištěm. ASISTENCE: Deveri

27:02
    2min za sekání dostává domácí Suvorov.

25:19
    Hosté teď dlouho nevěděli kde jim hlava stojí, domácí ale z tlaku nic nevytěžili.

23:56
    Z ledu se hodně těžce zvedá jeden z hostujících hráčů, který dostal tvrdý hit od Fedulova přistál na levé tyči Jeschkeho branky.

22:54

22:11
    Hra je zatím hodně pomalá a domácí se snaží dostat se do útočného pásma marně.

20:54
    2min za zdržování hry si jde odpykat hostující kapitán Koblitz.

20:01

První třetina jednoznačně patřila domácím. Ti si vytvořili několik šancí a hned čtyři dokázali proměnit v gól. A ten poslední byl nejkurióznější, protože Perutek dokázal dopravit kotouč za záda Tichého přesně se sirénou.

20:00

20:00

Tak to je opravdu neuvěřitelné. To jsme tu ještě neviděli. Domácí jdou do čtyřbrankového. Přesně se sirénou dostal kotouč za záda Kaššáka PERUTEK, který se nejdříve pokusil Tichého přelobovat, to se mu však nepodařilo, jenže následná dorážka již v brance skončila. ASISTENCE: Surovov

19:50
    Trutnov navyšuje vedení na 3:0. Po přihrávce Cetkovského a Půlpána si nádherně povyjel KASTNER, který si položil Kaššáka a zavěsil kotouč pod horní tyčku Kaššákovy branky. ASISTENCE: Půlpán, Cetkovský

18:40

Netrvalo dlouho a domácí vedou již o dvě branky. Střelcem branky je Petr CHYTRÁČEK, který se po nahrávce Malého a špatném střídání hostů dostal do brejku a neskutečným blafákem si nejdříve položil Kaššáka a následně zasunul puk do prázdné branky. ASISTENCE: Malý

17:26
    2min za hákování si jde odsedět domácí Cetkovský.

15:38

Trutnov se po velké snaze vstřelit gól konečně dočkal! Velkou zásluhu na tom má domácí útočník Petr Chytráček, který si sám pro sebe vyhrál buly a pěknou nahrávkou našel MALÉHO, který zakončoval do téměř prázdné branky. ASISTENCE: Chytráček

15:32
    Obrovská šance Beneše, jeho střela se však odrazila od vyjetého Kaššáka do ochranné sítě.

15:09

13:09
    První vyloučení v zápase. 2min za podražení si jde odpykat domácí Malý.

11:38
    Z ledu se těžce zvedá domácí Vácha, který schytal tvrdou ránu pukem do obličeje. Ale vypadá to, že v utkání bude moci pokračovat.

10:26
    Pohlednou kombinaci nyní předvedla lajna ruské sborné Shamolin-Uchin-Fedulov, ale právě Fedulov ztroskotal na hostujícím brankáři.

08:33
    Domácí jsou zatím v první polovině 1. třetiny lepší. Do další velké šance se dostal Luštinec, ten však svým bekhendovým pokusem a následnou dorážkou trefil pouze beton Kaššáka.

07:46
    Tentokrát se do ofsajdu dostal Kastner. Ofsajd domácích.

05:57
    Obrovská šance Chytráčka, který dostal přihrávku od Malého, první jmenovaný, ale kotouč ani na třikrát nedostal za záda Kaššáka.

05:38
    Po špatné domluvě se jeden z hráčů domácích dostal do ofsajdu.

05:08

03:26
    Další rychlý protiútok domácích. Tentokrát byl v šanci Kastner, ale ten rovněž skončil na hostujícím brankáři.

02:20
    Teď se do šance dostal Fedulov, ale gólem to neskončilo.

01:28
    Ofsajd domácích.

01:13
    Šanci si nyní vytvořil hostující Vrtek, který poslal puk od ramene Jeschkeho až do ochranné sítě.

00:50
    Odehrálo se pouhých deset sekund a je z toho další icing domácího týmu.

00:40
    Hra se zatím přesunuje ze strany na stranu a nyní z toho vznikl icing domácích.

00:01

Oba týmy se již pozdravili, kapitáni podali ruce a vše je tak připraveno k zahájení dnešního utkání.

Ale ihned je na led pronásledují i hráči hostů.

Trutnov neobvykle nastupuje na ledovou plochu jako první.

HC BAK Trutnov

Trutnov zatím neprožívá dobrý začátek sezóny a ze čtyř odehraných utkání (jedno utkání k dobru) ma na kontě pouze 3b, které si přivezl ze Sokolova, kde vyhrál 4:1. Ve všech zbylých utkání Trutnov vedl, ale ze všech vyšel jako poražený. Na čele Trutnovských statistik je ruský mladík Alexej Shamolin. Ten má na kontě 5 bodů za tři góly a dvě nahrávky. Nejvíce bodů si přivezl ze Sokolova, kde byl u čtyř gólů. Na dva přihrál a další dva sám dal. Všichni dnes doufají, že si Trutnov ponechá tři body doma.

HC Klášterec nad Ohří

Hostující Klášterec, který dnes přijel do PRO HOCKEY Arény urvat tři body na svou stranu zatím zažívá dobrou sezónu. Z pěti odehraných zápasů má na kontě 8b z dvou výher, jedné výhry v sam. nájezdech a posledních dvou proher. Klášterec začal sezónu vysokou výhrou nad Pelhřimovem, kterému nadělil na domácím ledě porážku 11:5. Poslední dvě utkání však Klášterec prohrál. První porážku si odvezl z Havlíčkova Brodu, kde prohrál 6:3. Tu druhou však Klášterec utržil doma, kde prohrál se čtvrtými Klatovami 2:5. Klášterecké statistiky zatím ovládá Danko Deveri, který má na kontě 12b za 8 gólů a 4 asistence.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Ondřej Poul

Matěj Poul

Branky a nahrávky: 16. Malý (Chytráček), 19. Chytráček (Malý), 20. Kastner (Půlpán, Cetkovský), 20. Perutek (Surovov), 36. Fedulov (Uchin), 37. Janoušek (Luštinec), 46. Suvorov (Vácha, Malý), 60. Kastner – 29. Kozák (Deveri), 36. Ptáčník

HC Trutnov: Jeschke (Čáp) – Beneš "A", Poul, Karlík "C", Chaloupka, Vácha, Kubica, Suvorov – Bartoň, Luštinec, Kastner, Malý, Půlpán, Cetkovský, Perutek, Chytráček, Shamolin, Uchin, Janoušek, Fedulov
    HC Tygři Klášterec nad Ohří: Kaššák (Tichý) – Koblitz "C", Kuncl, Neman, Zicho, Kozák Michal, Žižka – Andres, Jáchym, Toušek, Ptáčník, Hammerbauer, Mála, Hrdlička "A", Vrtek, Deveri, Schönauer, Toman, Nguyen "A"

Rozhodčí: Veinfurter – Novák, Tasch