Řisuty – Jindř. Hradec 7:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 5:0 (kon.) | Nymburk – Sokolov 4:2 (kon.)
Poruba 2011 – Nový Jičín 8:3 (kon.) | Frýdek-M. – SK Karviná 7:1 (kon.) | Kopřivnice – Technika Brno 3:4 (0:1 po s.n.)
Břeclav – Vsetín 0:9 (kon.) | Val. Meziříčí – SHK Hodonín 0:7 (kon.) | Mor. Budějovice – Opava 4:2 (kon.)
Klatovy – Pelhřimov 8:4 (kon.) | Bílina – Jablonec n/N 1:3 (kon.) | Trutnov – Klášterec nO 8:2 (kon.)
Děčín – Kolín 0:3 (kon.) | Tábor – Žďár n/S 6:2 (kon.) | Kobra – Vrchlabí 5:7 (kon.)
HC Frýdek-Místek
7:1 (2:0, 3:0, 2:1)
SK Karviná
Sobota 03.10.2015, 17:00 • Hala Polárka • 2. liga skupina Východ • 7. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Frýdek-Místek zatím suverénně vede tabulku východní skupiny. Ani jedno utkání zatím Frýdecko-místečtí neprohráli a se svými 18 body a celkovým skóre 25:4 mohou být nadmíru spokojeni. Stěžovat si nemohou ani gólmani, kteří mají na svých účtech dohromady již čtyři čistá konta. V posledním utkání nastoupili frýdecko-místečtí hokejisté na ledě Techniky Brno, kde vstřelili dvě branky a nedostali ani jednu. Dále tak pokračují ve své vítězné krasojízdě!

SK Karviná
    Karviná je na tom na rozdíl od svého soupeře přesně naopak. Ani jedno utkání zatím nedokázali karvinští vyhrát a nemají tak na kontě ani jeden bod. Jsou tedy na úplném dnu tabulky východní skupiny a dnes se o body pokusí bojovat s prvním týmem. Naposledy doma karvinští hokejisté přivítali Porubu, které podlehli v poměru 2:5.

Čeká nás tedy jistě velmi zajímavé utkání, ve kterém nastoupí první tým tabulky proti tomu poslednímu. Dopadne tento duel podle očekávání, anebo nás čeká překvapení? To se již brzy dozvíme, zápas startuje v 17:00!

HC Frýdek-Místek: Daneček (Hlaváč) – Dresler, Jeník, Heider, Krutil, Kowalczyk, Polák – Franek, Piecha, Sonnek, Klimša, Kovařčík, Schwarz, Káňa, Meidl, Růžička, Luka, Jaroš, Christov

SK Karviná: Pútec (Volf) – Franek, Černín, Duriš, Fišera, Javín, Graca, Deutsch – Chomič, Foltyn, Václavík, Vyčesaný, Křibík, Badžo, Juhász, Kašperlík, Ivan, Pobuta, Gulda

Rozhodčí: Šutara – Konvička, Řezáč.

00:01

00:36
    Karviná se rychle dostala do útoku, hosté se právě pokusili nadvakrát překonat Danečka, to se jim ale nepodařilo.

00:58
    Hned ze startu tady máme trest, Krutil si odsedí dvě minuty za krosček.

01:20
    Domácí se okamžitě osvobodili a pokusili se dokonce zaútočit. Podruhé už se při přechodu přes modrou čáru ale Frýdecko-místečtí dopustili ofsajdu.

02:00
    Hosté se drží v útočném pásmu a nebezpečně kombinují před Danečkem, vyslali na něj už několik zajímavých střel.

02:58

03:22
    Hosté drží puk na svých holích i po skončení přesilovky, Václavík se dokonce dostal do samostatného úniku, Danečka ale nepřekonal.

03:56
    Na druhé straně už se ale kotouče ujali domácí, kteří se teď usadili v útočném pásmu.

04:25
    Hosté se osvobodili a chtěli jít do útoku, zastavil je však ofsajd.

05:04
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Luka se dostal sám před bránu, trefil ale pouze tyčku. Pútec však vůbec neměl kotouč pod kontrolou, k odraženému puku se dostal VÍT CHRISTOV a dorazil jej do odkryté brány!

05:54
    Karviná se však nevzdává a snaží se založit útok, to se jí ale zatím moc nedaří.

06:35
    Daneček raději přikryl nahozený puk do lapačky a přerušil hru.

06:44
    Franek si sám přihrál o zadní mantinel a pokoušel se dorážet, k puku se však nedostal tak, jak by k přesné trefě potřeboval

07:22
    Sonnek se dral do útoku, jeden z hostujících beků jej však suverénně zastavil.

07:44
    Zakázané uvolnění hostů.

07:50
    Domácí se usadili v útočném pásmu a ohrožují hostující bránu nebezpečnými střelami.

08:55
    Meidl se dostal do zakončení, střelou z bezprostřední blízkosti ale hostujícího brankáře nepřekonal.

09:47
    Hra se teď přesouvá ze strany na stranu, oba týmy se dostávají do šancí.

09:55
    Franek pálil hned po vhazování, Pútce ale nepřekvapil.

10:22
    Další střelecký pokus Franka Pútec pouze vyrazil, poté se hosté dokázali osvobodit.

10:44
    Rána Sonnka skončila mimo, domácí se ale stále drží v útočném pásmu.

11:37
    Tlak domácích se stupňuje, hostující brankář si teď na nedostatek práce nemůže stěžovat.

12:11
    Máme tady další vyloučení, tentokrát na straně hostů. Badžo si dosedí dvě minuty za sekání.

12:39
    Přesilovka zatím domácím moc nejde, hosté se bez potíží osvobodili.

13:15
    Tahle přesilovka dlouho netrvala, na trestnou odjíždí domácí Christov na dvě minuty za odražení.

13:40
    Růžička pálil z předbrankového prostoru z otočky, střela ale letěla mimo.

14:11

14:22
    Střelu jednoho z domácích Pútec raději přikryl do lapačky a přerušil hru.

14:55
    Domácí se osvobodili se sevření hostů a poslali puk do bezpečí na druhou stranu hřiště.

15:15

15:25
    Hra v pěti vydržela domácím pouhých deset sekund, na trestnou odjíždí Schwarz na dvě minuty za podražení.

15:52
    Tohle ale spíše vypadá jako přesilovka domácích, kteří teď byli dlouhou dobu v útočném pásmu.

16:41
    Domácí se prosazují ve vlastním oslabení! Únik dva na jednoho dokázali dobře vyřešit Káňa a MAREK RŮŽIČKA, který dorazil střelecký pokus svého spoluhráče až za záda hostujícího gólmana!

17:25

18:00
    Probíhají poslední dvě minuty první třetiny.

18:24
    Krásný zákrok teď předvedl Daneček, který svou rychlou reakcí zabránil téměř jistému gólu.

19:41
    Christov se pokoušel využít nahrávku zpoza brány, puk mu ale nesedl a ke střele se nakonec ani nedostal.

20:00

Pokud někdo čekal od začátku jednoznačné utkání, tak mohl být zaskočen. Karviná vstoupila do zápasu velmi sebevědomě a nebála se útočit. V šesté minutě jim ale nadšení překazil Christov, který otevřel skóre dnešního duelu. Karviná se poté snažila Frýdek-Místek překonat, to se jí ale nepodařilo. Domácí v 17. minutě přidali gól ve vlastním oslabení, když se trefil Růžička.

Druhá třetina začne přibližně v 17:45.

20:01

20:09

20:51
    Hra se přesouvá ze strany na stranu, ani jeden tým se nedokázal usadit v útočném pásmu. Hostům bylo opět odpískáno zakázané uvolnění.

21:01
    Domácí už se radovali, jelikož puk skončil v hostující síti. Branka ale nebyla uznána, protože byla dosažena vysokou holí.

21:46
    Hosté se po špatné přihrávce domácích osvobodili, puk skončil až u Danečka, který raději přerušil hru.

22:31
    Puk skončil mimo hrací plochu, následuje tedy vhazování.

22:54
    Domácí se snažili založit útočnou akci, nakonec z toho ale vzniklo zakázané uvolnění.

23:31
    Střelu Schwarze Pútec raději ukryl do lapačky a přerušil hru.

23:49
    Na trestnou lavici míří Kasperlík na dvě minuty za sekání.

23:58
    Tak tohle byla velice rychle využitá přesilovka! VLADIMÍR LUKA na nic nečekal a poslal dělovku od modré přímo za záda hostujícího gólmana!

24:50
    Polák se snažil pálit z levého kruhu, jeho dělovku ale Pútec zneškodnil.

25:44
    Na trestnou lavici míří Polák na dvě minuty za podražení.

26:04
    Domácí se osvobodili velice rychle a dostali se opět i k zakončení. Teď šetří čas ve svém útočném pásmu.

26:31
    Svou aktivitou si domácí vykoledovali faul, Badžo si odsedí dvě minuty za hákování.

26:50
    Domácí se dostali do úniku dva na jednoho, Luka se nakonec rozhodl přihrávat Dreslerovi, ten ale bránu přestřelil.

27:44

28:31

28:48
    Domácí se dlouho drželi v útočném pásmu a nebezpečnými střelami ohrožovali hostující branku, hosté se nakonec osvobodili pouze za cenu zakázaného uvolnění.

29:14
    Franek se snažil zpracovat hezkou přihrávku svého spoluhráče, při střele ale zlomil hůl.

29:54
    Zakázané uvolnění domácích.

30:23
    Domácí se usazují v útočném pásmu, moc dlouho jim to však nevydrželo. Do protiútoku míří hosté.

31:11
    Fišera pálil od modré, Daneček byl však pozorný.

31:41
    Ofsajd domácích, následuje vhazování.

32:00
    Střelecký pokus Ivana zmařil jeden z domácích beků a puk skončil v ochranné síti.

33:01
    Domácí přidávají další branku a hala se baví! TOMÁŠ FRANEK nic nevymýšlel, na Pútce vyslal přesnou střelu zápěstím a poslal puk do sítě!

33:49
    Hosté se sami připravili o pásmo a domácí se opět dostali ke střelám! Nakonec z toho ale další branka nepadla.

34:57
    Hosté se málem dostali k zakončení, domácí bek ale tuto situaci vyřešil.

35:19
    Dnešní utkání sleduje 1523 diváků.

35:44
    Káňa mohl po přihrávce Christova přidat další branku, puk mu ale moc nesedl.

36:11
    Daneček předvedl opět pohotový zákrok, když vlastním tělem zalehl puk. Hala teď právem vyvolává jeho jméno.

36:52
    Na puku jsou opět domácí, hostující gólman má stále plné ruce práce.

37:40
    Po špatné přihrávce hostů se k samostatnému nájezdu dostal opět TOMÁŠ FRANEK, který i tentokrát bez potíží překonal hostujícího brankáře a připisuje si tak již druhou branku v dnešním utkání!

38:00
    Probíhají poslední dvě minuty druhé třetiny.

38:24
    Puk opět skončil mimo hrací plochu, tudíž následuje vhazování.

39:25
    Oba týmy se přetahují o puk, sledujeme opět velice pohledný hokej.

40:00

Druhá třetina už jednoznačně patřila domácím. Nejdříve se ve 24. minutě prosadil Luka a poté přidal dvě branky během čtyř minut Franek. Frýdek-Místek tak po druhé části vede o pět branek.

Další třetina začne přibližně v 18:34.

40:01

40:24

40:45
    Střelu Kowalczyka zneškodnil hostující gólman krásným zákrokem lapačkou.

41:36
    Na puku se drží domácí, kteří se snaží založit útok zpoza vlastní brány.

42:10
    Jaroš se dostal ke střele z pravého kruhu, brankáře Pútce ale nepřekonal.

42:36
    Přesilovka pro domácí, Pobuta si odsedí dvě minuty za podražení.

43:05
    Domácí se usadili v útočné třetině a střílí jednu ránu za druhou, gólmana hostů ale ještě nepřekonali.

43:23
    Hosté jdou na chvíli do tří! Graca si odsedí dvě minuty za podražení.

43:47
    Domácí dlouho kombinovali v útočném pásmu, hostujícího gólmana nakonec dokázal překonat až MARTIN PIECHA!

45:22
    Tohle jsou vyloženě gólové hody, místní fanoušci mají další důvod k radosti! Domácí opět chvilku kombinovali, až se k puku dostal ŠTĚPÁN JENÍK který poslal puk až za záda Pútce a vyhnal jej tak z brány.

45:35
    Piecha si odsedí dvě minuty za hákování.

46:26
    Oslabení ale domácí moc netíží, puky zatím bezpečně vyhazují na druhou stranu hřiště.

47:35

47:41
    Domácím byl odpískám úmyslný ofsajd.

48:18
    Krutil se dostal před bránu, odkud se snažil přihrávat Christovovi, ten ale prudkou přihrávku nezpracoval.

49:11
    Domácí stále drží puk pod kontrolou a zakládají útoky.

50:18
    Piecha mohl přidat svoji druhou branku, když na něj mířila přímo před bránu přihrávka od Kowalczyka. Tu ale nezpracoval, jelikož byla moc prudká.

51:33
    Kowalczyk se snažil pálit z mezikruží, Volfa ale nepřekonal.

52:00
    Domácí se dostali do přečíslení, Luka nakonec zvolil přihrávku, kterou ale hostující bek zblokoval.

52:39
    Před bránou Volfa vznikl nepřehledný závar, domácí toho ale tentokrát nedokázali využít.

52:59
    Krutil střílel z mezikruží, bránu ale vysoce přestřelil.

53:26
    Domácí si vytvořili hodně šancí za sebou a chvílemi to vypadalo, jakoby hráli přesilovku.

54:13
    Teď už si však přesilovku opravdu zahrají, Duriš (SKK) si odsedí dvě minuty za podražení.

54:39
    Hosté se zatím osvobozují a úspěšně vyhazují puky do bezpečí.

55:25
    Kowalczyk se sám prokličkoval až před bránu, Volfa ale nakonec nepřekonal.

55:45
    Před hostující bránou vznikla opět nebezpečná skrumáž, ani teď z ní ale domácí gól nevytěžili.

56:13

56:52
    Luka pálil z bezprostřední blízkosti, trefil ale pouze břevno!

57:16
    Ofsajd hostů.

57:54
    Karviná vstřelila branku!
    Hosté přece jenom pokazili Danečkovi další čisté konto. MAREK IVAN, který je v Karviné na hostování právě z Frýdku-Místku, překonal domácího gólmana.

58:17
    Jaroš je vyloučen za nafilmovaný pád.

58:32

Dalšího čistého konta se brankář Lukáš Daneček nakonec nedočkal, to jej ale vůbec nemusí mrzet. Jeho tým zvítězil po sedmé v řadě a potvrdil tak roli favorita, když Karvinou přestřílel jednoznačně poměrem 7:1! (19:53:12)

Monika Návratová

Branky a nahrávky: 6. Christov (Luka), 17. Růžička (Káňa), 24. Luka (Kowalczyk), 34. Franek (Růžička, Meidl), 38. Franek (Heider), 44. Piecha (Luka), 46. Jeník (Klimša, Růžička) – 58. Ivan (Duriš)

SK Karviná: Pútec (46. Volf) – Franek, Černín, Duriš, Fišera, Javín, Graca, Deutsch – Chomič, Foltyn, Václavík, Vyčesaný, Křibík, Badžo, Juhász, Kašperlík, Ivan, Pobuta, Gulda

Rozhodčí: Šutara – Konvička, Řezáč