Kladno – Benátky n/J 7:2 (kon.) | Motor ČB – Jihlava 4:1 (kon.) | Havířov – Most 4:3 (kon.)
Litoměřice – Třebíč 2:4 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 6:3 (kon.) | Šumperk – Slavia 0:6 (kon.)
Přerov – Prostějov 2:3 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
2:4 (0:1, 2:3, 0:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Sobota 10.10.2015, 17:00 • Kalich Arena • Chance liga • 12. kolo

57:34
    Třebíč se pokusila situace využít. Puk sice cestoval směrem k bráně domácích, ale trefil pouze tyč.

56:58
    Po oddechovém čase se Pavelka do brány nevrací! Litoměřice zkouší hru v šesti.

51:22
    Štindl se pokusil o střelu před levým kruhem pro vhazování. Střela však letěla mimo.

50:39
    Dominik Málek (LTM) půjde taky na trestnou. Za krosček si odpyká 2 minuty. Třebíč si tak zahraje hru 5 na 3.

50:21
    Štindl se pokusil o prudkou střelu od modré. Pavelka rychle máchl jeho lapačkou a puk chytil.

49:52
    David Švagrovský (LTM) půjde na trestnou za podražení. 2 minuty.

47:52
    Bílek zůstává na zemi.

43:21
    Mrázek se puku zmocnil a vyjel s ním do pásma domácích. Zkusil si vystřelit na Pavelku, ale ten byl na možné riziko připravený a puk zpacifikoval. Vhazovat se bude po jeho levici.

42:04
    Litoměřice si zahraje další přesilovku. Na trestnou putuje Silvester Kusko za vysoká hůl. 2 minuty.

39:41
    Plášil dostal výbornou přihrávku od Doležala. Jeho střelu však vykryla vyrážečka.

37:51
    Jan Wasserbauer (TRE) i Jan Berger (LTM) dostávají oba 2+2 minuty vyloučení za hrubost.

37:51
    Berger (LTM) a Wasserbauer (TRE) se do sebe okamžitě pustili. Wasserbauer se pokusil bránit Vejmelku a následně ho Berger bleskurychle složil.

37:40
    Ondřej Kopta obdržel dobrou přihrávku před bránou, ale Vejmelka puk chytil.

36:31
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Z levého kruhu pro vhazování poslal puk malým prostorem mezi tyčkou a ramenem Vejmelky do brány ZDENĚK DOLEŽAL. Asistence: David Švagrovský.

35:55
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Nakonec hosté přesilovku využívají. Před Pavelkou začali hosté kombinovat a nakonec se puk dostal k MATĚJI PSOTOVI, který ho za Pavelku poslal. Asistence: Jan Wasserbauer, Vlastimil Bilčík.

34:10
    Hosté si zahrají první přesilovou hru. Karel Plášil dostává 2 minuty za držení hole.

31:38
    Rostislav Malena dostal pukem do obličeje a končí na zemi. Z ledu po chvíli odchází za pomoci ošetřovatele.

31:15
    Dobrou přihrávku dostal Zdeněk Doležal, který dostal příležitost puk procpat do otevřené klece. Střelu ale minul a Litoměřice dále kombinují.

30:47
    Martin Procházka se dostal s pukem do útočného pásma, kde ho zfauloval Matěj Pekr. Ten nyní putuje na trestnou za držení. 2 minuty. Stadion si tak zahraje další přesilovku.

29:32
    Vystřelený puk se odrazil od mantinelu za bránou a dostal se přímo vedle Pavelky. Ten nebyl na možnou střelu připravený a toho využil PETR MRÁZEK. Asistence: Matěj Psota, Jakub Šaur.

27:07
    Krátce po vniknutí do útočného pásma SILVESTER KUSKO protlačil puk, který se nacházel před Pavelkou až do branky. Asistence: Petr Mrázek.

22:49
    Vyloučení na obou stranách. Na trestnou Jan Wasserbauer (TRE) 2 minuty za nedovolené bránění a Milan Valášek (LTM) také 2 minuty za držení.

22:06
    Další přesilovka pro Litoměřice. Jakub Šaur (TRE) dostává 2 minuty za držení.

20:46
    Vyrovnávací branku domácích vstřeluje MARTIN PROCHÁZKA. Procházka se individuální akci procpal až do útočného pásma, kde po neúspěšné střele dostal druhou šanci, při které puk dostal až za Vejmelku. Bez asistence.

13:14
    Vzápětí však přichází další přesilovka. Za podražení půjde na trestnou Martin Čech (TRE). 2 minuty.

11:04
    Litoměřice si zahrají přesilovku. Na trestnou půjde Vojtěch Šik za nedovolené bránění. 2 minuty.

08:58
    Štindl se pokusil o střelu na Pavelku od modré. Puk se mu odrazil do betonů směrem k dalším hráčům hostí. Ti však nebyli připraveni a nebezpečí je na chvíli zažehnáno.

06:18
    Vzápětí se před Pavelkou zjevili celkem tři hráči hostí. Obrana Litoměřic nebyla připravena čelit tomuto náporu, ale Pavelka si se situací poradil obstojně.

02:41
    Krátce po rozehrání se puk dostal k ROSTISLAVU MALENOVI, který čekal na svoji šanci na modré čáře. Ten kotouč poslal směrem do brány domácích, kde se od tyčky dojel do až za Pavelku. Asistence: David Dolníček.

Daniel Chládek

Branky a nahrávky: 21. Procházka Ma., 37. Doležal (Švagrovský) – 3. Malena (Dolníček), 28. Kusko (Mrázek), 30. Mrázek (Psota, Šaur), 36. Psota (Wasserbauer, Bilčík)

HC Stadion Litoměřice: Pavelka (Michajlov) – Málek, Krstev, Bílek, Plášil, Mikliš, Jank, Chmel – Kalla, Valášek, Procházka Ma. – Švagrovský, Berger, Doležal – Kopta, Nedvídek, Rousek – Beránek, Racek, Procházka Mi.. Trenér: Kučera.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Svoboda) – Malena, Bilčík, Čejka, Štindl, Šaur, Přibyl, Krejčiřík – Čech, Dolníček, Svoboda – Wasserbauer, Polodna, Pekr – Kusko, Mrázek, Psota – Šik, Abdul, Pokorný. Trenér: Mička

Rozhodčí: Smitka – Svoboda, Maštalíř