Rakousko – Lichtenštejnsko 3:0 (kon.) | Rusko – Černá Hora 2:0 (kon.) | Švédsko – Moldavsko 2:0 (kon.)
Bělorusko – S. Makedonie 0:0 (kon.) | Lucembursko – Slovensko 2:4 (kon.) | Ukrajina – Španělsko 0:1 (kon.)
Estonsko – Švýcarsko 0:1 (kon.) | Litva – Anglie 0:3 (kon.) | San Marino – Slovinsko 0:2 (kon.)
Litva
0:3 (0:2)
Anglie
Pondělí 12.10.2015, 20:45Kvalifikace ME

Je konec dnešního zápasu i kvalifikační skupiny E, kterou jasně ovládli hráči ANGLIE!

Angličané vítězí v dnešním zápase 3:0 a díky tomuto skóre ovládají i celou skupinu bez ztráty bodů!
    Dnešní vítězství se zrodilo již v 28. minutě, kdy Barkley postřelil domácího brankáře. O pár minut později navyšoval Harry Kane a ve druhém poločase třetí branku vstřelil dnes skvěle hrající Oxlade-Chamberlain.

Mě nezbývá nic jiného než se s Vámi rozloučit a popřát dobrou noc! Naši slovenští sousedé přeci jenom dokázali vyhrát v Lucembursku 4:2 a rovněž postupují na EURO ve Francii!
    Dobrou noc přátelé! (22:39:10)
    Anglie se stala šestým týmem, který se na EURO 2016 kvalifikoval se stoprocentní bilancí.

90+3

90+2
    Hráči Albionu už koukají po rozhodčím a vyčkávají na závěrečný hvizd.

90+1
    Hlavní arbitr nastavuje nad rámec řádné hrací doby tři minuty!

90
    Zakončení přišlo, které neohrozilo Butlanda ani jeho branku. Hostující brankář tak uvede míč do hry výkopem.

89
    Poslední minuta patří domácím hráčům, kteří se snaží dostat do zakončení v blízkosti anglické branky.

88
    Vaitkūnas vidí v závěru zápasu žlutou kartu za faul na polovině hřiště.

87
    Hráči Albionu dohrávají poločas na vlastní polovině a vyčkávají na závěrečný hvizd rozhodčího Hansena.

86
    Zápas se blíží ke svému konci a hráči Albionu kontrolují vývoj zápasu.

85
    Poslední střídání i na straně hostů. Ze hřiště odstupuje Spalvis a přenechává místo Matulevičiusovi.

84
    Na centrovaný míč si vyskočil Ingse si vyskočil Vardy. Hlavička rostlého útočníka nenadělala značné problémy domácímu brankáři, který míč kryje ve svém náručí.

83
    Townsand byl v úniku zastaven nedovoleně ze strany Spalvise, který po právu vidí žlutou kartu.

83
    Vaitkūnas se dostal po svém příchodu na trávník k zakončení. Jeho střela míří mimo tři tyče a Butland zůstal tak bez práce.

81
    Druhé střídání Litvy. Ze hřiště odstupuje Andriuškevičius a pro zbytek zápasu se na trávník podívá Vaitkūnas.
    Fanoušci Anglie se před výkopem jinak krásného zápasu zapojili do rvačky, což bude mít před EURO 2016 zřejmě dohru.

80
    Deset minut před koncem naši sousedé hrají s Lucemburskem 3:2 a určitě je k vidění zajímavý zbytek zápasu právě i v Lucembursku.

79
    Do třetice se už podařilo uskutečnit přímý kop, který míří vysoko nad hostující branku.

78
    To je neuvěřitelné. Vardy vidí žlutou kartu za stejný prohřešek o pár vteřin později.