Švýcarsko
1:1 (1:1)
Norsko
Pondělí 12.10.2015, 18:30Kvalifikace ME U21 • Skupina 9

Dnešní utkání je u konce! Švýcarsko bylo v dnešním utkání považování za favorita, nicméně v utkání s Norskem dokázalo vybojovat pouze remízu 1:1. I nadále však Švýcarsko zůstává na čele skupiny 9!

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu brzy nashledanou! (20:25:22)

90+3
    Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Elyounoussi, přichází Utvik.

90+3
    Ve třetí nastavené minutě se prezentoval nedovoleným zákrokem hostující Gronner v souboji s Gelmim.

90+1
    V nastavení se ke střele dostal hostující Aursnes, jenže jeho pokus byl zablokován!

88
    Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Zahid, přichází Aursnes.

87
    V závěru měl velkou šanci hostující Strand, nicméně jeho střelecký pokus vyrazil Mvogo, který svůj tým opět zachránil!

85
    I následujícího rohového kopu se ujal domácí Bertone, kterému se centr nepodařil, nicméně za vápnem se Švýcaři dostali opět k míči. Nedovoleným zákrokem se však prezentoval Elyounoussi.

84
    Švýcarsko po následné strandardní situaci se ujal Bertone, jehož centr byl tečovaný, a bude z toho rohový kop!

83
    Nedovoleným zákrokem ve středu hřiště se provinil hostující Trondsen, který poslal k zemi Khelifiho.

81
    Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Garcia, přichází Khelifi.

78
    V posledních minutách se oba týmy rozstříleli! Norsko mohlo jít do vedení, avšak proti střele Stranda zasáhl opět Mvogo!

75
    O minutu později se dostal do zakončení domácí Ajeti, který však nevyzrál na brankáře Rossbacha!

74
    Zajímavou střelu ze střední vzdálenosti vyslal hostující Strand, který však mířil do míst, kde se nacházel připravený Mvogo!

71
    Celkem desátý rohový kop švýcarského týmu rozehrál Bertone, který našel Gelmiho, proti jehož hlavičce zasáhl Rossbach!

69
    Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Tabakovič, přichází Ajeti.

68
    Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Rodriguez, přichází Janko.

67
    Švýcarsko vybojovalo první rohový kop ve druhém poločase, kterého se ujal opět Bertone. Tentokrát z toho však žádné nebezpečí pro branku Rossbacha nevzniklo.

66
    Dvacet minut druhého poločasu za námi, a zatím žádná branka. To se pokoušel změnit domácí Rodriguez, jehož střela však neměla gólové parametry.

Jan Havlovic

Branky: 30. Tabakovič – 19. Trondsen

Karty:   64. Zahid (NOR)

Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 5:2. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:13.
    Švýcarsko: Mvogo – Angha, Gülen, Gelmi, Hadergjonaj – Rodriguez, Bertone, Zakaria, Garcia – Tarashaj, Tabakovič
    Náhradníci: Salvi – Wüthtich, Janko, Stillhart, Araz, Khelifi, Ajeti

Norsko: Rossbach – Haraldseid, Gronner, Jenssen, Grogaard – Thorsby, Trondsen, Fossum, Elyounoussi – Zahid, Sorloth