Rakousko – Lichtenštejnsko 3:0 (kon.) | Rusko – Černá Hora 2:0 (kon.) | Švédsko – Moldavsko 2:0 (kon.)
Bělorusko – S. Makedonie 0:0 (kon.) | Lucembursko – Slovensko 2:4 (kon.) | Ukrajina – Španělsko 0:1 (kon.)
Estonsko – Švýcarsko 0:1 (kon.) | Litva – Anglie 0:3 (kon.) | San Marino – Slovinsko 0:2 (kon.)
San Marino
0:2 (0:0)
Slovinsko
Pondělí 12.10.2015, 20:45 • San Marino Stadium, Serravalle (kapacita: 7.000) • Kvalifikace ME

Já se tedy pro dnešek loučím, ale již zítra se na Vás budu těšit u dalších večerních on-line přenosů. Dobrou noc! (22:42:52)

Je za námi poslední kvalifikační utkání skupiny E a Slovinsko může být spokojeno, neboť postupuje do baráže o EURO 2016. Bez ohledu na výsledek zápasu Estonsko-Švýcarsko jim dnešní výhra 2:0 nad slabým San Marinem zajistila dostatečným náskokem třetí místo a již zmiňovanou baráž. Po bídné první půli v 75. minutě vstřelil branku Nejc Pečnik, který tímto potuploval gólovou hlavičku Boštjana Cesara z 54. minuty.

90+4

90+4
    Hlavní rozhodčí stále nechává pokračovat ve hře. Hraje se již čtvrtá minuta nastavení.

90+3
    Po ošetření jednoho z domácích se pokračuje ve hře. Lazarević však byl nachytán v ofsajdu.

90+1
    Ještě do jedné šance se nakonec tlačil Pečnik. Ten si zaběhl na zadní tyč, ale výborný centr dokázal odvrátit vracející se Mirko Palazzi.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty.

90
    Domácí naposledy střídají. V závěru zápasu se na hřiště podívá Pier Filippo Mazza, který nahradí Mattea Vitaioliho.

88
    Slovinsko se drží na útočné polovině, avšak od šestnáctky domácího celku jsou hodně daleko. Troufnu si říct, že zápas se již dohraje jen z povinnosti a bez větších šancí.

87
    Poměrně riskantní rozehrávku San Marina na poslední chvíli skluzem zachraňoval domácí stoper. K míči se ale dostávají hráči slovinské reprezentace.

85
    Hosté rozvážně kombinují na vlastní polovině a snaží se již utkání tak nějak dokopat. Těžko můžeme očekávat nějakou výraznou snahu San Marina.

84
    Hodně rychle se nyní do obrany vrátili domácí, kteří slovinskou akci zastavili za cenu rohového kopu pro soupeře. Po něm míč končí v náruči Alda Simonciniho.
    82. Lazarević u tyče prostor nenašel

82
    I s blížícím se koncem zápasu drží míč na kopačkách převážně hosté. Do obrovské šance se nyní dostal Lazarević, který již ale na bližší tyči Simonciniho nepřekonal.

81
    Přímo z rohu si sice Slovinci nic nevypracovali, ale díky důrazu Samardžiće se dostali zpět k míči. Následná přihrávka hostujícího beka skončila u nohy Lazareviće, avšak ten již vystřelit nedokázal.

80
    Jokić, který před chvílí vykouzlil gólový centr, posílal do vápna další míč a Slovinsko vybojovalo aspoň standardní situaci v podobě rohového kopu.

78
    Dobře rozehraný rohový kop Vitaioli posílal na bližší tyč, ale tam byla připravena hned trojice hráčů v bílých dresech, které dnes oblékají Slovinci.