Ufa – Kazaň 2:1 (kon.) | Jaroslavl – Riga 3:1 (kon.) | Nižněkamsk – Toljatti 1:2 (0:1 po s.n.)
Soči – Jokerit 3:0 (kon.)
po s.n. (0:1)
Neftěchimik Nižněkamsk
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
Lada Toljatti
Úterý 20.10.2015, 18:00 • SCC Arena Petrochemist • KHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Dobrý den, vítám vás u online přenosu ze zápasu 24. kola Kontinentální hokejové ligy. V jednom z dnešních utkání se představí také celky Neftěchimik Nižněkamsk a Lada Togliatti, které spolu svedou boj a o pro někoho již důležité body. Utkání v SSC Areně startuje v 18 hodin.

Zatímco se Nižněkamsk nachází v klidu uprostřed tabulky, tak Lada letošní sezonu moc nezvládá. S pouhými 18 body se nachází na posledním místě, dnešní zápas tak pro ni bude důležitý, aby ještě udržela nějaké naděje na zlepší výkonu.

Neftěchimik Nižněkamsk: Koval (Sudnicin) – Ljamin, Bryncev, Rjasenskij, Sergejev, Ščitov, Jevsejenkov, Berezin, Ogurcov – Zdunov, Taffe, Grigorenko – Žukov, Stas, Milovzorov – Rybin, Kulikov, Chairullin – Lapenkov, Kitarov, Kennedy

Lada Togliatti: Masalskis (Kasutin) – Vorobjov, Romanov, Gurkin, Viklund, Flood, Bolšakov, Volgin – Valujskij, Zaťovič, Mastrjukov – Bělousov, Krysanov, Šenfeld – Bočarov, V. Strelcov, A. Strelcov – Gurjanov, Komarov, Mokšancev

Rozhodčí: Bělov, Beljajev – Sysujev, Tomilov.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

00:01

07:00
    Po sedmi minutách hry se zatím nic závažnějšího nestalo, oba celky si připsaly dvě střely na branku, avšak brankáři drží.

07:21
    Togliatti právě vstřelilo branku!
    Vidíte to, jako bych to zakřikl! Hosté se dostávají nečekaně do vedení, jelikož se prosadil TOBIAS VIKLUND! Asistence: Stanislav Bočarov,
    07:21 VIKLUND - 0:1

09:01
    Máme zde první vyloučení zápasu, dvě minuty za podražení si odsedí Bryncev (NIZ).

11:01
    Domácí se ale bez větších potíží ubránili, Bryncev se vrací do hry.

20:00

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

První třetina přinesla jen jednu branku, která trochu překvapivě padla do sítě domácích. Hosté tak po první periodě vedou a pomalu si jdou za svou pátou výhrou v sezoně.

20:01

21:16
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Tak to je nástup do třetiny jako řemen! Domácí stačilo opravdu málo a je vyrovnáno, zasloužil se o to JEFF TAFFE. Asistence: Kirill Ljamin, Pavel Zdunov
    21:16 TAFFE - 1:1

25:34
    Druhé vyloučení zápasu putuje na stranu hostí, Mokšancev (TOG) putuje na trestnou lavici odsedět si trest za hákování.

27:34
    Mokšancev se vrací na hřiště, hosté se ubránili.

28:03
    Avšak musí se znovu bránit, Bělousov (TOG) je totiž poslán za katr na dvě minutky kvůli držení hole.

30:03
    Ani druhou početní výhodu domácí nedokázali využít, hosté tak hrají opět v plném počtu.

35:00
    Hosté jsou dnes střelecky hodně aktivní, hlavně tedy v první třetině. V té vyslali na bránu 18 střel, celkem jich mají 23. Domácí jsou zatím jen na 13 vyslaných pokusech.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Druhá třetina přinesla vyrovnání ze strany domácího celku, hosté se na žádnou branku nezmohli, a tak je skóre vyrovnané.

40:01

52:00
    Polovin třetí třetiny je za námi. Dle statistik jsou domácí nyní mnohem aktivnější, hrají více do těla a také mají více štěstí na vhazování, branku se jim ale vstřelit nedaří.

60:00

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Základní hrací doba o vítězi nerozhodla, a tak si oba celky zahrají prodloužení.