Buffalo – Toronto 2:1 (2:1 po s.n.) | Boston – Philadelphia 4:5 (po pr.) | Edmonton – Detroit 3:1 (kon.)

Carolina právě vstřelila branku!
    A opravdu je rozhodnuto! Colorado doplácí na nevyužité šance ze závěru třetí třetiny a z úvodu prodloužení! VICTOR RASK trefuje v nastavené hrací době prémiový bod ve prospěch svého týmu a Carolina si odveze z Denveru dvoubodovou výhru! Úvodní prodloužení sezóny jak pro domácí, tak pro hosty, tedy končí úspěšněji pro Hurricanes. Asistence: Ryan Murphy.

60:24
    V obrovské šanci Iginla, ale nedal sám proti Wardovi! Tady už si domácí zahrávají s ohněm!

57:38
    Další obrovská šance domácích, tentokrát to byl Mitchell, kdo mohl zamést kotouč do prázdné branky, ale výborně pokryt nakonec na puk nedosáhl.

56:17
    Naprosto neskutečný zákrok Warda poté, co na modré útočné upadl jeden z beků Caroliny a domácí šli do přečíslení a Matt Duchene to udělal skvěle, vyvezl puk do strany, to již byl Ward na ledě, ale do prázdné branky nezakončil, brankář Caroliny vychytal Ducheneho hokejkou!

52:39
    Iginla zavařil hostům a kotouč jen těsně minul branku!

52:05
    Faulk také poslal nepříjemnou bombu a ránu obránce Caroliny musel pokrýt Semjon Varlamov, počínal si velmi úspěšně!

42:23
    Versteegova hodně nepříjemná bomba a Varlamov kryje!

40:46
    Blake Comeau dostává dvě minuty za faul na Erica Staala.

39:24
    Varlamov ale perfektním a efektním semaforem schoval Versteegovu střelu do lapačky a sklízí pochvalu tribun!

39:20
    No už jsem chtěl psát, že nevidíme žádné útočné hody, a už se na branku řítí zcela sám Kris Versteeg!

35:37
    Tanguay vypustil projektil, který jen tak s obrovskou vlnou povzdechu na tribunách prosvištěl kolem brank.y.

31:59
    Rask našel na druhém křídle křižnou přihrávkou Eliase Lindholma a jeho tvrdou bombu musel krýt hodně vyjetý Varlamov!

31:32
    Dvě minuty dostává Francois Beauchemin. Následuje ještě před přesilovkou komerční přestávka.

26:45
    John Mitchell dostává dvě minuty za sekání a tentokrát bude hrát v početní výhodě Carolina, která však s využitím pouze 10 procent byla před tímto utkáním až 26. v celé NHL.

18:44
    A tlak domácích Avalanche končí dalším vyloučením, Noah Hanifin dostává dvě minuty za hákování.

17:31
    Erik Johnson napřáhl na vrcholu kruhu a jeho bomba končí v lapačce Warda!

16:35
    Gerbe se hnal v oslabení směren na Varlamova, ten jeho kličku a pokus dostat kotouč mezi betony do branky prokoukl a ruský gólman zatím v nejostřejším zákroku zápasu výtečný!

15:44
    A domácí si zahrají další přesilovku, za držení dostává dvě minuty Michal Jordán.

15:30
    Ouuuu, z levé strany na kruhu pálil nepříjemně Eric Staal, ale přestřelil!

13:58
    Ward znovu musí zasahovat, to proti pokusu McLeoda, kotouč se následně ještě vznášel nad brankovištěm, ale Ward jej před dotírajícími soupeři odehrál aspoň do rohu kluziště.

12:59
    Jen to v hale zahučelo, to Beauchemin sundal hodně tvrdým zákrokem na hranici pravidel Gerbeho.

12:15
    I Carl Soderberg to zkouší a Ward musí proti jeho ráně švihem zakročit, těžký zákrok hostujícího brankáře.

10:44
    Hostující útočník Brock McGinn dostává dvě minuty za faul na Erika Johnsona. A Colorado dnes opět může rozjet to, co ho v letošní sezóně zatím zdobí, tedy přesilové hry, druhé nejlepší v celé lize.

09:47
    Rychlá akce domácích a Landeskog našel prudkou přihrávkou před brankou Matta Duchenea, toho vychytal Ward!

08:23
    Několikrát musel nyní Ward zasahovat, hlavně bomba od modré byla v podání Nathana MacKinnona hodně nepříjemná, ještě zkoušel dorážet Tanguay.

06:42
    Obrovská šance Raska, kterou ale Varlamov kryje, jen to zahučelo v hledišti Pepsi Center! Rask se dostal k odraženému kotouči a na pravém křídle zůstal sám, mohl střílet do poloprázdné branky, ale ruský gólman včas zakročil!

05:23
    Teď se možná dočká, dvě minuty dostává za podražení Carl Soderberg.

01:48
    Ale dlouho se přesilovka nehrála. Na trestnou lavici mprávě míří Ryan Murphy, poměr sil se vyrovná.

01:16
    Za nedovolené bránění dostává dvě minuty domácí kapitán Gabriel Landeskog, Carolina si zahraje přesilovou hru. Prohřešek: nedovolené bránění.