Eindhoven – Genemuiden 6:0 (kon.) | GA Eagles – Willem II 0:2 (kon.)
Go Ahead Eagles
0:2 (0:0)
Willem II Tilburg
Úterý 27.10.2015, 20:45 • De Adelaarshorst, Deventer • Nizozemský pohár • 3. kolo

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:40:06)

Utkání končí zaslouženým vítězstvím Tilburgu, který zhruba od 60. minuty jako by zapnul na vyšší obrátkový stupeň a na hřišti pak již dominoval. Výsledkem toho jsou dva góly, které rozhodly ve druhém poločase o postupu prvoligového Willem II do další fáze nizozemského poháru.

90+4

90+2
    Ale byl to přetažený a hlavně nepřesný centr, odkop od branky Tilburgu.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty, domácí mají k dispozici rohový kop z pravé strany.

90
    A je tu poslední minuta řádné hrací doby, hosté mají postup na dosah!

89
    Zraněným hráčem Tilburgu byl právě střídající Frank van der Struijk, pro kterého dnešní zápas skončil odchodem do šaten v doprovodu lékařů.