Česko – Švýcarsko 1:2 (kon.)
Česko
1:2 (1:1)
Švýcarsko
Úterý 27.10.2015, 17:00 • Na Stínadlech, Teplice. Kapacita: 18 221 míst • Reprezentace U18

Česká reprezentace do 18 let prohrává se stejně starými Švýcary 1:2. Češi se dostali do vedení již v 16. minutě zásluhou Šašinky, jenže ještě do poločasu vyrovnal Da Silva a druhý gól přidal v 49. minutě Guillemenot. Švýcaři byli přece jen o něco lepším týmem, měli více šancí a zaslouženě vyhráli. (18:51:43)

90+2

90+2
    Žlutou kartu dostává Bamert (Švýcarsko).

90
    Sudí Koval nastavuje dvě minuty!

90
    Po faulu na Antla bude český tým ještě kopat standardku.

90
    Švýcaři šetří čas ve středu hřiště.

89
    Češi zakombinovali, z hranice vápna pak střílel nad branku Jakub Rezek.

88
    Češi kombinují, ale nedostávají se tolik do útoku, natož do koncovky.

87
    Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Guillemenot, přichází Conus.

86
    Nyní to jen na tribunách zahučelo, když bojoval na hranici vápna Turyna a pak ještě zasáhl švýcarský odkop, takže málem zblokoval střelu do sítě, ale míč skončil těsně vedle.

85
    Český tým již vrhá síly do útoku, ale zatím se mu nedaří dostat Švýcary pod souvislejší tlak.

83
    Hlavičku Guillemenota pokryl brankář Plachý.

82
    Český centr z levé strany odvrátil kapitán Švýcarska Bamert.

81
    Nyní je ošetřován švýcarský hráč Kastrati, který už toho má dost, ale vypadá to, že nebude muset střídat.

80
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Havelka, přichází Granečný.

80
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Schön, přichází Antl.

78
    Seydoux pálil jen těsně vedle!

77
    Češi jsou bojovným týmem, ale Švýcaři umí lépe zakombinovat a zatím v pohodě drží vedení 2:1.

Martin Pešout

Branky: 16. Šašinka – 33. Silva, 49. Guillemenot

Karty:   57. Trávníček (CZE) – 90+2. Bamert (SUI)

Česko: J. Plachý – Richter (C), Köstl, Jelínek, Mareček, Šašinka (53. Turyna), Schön (80 Antl), Rychnovský, Havelka (80. Granečný), P. Plachý (53. Trávníček), Novák (66. Rezek).
    Náhradníci: Fárek, Turyna, Antl, Čtvrtečka, Rezek, Granečný, Trávníček.

Švýcarsko: Chande – Vitija, Kastrati, Bamert (C), Cumert, Pepsi, Imeri (67. Imbriaco), Huser, Guillemenot (87. Conus), Da Silva (56. Samardžič), Schmid (67. Seydoux).
    Náhradníci: Castanheira, Zesinger, Fatič, Seydoux, Imbriaco, Rohner, Hadži, Samardžič.

Rozhodčí: Koval – Kubr, Vitner