Novokuzněck – Chabarovsk 2:3 (1:2 po s.n.) | Omsk – Spartak Moskva 2:3 (po pr.) | Barys – Petrohrad 4:2 (kon.)
Novosibirsk – Vladivostok 2:0 (kon.) | N.Novgorod – Ufa 2:3 (po pr.) | CSKA Moskva – Dynamo Moskva 3:2 (kon.)
Čerepovec – Viťaz 2:3 (kon.) | Minsk – Magnitogorsk 6:4 (kon.) | HC Slovan – Toljatti 2:5 (kon.)
Záhřeb – Kazaň 3:4 (kon.)
Barys Nur-Sultan
4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
SKA Petrohrad
Středa 28.10.2015, 14:30 • Sport Complex • KHL

Ode mě to bude všechno, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera! (16:47:49)

Československá stopa v utkání
    Ján Laco (AST) – 30 zákroků, 2 inkasované góly

Utkání je u konce a hala bouří! Barys Astana totiž porazil SKA Petrohrad na domácím ledě 4:2.

Do vedení se přitom favorit dostal jako první, když ve třetí minutě skóroval Anton Burdasov. Domácí celek se dočkal vyrovnání v 16. minutě, to se prosadil Nigel Dawes.

Ve druhé periodě se Astana dostala do vedení 2:1, když střelu Romana Savčenka nedokázal Koskinen ztlumit dostatečně. Petrohradští ovšem dokázali po pár minutách vyrovnat zásluhou teče Čudinovy střely, o níž se postaral Jevgenij Dadonov.

Třetí třetina znovu přinesla dva góly, tentokráte už ale jen do branky Koskinena. Ve 43. minutě se podruhé v zápase trefil Nigel Dawes a Petrohrad otevřel svou obranu. Z toho vygradoval rychlý protiútok v průběhu 46. minuty, který po pasu od Krasnoslobodceva úspěšně zakončil Konstantin Romanov. V závěru hostům nepomohla ani hra bez brankáře.

Z hlavního města Kazachstánu tak odjíždí Petrohrad poměrně překvapivě s prázdnou.

Střely 34:32 (10:12, 15:7, 9:13)

59:49
    Bekhendový pokus Burdasova skončil vedle Lacovy klece.

59:14
    Vadim Krasnoslobodcev vyrážel do rychlého protiútoku a střílel do prázdné branky, nakonec ale trefil jen boční síť!

58:58
    Ten nyní po výhozu mířil na prázdnou branku, nakonec ale skončil těsně vedle!

58:49
    Od modré pálil Čudinov, nicméně Laco dokázal puk vyrazit.

58:35
    Šipačjov ztratil kotouč v útočném pásmu, ale domácí nedokázali zaútočit.

58:10
    Petrohrad to zkusí v šesti, Mikko Koskinen zůstává na střídačce!

58:10
    A hostující trenér Sergej Zubov si vyžádal oddechový čas.

58:10
    Ján Laco podržel touš po střele Dinara Chafizullina z levé strany.

58:00
    Do konce třetí třetiny zbývají jen dvě minuty.

57:28

57:02
    V oslabení se do akce vydal Jevgenij Ketov, ale puk šel vedle brány.

56:23
    Ilja Kablukov vyhodil puk až k brankáři Lacovi.

56:01
    Do rychlého protiútoku po pravé straně zamířil Burdasov, nicméně branku trefit nedokázal.

55:39
    Mike Lundin střílel velmi nebezpečně, někdo před brankou dokonce tečoval puk, ale ten šel mimo.

55:11
    Vjačeslav Trjasunov se musel pro puk vrátit až za svojí branku, aby započal další akci svého celku.

54:49
    Domácí v poklidu kombinují v útočném pásmu, ke střelám se moc nemají, ale ani to nepotřebují.

54:13
    Tvrdý pokus Lundina od modré čáry byl ztečován do ochranné sítě nad branku.

53:57
    Pěknou individuální akci nám nyní předvedl Dallman, na jejím konci ale vystřelil mimo bránu.

53:28
    Čtyřminutový trest za hru vysokou holí inkasuje Roman Rukavišnikov (PET). V obličeji Panšina se totiž objevila i krev. Velká komplikace pro SKA Petrohrad.

53:07
    Andrej Zubarev od modré čáry mířil velmi špatně.

52:37
    Koskinen musel vyrazit do rohu ze své branky, aby odehrál puk před napadajícím Dawesem. A dobře udělal, situaci totiž zvládl.

51:58
    Na řadu tedy pro jistotu přichází oddechový čas pro Barys.

51:58
    Domácí celek se z tlaku nyní vymanil výhozem na zakázané uvolnění.

51:41
    Čudinov se velmi dobře uvolnil, místo střely ale volil pas na Kovalčuka a to byla chyba.

50:36
    Obrana týmu z hlavního města Kazachstánu působí jako velmi dobře organizovaná a SKA Petrohrad má velké problémy.

49:32
    Šipačjov udržel puk v útočném pásmu a poslal ho na Jegora Jakovleva. Pokus ruského reprezentanta byl sražen nad branku.

48:53
    Před bránou se k dorážce chtěl probojovat Ketov, jenomže obrana byla pozorná a puk odpálila do bezpečí.

48:18
    SKA pochopitelně čtvrtý gól Astany velmi zaskočil, nicméně snaží se co nejvíce útočit a rychle vsítit kontaktní branku.

47:15
    Lindström nedostal při útočení moc prostoru a tak jeho střelu bez problémů chytil Ján Laco, který přerušil hru.

46:35
    Dustin Boyd se po vninkutí do útočného pásma hned odhodlal ke střeleckému pokusu. Touš skončil vedle Koskinenovy branky a halou to jen zahučelo.

45:34
    Na druhé straně po akci Barabanova podržel Laco puk.
    Konstantin ROMANOV - 4:2

45:12
    Astana právě vstřelila branku!
    Nyní z jednoho protiútoku vznika gólová akce číslo čtyři v podání Barysu Astana! Domácí celek se totiž dostal do přečíslení tři na dva, které vyřešil skvělým způsobem. Vadim Krasnoslobodcev nabil mezi kruhy KONSTANTINU ROMANOVOVI, jehož dělovou ránu nemohl Koskinen zastavit! Asistence: Vadim Krasnoslobodcev a Martin St. Pierre.

44:34
    Hosté se pochopitelně snaží více útočit a Barys se začíná soustředit jen na protiútoky. Závěr utkání bude ještě hodně zajímavý.

Dnešní utkání sleduje 5 362 diváků.

44:02
    Po akci Konstantina Romanova si byl Koskinen hodně nejistý, jestli drží puk. Nakonec ho ale našel pod svými betony.

43:41
    Joakim Lindström se uvolnil na modré čáře ke střele, ovšem ještě se k ní neodhodlal. S pukem si posléze vybruslil do mezikruží, odkud zamířil nepřesně.

43:23
    Jenže po chvíli o puk přišla a dopředu může jít Petrohrad.

43:08
    Astana je pochopitelně při chuti a opět operuje v útočném pásmu...
    Nigel DAWES - 3:2

42:41
    Domácí tým jde znovu do vedení! Podruhé v utkání se dokázal prosadit NIGEL DAWES, který nyní obdržel pěkný pas mezi kruhy po výměně puku s Brandonem Bochenským a následnou střelou zápěstím překonal Koskinena! Asistence: Brandon Bochenski.

41:29
    A nyní Fin v brance Petrohradu podržel puk před aktivními forvardy soupeře.

41:14
    Vadim Krasnoslobodcev vystřelil z mezikruží, Mikko Koskinen ale dokázal puk vyrazit nad svou branku.

40:37
    Oba týmy začaly tuto periodu opatrně a neženou se bezhlavě do útočných akcí, což je za současného stavu logický krok.

40:01

Druhá perioda nám nabídla stejný počet branek, jako ta první. A dokonce i ve stejném poměru. Prosadil se nejdřív domácí obránce Roman Savčenko, vyrovnání ale dokázal zařídit Maxim Čudinov. Aktuální stav utkání je tedy 2:2, uvidíme, co nám přinese třetí třetina.

Další třetina začne přibližně v 16:14.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:20
    Mezi kruhy se dobře uvolnil Kadějkin, nicméně obránci mu statečně padli do střeleckého pokusu.

39:09
    Nahození Krasnoslobodceva dokázal lapit Koskinen, hra je přerušena.

38:32
    Na druhou stranu pádil do velmi dobré šance Chudjakov, ale jeho střela zprava šla těsně vedle pravé tyče Koskinenovy brány!

38:19
    Andrej Kutějkin pálil z mezikruží příklepem neúspěšně.

37:52
    A další přerušení hry, tentokráte před napadáním Dawese finský gólman zalehl puk.

37:24
    Po nahození Puškarjova ze středního pásma Koskinen podržel puk v lapačce.

36:54
    Vadim Šipačjov střílel ze stejné pozice jako před chvílí Burdasov, ale ani on neměl dobře seřízená svá mířidla.

36:12
    Ofsajd Petrohradu zavinil rychlý obránce Čudinov, který si chtěl zaútočit.

35:49
    Anton Burdasov zkusil své střelecké štěstí z mezikruží, ale mířil špatně.

35:15
    Domácí vyhodili na zakázané uvolnění.

35:08
    Petrohrad se držel v útočném pásmu, až si ke střele vybruslil Andrej Zubarev. Puk ale poslal nad bránu.

34:08
    Menší nebezpečí hrozilo u Koskinenovy brány, ale v nic nakonec nevygradovalo.

33:47
    Ilja Kovalčuk se dostal do ofsajdového postavení poté, co se Ketov zapomněl v útočném pásmu.

33:33
    Oba týmy hrají v plném počtu.

33:11
    Burdasov po levé straně vnikl do útočného pásma, ale puk byl sražený do rohu kluziště.

32:28
    Lindströmovi se nepovedla rozehrávka a je z toho zakázané uvolnění Petrohradu.

32:08
    Andrej Kutějkin dostal nabito na volej, kotouč poslal po zemi, ale mimo a tak z toho nakonec nic nebylo.

31:46
    Po akci Rukavišnikova si připsal další zásah Ján Laco.

31:33
    Další chyba hostující obrany a opět z toho byla velmi dobrá šance, nyní ale za záchrannou brzdu zatáhl bránící Jevgenij Ketov (PET). Ten tak inkasuje dvě minuty za hákování. Na trestnou ovšem usedá i Konstantin Puškarjov (AST), který se dopustil faulu mimo hru – nedovolené bránění.

30:57
    Fantastický Koskinen! Ten opět sebral domácím jasný gól! Po střele Semjonova se před brankou k dorážce snažil dostat Vadim Krasnoslobodcev, nicméně finský gólman ve službách Petrohradu máchl po zemi svou lapačkou a puk do ní ukryl!

30:21
    Stejně tak tomu bylo nyní při střele Ilji Kovalčuka, ovšem s tím rozdílem, že jí zblokoval bránící Keaton Ellerby.

30:04
    Od modré si ke střele dobře vybruslil Jegor Jakovlev, ale puk poslal vedle branky a Laco byl tedy bez práce.

29:49
    Zakázané uvolnění hráčů SKA Petrohrad. Pokud mne paměť neklame, jedná se o vůbec první icing v dnešním utkání.

29:38
    Brandon Bochenski mohl vrátit Astaně vedení zpět! Zjevil se před brankou v obrovské příležitosti po pěkném pasu od Dawese, ale Mikko Koskinen se roztáhl na brankovišti a betonem zabránil gólu!

29:15
    Mikko Koskinen před napadajícím Romanovem podržel puk a hra je přerušena.
    Jevgenij DADONOV - 2:2

28:55
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Už už to vypadalo, že se Barys Astana ubrání, ale těsně před koncem trestu se dokázali hosté prosadit. Maxim Čudinov měl puk v držení, vybruslil si jen kousek do lepší pozice a ránou jako z děla prostřelil Jána Laca v brance kazašského týmu! Podle opakovaných záběrů ale před brankou ještě puk tečoval JEVGENIJ DADONOV, jemuž byl také gól přiznán! Asistence: Ilja Kovalčuk a Maxim Čudinov.

28:37
    Šipačjov čekal před brankou na přihrávku, Laco tomu ovšem dokázal zabránit vystrčením své hole.

27:40
    SKA kombinovalo v útočném pásmu, ke střele se ale neodhodlalo a tak z toho je jen výhoz domácích zadáků.

27:10
    Domácí ale drželi puk na holi a dokázali ho nyní vyhodit.

26:58
    Vadim Šipačjov se snažil protlačit mezi obránce do samostatného úniku, byl ovšem přidržen a jsou z toho dvě minuty pro Romana Savčenka (AST).

25:55
    Barabanov s Rukavišnikovem se snažili prostřelit slovenského brankáře, ovšem nedovedli to a stav je tedy stále 2:1.

25:29
    Na druhé straně si ovšem do skvělé příležitosti vybruslil Joakim Lindström, jenomže jeho pokus zápěstím vyrazil Ján Laco do bezpečí!

25:07
    Barys je při chuti a snaží se přidat další branku.
    Roman SAVČENKO - 2:1

24:56
    A domácí celek se poměrně překvapivě dostává do vedení! Na modrou čáru na levé straně dostal nabito ROMAN SAVČENKO, jehož tvrdou střelu z voleje Mikko Koskinen sice ztlumil, ale ne dostatečně a touš doputoval až do branky za jeho záda! Asistence: Nigel Dawes a Brandon Bochenski.

24:26
    Na druhé straně zákrokem přerušl hru Ján Laco.

24:15
    Od modré nyní své štěstí zkusil Roman Savčenko, před brankou opět číhal St. Pierre, ale Koskinen byl pozorný.

23:57
    Za brankou Koskinena čekal s pukem na spoluhráče Martin St. Pierre, ale k ničemu nakonec nedošlo.

23:39
    Útočná akce na druhé straně, zakončoval jí Joakim Lindström, ale jeho pokus byl hodně nepřesný.

23:10
    Vadim Krasnoslobodcev pouze nahodil puk do útočného pásma, kde ale nikdo z jeho spoluhráčů nenapadal a obrana SKA tak měla lehkou práci.

22:27
    Kovalčuk se v dnešním zápase zatím poměrně trápí, nyní se dostal do ofsajdu po zbytečné kličce na modré čáře.

22:06
    Před napadajícím Konstantinem Romanovem raději Mikko Koksinen podržel puk a přerušil hru.

21:35
    Maxim Čudinov chtěl založit útočnou akci, ale při kombinaci se spoluhráči si neporozuměl a nic z toho tedy nevzniklo.

20:55
    Jarno Koskiranta při obranné práci vystavil protihráče do ofsajdu.

20:22
    Za obranu se snažil proniknout Vadim Šipačjov, ale jeho střela zápěstím šla mimo branku!

20:01

20:01

Máme za sebou prvních dvacet minut tohoto utkání a viděli jsme dvě branky. Hosté šli do vedení na začátku třetí minuty poté, co se prosadil Anton Burdasov, který zatím zažívá velmi dobrou sezonu. O vyrovnání se ale během dvojnásobné počtení výhody postaral Nigel Dawes, díky kterému je tak stav 1:1.

Další třetina začne přibližně v 15:22.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:32
    Zbrklý byl nyní při zakládání akce Jarno Koskiranta, který se dostal do ofsajdového postavení.

19:26
    Lindström na modré ztratil kontrolu puku a musí se pro něj vracet do středního pásma.

19:00
    Poslední minuta hry v první třetině začala další útočnou akcí Petrohradu, která ovšem skončila nepřesným pokusem a následným výhozem domácích hokejistů.

18:32
    Čudinov předal od modré čáry puk Kovalčukovi, jehož dělovka byla nepřesná. Laco si mohl oddechnout, byla to jedovatá rána!

18:01
    Keaton Ellerby (AST) vše ještě hasil hákováním a už sedí na trestné lavici.

17:56
    Obrovská chyba domácích obránců! Ti zcela volně nechali proniknout kotouč k Dadonovi, který z levé strany pádil sám na Laca. Střelou po zemi ho ale nepřekonal!

17:06
    Chafizullin se hned zapojil do útočení, jenomže jeho přihrávka na levou stranu nebyla moc prudká, takže jí v poklidu zblokovali bránící hráči.

16:35
    Jenže přesilovka nebyla sehrána dobře a SKA už hraje v plném počtu. Barys se ani nedostal do útočných akcí.

15:32
    Samozřejmě ale pokračujeme klasickou početní výhodou Barysu Astana, který se pokusí probojovat do vedení.
    Nigel DAWES - 1:1

15:17
    A během ní se kazašský tým dočkal vyrovnání na 1:1! Po pasu od Kevina Dallmana se nekompromisní střelou z voleje prosadil NIGEL DAWES! Proti tomuto pokusu neměl Mikko Koskinen šanci zareagovat. Začínáme tedy od začátku. Asistence: Kevin Dallman a Mike Lundin.

14:57
    Domácí v plném počtu a začíná jejich přesilovka pět na tři!

14:53
    Po velmi dobré střele Dallmana dorážel před brankou Dustin Boyd, ale Koskinen udržel puk před čárou!

14:35
    Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Dinar Chafizullin (PET), který natlačil Boyda na branku. Na trestné lavici SKA tak sedí již třetí hráč a přesilovka domácích bude pokračovat.

14:35
    Pěkná kombinace na jeden dotek skončila nepřesnou střelou Boyda! Posléze došlo k posunutí branky a následovat bude i vyloučení.

13:52
    Ve velmi dobré šanci byl zahákován obránce Trjasunov. Dvě minuty tedy dostává hostující Roman Rukavišnikov (PET).

13:43
    Rukavišnikovu střelu z pravé strany dokázal bez problémů chytit Laco.

13:24
    Ke střele se uvolnil Ilja Kovalčuk, ale zápěstím poslal puk vedle branky, tudíž z toho nic nebylo.

12:57
    Vzájemné vyloučení. Jegor Jakovlev (PET) dostává dvě minuty za sekání a Brandon Bochenski (AST) za hrubost. Hrát by se tedy mělo ve čtyřech na obou stranách.

12:13
    Barabanov s Lindströmem upadli v útočném pásmu bez cizího zavinění a přišli o puk, jenže následná akce Barysu byla ještě horší, než divadelní představení obou forvardů SKA.

11:32
    Povedená kombinace Petrohradských skončila skvělým zákrokem Jána Laca betonem, který vyrazil Dadonovův pokus z první!

11:22
    Od modré před branku nahazoval puk Maxim Semjonov, ale nedokázal to ideálně.

11:01
    Ilja Kovalčuk se na pravém křídle nedostal k puku a dopředu opět vyrazil domácí tým.

10:13
    Na druhé straně před brankou bojoval Puškarjov, nicméně Koskinen spolu s obranou dokázal odolat!

10:03
    Jevgenij Ketov vnikl do útoku, objel branku soupeře a posléze nahrál na obránce Chafizullina. Ten vystřelil zápěstím přímo do Jána Laca, který bez problémů chytil puk.

09:05
    Joakim Lindström se uvolnil ke střeleckému pokusu, ovšem nemířil přesně a tak byl Ján Laco bez práce.

08:20
    Vadim Šipačjov nedokázal projít do útočného pásma a Astana vyrazila do protiútoku, který ovšem nedovedla zakončit.

07:43
    Arťuchin v útočném pásmu přenechal puk Kadějkinovi, který se s ním natlačil před bránu. Tam ale ztroskotal na připraveném Jánu Lacovi. Petrohrad se s tím zatím nepáře a snaží se velmi často střílet.

07:05
    Kablukov a Ketov se nebezpečně motali okolo slovenského brankáře a dostali se i k nějakým střelám, úspěch ovšem nemohli oslavit.

06:50
    Nakonec z toho ale byla zajímavá příležitost pro Barys! Panšinovu střelu z levého křídla Koskinen vyrazil jen vedle sebe, jelikož ale nikdo nebyl připraven k dorážce, stihl finský gólman pokrýt puk a přerušit hru.

06:22
    Kazašský celek se nyní vysvobodil výhozem puku jen do středního pásma. SKA jde opět dopředu.

06:01
    Zubarevovu nebezpečnou střelu od modré čáry dokázali zblokovat bránící hráči před Lacem. Petrohrad tlačí!

05:32
    Astana velmi špatně střídala a po pravém křídle se do dobré příležitosti procpal Alexandr Barabanov, nicméně zamířil jen do míst, kde stál připravený Ján Laco!

05:00
    Joakim Lindström nahrál v útočném pásmu na Barabanova, jehož pokus zápěstím skončil vedle Lacovy branky.

04:25

04:07
    Koskinen po další akci domácího celku podržel puk a raději přerušil hru.

03:32
    Po dobré akci St. Pierra zakončoval před brankou Puškarjov, ale ani on nedokázal zamířit dle svých představ.

03:16
    Pokud Kevina Dallmana od modré čáry zblokoval pozorně bránící Ponikarovskij.

02:54
    Nigel Dawes procpal kotouč před branku Petrohradu, ale Mikko Koskinen byl pozorný a dokázal ho vyrazit do bezpečí.

02:25
    Dvouminutový trest za držení inkasuje Jevgenij Arťuchin (PET). Domácí mají šanci na vyrovnání.
    Anton BURDASOV - 0:1

02:02
    No a favorit se již na počátku třetí minuty dostává do vedení! ANTON BURDASOV získal kotouč ve středním pásmu, obešel bránícího hráče a střelou zápěstím dokázal překonat Jána Laca! Puk poslal nekompromisně do šibenice a nedal slovenskému brankáři šanci. Asistence: Roman Rukavišnikov a Andrej Zubarev.

01:48
    Kablukov zblokoval nahození protihráče do ochranné sítě nad svou branku, vhazovat se tedy bude po pravici Jána Laca.

01:23
    Do útočné akce se nyní odhodlal vyrazit Chudjakov, jenomže jeho pokus zápěstím bez problémů vyrazil Koskinen.

01:04
    Na druhé straně zakončoval z předbrankového prostoru Koskiranta, ale branku nedokázal trefit.

00:30
    Po pasu Bochenského před branku se snažil prosadit Boyd, ale obrana Petrohradu byla pozorná.

00:13
    Pokus o první útočnou akci po nahození Dadonova ale nebyl úspěšný, nyní to zkusí Barys Astana.

00:02
    Úvodní vhazování zápasu vyhrái hosté.

00:01

Hymny dozněly a oba celky už se chystají na úvodní vhazování. Při tom prvním se mezi sebou utkají Vadim Šipačjov a Dustin Boyd.

Bohužel v tomto utkání v akci neuvidíme žádného českého hokejistu. V brance domácího celku ale nastoupí reprezentant Slovenska Ján Laco, který bude mít dle očekávání plné ruce práce. Bude si muset poradit s takovými hráči, jako jsou třeba Kovalčuk, Dadonov, Burdasov, Lindström a další!

Hráči obou týmů jsou již připraveni na poslech ruské a kazašské národní hymny.

Na ledě probíhá pěkná předzápasová světelná show. Utkání za několik minut začne, SKA bude favoritem, ale kazašský celek nehodlá svou kůži dát lacino.

Barys Astana: Laco (Ivanov) – Dallman, Lundin, Ellerby, Savčenko, Semjonov, Trjasunov, Lobanov, Litviněnko – Dawes, Boyd, Bochenski – Krasnoslobodcev, Chudjakov, Puškarjov – Panšin, St. Pierre, Romanov – Grenc, Poliščuk, Jevdokimov

SKA Petrohrad: Koskinen (Ježov) – Judin, Jakovlev, Čudinov, Chafizullin, Zubarev, Rukavišnikov, Kutějkin – Kovalčuk, Šipačjov, Dadonov – Barabanov, Koskiranta, Lindström – Burdasov, Kablukov, Ketov – Arťuchin, Kadějkin, Ponikarovskij – Dergačjov

Rozhodčí: Gofman, Olenin – Metalnikov, Sirotkin.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Ruský velkoklub se po odehrání 26 utkání nachází ve své konferenci na sedmé příčce, což zcela jistě není to, co by si představoval. Získal zatím 39 bodů a skóre 65:62.

V posledním utkání hrál na ledě Omsku a zvítězil zde 4:1. O osudu utkání rozhodla třetí perioda, jelikož ještě v čase 45:56 byl stav vyrovnaný 1:1.

Barys Astana
    Kazašský celek je ve své konferenci momentálně jedenáctý. Po 27 odehraných zápasech má na kontě 31 bodů a skóre 63:85.

V posledním utkání přivítal Barys na domácí půdě Spartak Moskva a zvítězil 4:3 v prodloužení, když vítěznou branku zaznamenal Vjačeslav Trjasunov.

Hezké brzké odpoledne u sledování KHL! Společně se dnes zaměříme na souboj týmů Barys Astana a SKA Petrohrad. Přeji příjemné počtení!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 16. Dawes (Dallman, Lundin), 25. Savčenko (Dawes, Bochenski), 43. Dawes (Bochenski), 46. Romanov (Krasnoslobodcev, St. Pierre) – 3. Burdasov (Rukavišnikov, Zubarev), 29. Dadonov (Kovalčuk, Čudinov)

Barys Nur-Sultan: Laco (Ivanov) – Dallman, Lundin, Ellerby, Savčenko, Semjonov, Trjasunov, Lobanov, Litviněnko – Dawes, Boyd, Bochenski – Krasnoslobodcev, Chudjakov, Puškarjov – Panšin, St. Pierre, Romanov – Grenc, Poliščuk, Jevdokimov

Rozhodčí: Gofman, Olenin – Metalnikov, Sirotkin

Diváci: 5 362