Feyenoord – Ajax 1:0 (kon.) | Utrecht – Groningen 5:3 (po pr.)
Středa 28.10.2015, 20:45 • Stadion Galgenwaard • Nizozemský pohár • 3. kolo
    101. Kristoffer PETERSON - 5:3

101
    Utrecht právě vstřelil branku!
    Utrecht v krátkém sledu přidává další branku. Podobnou té předešlé si připisuje KRISTOFFER PETERSON, na jehož překvapivou střelu zpoza šestnáctky na zadní tyč brankář Groningenu ani nezareagoval, pouze se po ní ohlédl.
    97. Nacer BARAZITE - 4:3

97
    Utrecht svou převahu i v prodloužení stvrzuje dalším vstřeleným gólem, dnes již čtvrtým. Střelou k pravé tyči se blýskl NACER BARAZITE.
    82. Jesper DROST - 3:3

82
    Groningen právě vstřelil branku!
    Neuběhly ani dvě minuty a stav je opět nerozhodný. Groningen se prosadil téměř totožným způsobem. Centr z pravé strany přistál přesně na hlavě JESPERA DROSTA, který svou šanci nepromarnil – 3:3.
    80. Yassin AYOUB - 3:2

80
    Jen jsem to dořekl, jde Utrecht do vedení. Hlavičku po centru z rohového kopu brankář Padt ještě vyrazil, na následnou dorážku YASSINA AYOUBA už ale nestačil.
    55. Mark DIEMERS - 2:2

55
    Tentokrát už to Utrechtu vyšlo. Střelou ze sedmnácti metrů se blýskl MARK DIEMERS. Brankář Padt si na míč sice výrazněji sáhl, v cestě do sítě u své pravé tyče už mu ale nezabránil.
    47. Bryan LINSSEN - 1:2

47
    Hosté si vzali příklad ze svého soupeře a z úvodu zápasu a nyní po dvou minutách hry jdou do vedení. Obrana naprosto zaspala, hráči Groningenu vrátili nepodařený výkop pohotovou hlavičkou zpět před branku Utrechtu, kde se míče zmocnil BRYAN LINSSEN a po krátkém postupu vpřed obstřelil brankáře Ruitera k levé tyči.
    34. Michael de LEEUW - 1:1

34
    Z ničeho nic se Groningenu podařilo srovnat ostří. Po vyšachování obrany si na jednoduchou přihrávku z levé strany vyčkal MICHAEL DE LEEUW a jen nastavil kopačku před prázdnou brankou.

1
    Domácí mají fantastický nástup do utkání. BART RAMSELAAR využil protiútoku svého týmu a z hranice šestnáctky mířil přesně k levé tyči brankáře Padta. Ten toho moc dělat nemohl. Utrecht tak hned od první minuty vede 1:0.

Petr Jiříček

Branky: 1. Ramselaar, 55. Diemers, 80. Ayoub, 97. Barazite, 101. Peterson – 34. de Leeuw, 47. Linssen, 82. Drost

Karty:   85. Letschert (UTR) – 8. Larsen (GRO), 27. Hateboer (GRO), 106. Kappelhof (GRO)

FC Utrecht: Ruiter – Leeuwin, Conboy, Letschert, Strieder, Diemers, Klaiber, Joosten, Ramselaar, Ludwig, Haller
    Náhradníci: de Lange – Bednarek, Peterson, Ayoub, Nganioni, Amrabat, Barazite

FC Groningen: Padt – Reijnen, Burnet, Larsen, Kappelhof, Hateboer, Maduro, Rusnák, Tibbling, Linssen, de Leeuw
    Náhradníci: Bacuna – van der Vlag, Hoesen, Drost, Antonia, Payne, Bijl