Buffalo – Philadelphia 3:1 (kon.) | NY Rangers – Toronto 3:1 (kon.) | Washington – Columbus 2:1 (kon.)
Carolina – Colorado 3:2 (kon.) | Detroit – Ottawa 1:3 (kon.) | Florida – Boston 1:3 (kon.)
Minnesota – Chicago 5:4 (kon.) | Calgary – Montreal 2:6 (kon.) | Arizona – Vancouver 3:4 (kon.)
New Jersey – NY Islanders 3:2 (2:1 po s.n.) | Dallas – San Jose 5:3 (kon.) | Los Angeles – Nashville 4:3 (po pr.)
po s.n. (2:1)
New Jersey Devils
3:2 (2:0, 0:2, 0:0 - 0:0)
New York Islanders
Sobota 31.10.2015, 18:05 • Prudential Center, Newark • NHL

V samostatných nájezdech zvítězil tým New Jersey Devils.
    Autorem vítězné branky je MIKE CAMMALLERI.

64:02
    Střela Franse Nielsena Schneiderovi vypadla a mířila do branky. John Moore jí ovšem zachytil a puk posunul pod Schneidera.

62:31
    Mike Cammalleri se prodral sám po pravé straně až před branku, odkud se mu ovšem nepovedlo zasunout puk za záda Haláka!

57:51
    První šanci třetí třetiny si vytvořil Kyle Okposo, jenž si najel před branku, ale střelou z blízkosti se mu nepovedlo překonat Schneidera do pravého horního růžku!

39:40
    V závěru druhé třetiny byl faulován Jordin Tootoo, a tak si domácí na startu třetí třetiny zahrají početní výhodu.
    Frans NIELSEN - 2:2

30:28
    Islanders právě vstřelili branku!
    Bída domácích ve vlastní početní výhodě je potrestána vyrovnávací brankou! Po pravé straně pláchl FRANS NIELSEN, který přesnou střelou pod víko vyrovnává! Asistence: Brian Strait.

29:37
    A když už se jim to povede, je z toho gólová situace. Po střele od modré čáry se puk odrazil k Henriqueovi, který bekhendem trefuje boční síť!

28:35
    Domácí hokejisté budou mít přesilovku. Jordin Tootoo byl za brankou podražen Travisem Hamonicem.
    Anders LEE - 2:1

21:38
    Nyní je ovšem stejný hráč úspěšný. ANDERS LEE dostal puk před branku od Marka Židlického a nadvakrát se mu povedlo kotouč dostat za záda Schneidera! Asistence: Marek Židlický, Nick Leddy.

19:48
    Na konci celé třetiny je ještě potrestán Sergej Kalinin, který držel pronikajícího hráče Islanders. Vypadalo to spíše na sekání, ale rozhodčí posoudil jiný zákrok.

19:38
    Kyle Okposo se po levé straně prodral až před branku Schneidera, odkud se mu nepovedlo zamířit přesně na zadní tyčku!

17:10
    Call Clutterbuck dostal skvělou přihrávku před branku, odkud se mu trestuhodně nepovedlo překonat Schneidera!
    Bobby FARNHAM - 2:0

14:36
    Devils právě vstřelili branku!
    Tak to je debut pro BOBBYHO FARNHAMA! Nováček v sestavě Devils dává při svém prvním utkání v dresu Devils první gól v kariéře. Po střele z pravé strany se puk odrazil od zadního mantinelu k levému kruhu, kde stál právě Farnham, jemuž se nad rameno Haláka podařilo skórovat. Asistence: Stephen Gionta, Daemon Severson.

04:42
    Prvním vyloučeným hráčem utkání je Bobby Farnham, který si po buly počínal nedovoleně. Přesilovka pro Islanders.
    John MOORE - 1:0

02:51
    To se ovšem nyní daří! Po pravé straně zaútočil Bobby Farnham, kterému se sice nadvakrát branku dát nepovedlo, ale protlačil puk na brankoviště, kde byl JOHN MOORE. Ten měl lehkou úlohu! Asistence: Lee Stempniak, Bobby Farnham.

02:35
    Po střele Johna Moore se dostal odražený puk na hokejku Lee Stempniaka, který bekhendem nedává branku!

David Panuška

Branky a nahrávky: 3. Moore (Stempniak, Farnham), 15. Farnham (Gionta, Severson), rozh. náj. Cammalleri – 22. Lee (Židlický, Leddy), 31. Nielsen (Strait)