Třebíč – Motor ČB 2:3 (0:2 po s.n.) | Benátky n/J – Litoměřice 2:3 (0:1 po s.n.) | Kadaň – Most 8:2 (kon.)
Slavia – Jihlava 1:2 (kon.) | Prostějov – Havířov 1:4 (kon.) | Kladno – Ústí n/L 6:2 (kon.)

Salith Šumperk: David Roupec
    HC Zubr Přerov: David Šťastný (20:21:09)

Ve třetí třetině ještě dokázal snížit stav utkání na 2:3 Tomáš Fořt ale to bylo vše co jsme ve třetí třetině viděli. Přerov si tak ze Šumperského zimního stadionu odváží všechny body.

59:35
    Holíkova střela z modré zaplula rovnou do lapačky Šimbocha.

59:11
    Svoboda odjíždí na střídačku, Šumperk to zkouší se šesti hráči v poli.

59:00
    Roupec s pukem za vlastní bránou, do konce třetiny zbývá jedna minuta.

58:35
    Oddechový čas pro domácí.

58:00
    Šumperk teď blbě střídal a Přerovu se tak naskytla dobrá šance, Goiš poslal puk na Popelku a toho skvěle dokázal vychytat Svoboda.

56:58
    Fořt zpoza branky poslal puk na Vrdlovce, jeho pokus zastavil hostující gólman ramenem.

56:09
    Puk na střídačce Zůbrů, vhazuje se ve středním pásmu.

55:25
    Prokop pálil z modré velmi nepřesně.

55:15
    Přerovská branka je posunuta, rozhodčí přerušuje hru a nařizuje vhazování před Šimbochem.

54:03
    Útočnou akci draků zastavuje odpískaný ofsajd.

53:02
    Šimboch si proti Holíkově střele vyjel daleko ze své brány.

52:51
    Nepřesná rozehrávka Šumperka končí na zakázaném uvolnění.

52:35
    Půhoný s pukem za vlastní bránou, obě mužstva mezitím střídají.
    49:55 Tomáš FOŘT - 2:3

49:55
    Draci právě vstřelili branku!
    Draci využívají dlouhou početní výhodu. Vrdlovec přesným pasem našel volného TOMÁŠE FOŘTA, který následně dokázal puk poslat pod horní tyčku Šimbochovy brány. Asistence: Daniel Vrdlovec, Jan Zdráhal.

49:35
    Sedlákovu střelu z modré likviduje hostující gólman svým levým betonem.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 22. Roupec (Šebek, Půhoný), 50. Fořt (Vrdlovec, Zdráhal) – 10. Goiš (Popelka, Sedlák J.), 21. Šťastný (Pšurný, Dostálek), 32. Sikora (Sýkora, Ferenc)

DRACI PARS ŠUMPERK: Svoboda (Zelenka) – Zdráhal, Sedlák T., Holík, Drtil, Prokop, Roupec, Petira – Brunec, Vrdlovec, Fořt – Kaut, Šebek, Půhoný – Haas, Plášek, Šimun – Ostřanský, Milfait
    HC ZUBR Přerov: Šimboch (Klimeš) – Chmelíř, Grof, Vágner, Ferenc, Hořava, Sedlák J., Šnajnar, Běhal – Šťastný, Pšurný, Dostálek – Sikora, Sýkora, Stoklasa – Goiš, Matai, Popelka – Blinka, Král, Kovařík

Rozhodčí: Přikryl – Hanzlík, Novák