Spišská N. Ves – Michalovce 5:3 (kon.) | Trnava – Lipt. Mikuláš 3:2 (po pr.) | Humenné – Detva 2:8 (kon.)
Bardejov – Senica 6:2 (kon.) | Nové Zámky – Topoľčany 4:1 (kon.) | Prešov – Pov. Bystrica 5:1 (kon.)
HK Bardejov
6:2 (3:0, 0:2, 3:0)
HC Dukla Senica
sk Středa 11.11.2015, 17:301. liga (SR)

Zápas bohatý na góly sa nám skončil. Z víťazstva sa tešili hráči HC 46 Bardejov, ktorí na vlastnom ľade porazili Senicu. Domáci boli počas stretnutia lepší a hokejovejší, menší výpadok si dovolili iba v prostrednej časti hry. Bardejov si upevnil pozíciu na čele, Dukla ostane na siedmom mieste. Od nás je všetko, zostaňte so stránkou Onlajny.eu aj naďalej. Prajeme pekný večer. (19:40:50)

59:01
    Beží nám posledná minúta dnešného stretnutia. Bardejov splní úlohu favorita a Senicu pošle domov bez bodov.

58:32
    Zdá sa, že duel sa nám už len dohráva. Seničania veľa toho v ofenzíve nevymysleli, HC sa úspešne bráni.

57:43
    Duel sa nám blíži k svojmu záveru. Dočkáme sa ešte nejakého gólu? Senici sa presilovka príliš nedarí.

54:14
    Dominik Šimčák si neudržal nervy na uzde, vrazil súpera na mantinel. Rozhodca ho "odmenil" trestom 5 minút + do konca duelu.

50:00
    Dukla sa bráni a zdá sa, že domáci sa už príliš do útoku nehrnú.

48:39
    Na Duklu sa to valí zo všetkých strán. Peter Šohajda sekol a je vylúčený na dve minúty.

48:23
    Vyzerá to tak, že o všetkom je rozhodnuté. Bardejov si užíva tieto minúty, Senici táto tretina vôbec nevychádza.

47:40
    Bardejov dal gól!
    ONDREJ GMITTER zrejme rozhodol a svoj výborný výkon korunoval aj gólom. Prihrávali mu Kalináč a Baláž.

46:52
    Hostia striedajú brankára. Krajčovič odchádza na striedačku. Vymenil ho Račko.

45:00
    Bardejov zapol na vyššie obrátky. Výsledkom je trojgólový náskok a pohoda na hokejkách. Zdvihnú Záhoráci ešte hlavu?

43:28
    V rozpätí necelej polminúty pridáva Bardejov piaty gól. Jeho autorom je RADOVAN CÚTT, ktorému presne prihral Česelka.

43:01
    Bardejov využíva presilovú hru. Druhýkrát v stretnutí sa presadil MARCEL BALÁŽ, ktorému prihrávali Gmitter a Kalináč.

42:37
    Kým v prvej tretine prestrieľali domáci Senicu 10:3, v druhej časti hry sa karta obrátila. Dukla vystrelila na Sabola 17-krát, Bardejov ohrozil bránu súpera v dvanástich prípadoch.

42:22
    Pavešic sa znovu previnil a odchádza za držanie na dve minúty na trestnú lavicu.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Kým prvá tretina patrila domácim, prostredná časť zasa Senici. Bardejov inkasoval v druhom dejstve hneď dvakrát, keď v oboch prípadoch pykal za vylúčenia svojich hráčov. Tretia tretina nám sľubuje veľkú drámu a rozhodne sa máme na čo tešiť.