Spišská N. Ves – Michalovce 5:3 (kon.) | Trnava – Lipt. Mikuláš 3:2 (po pr.) | Humenné – Detva 2:8 (kon.)
Bardejov – Senica 6:2 (kon.) | Nové Zámky – Topoľčany 4:1 (kon.) | Prešov – Pov. Bystrica 5:1 (kon.)
HC 19 Humenné
2:8 (0:4, 0:2, 2:2)
HK Detva
sk Středa 11.11.2015, 17:30 • ZŠ Humenné • 1. liga (SR)

Videli sme pekný zápas zo strany hostí. Domáci nezvládli hlavne prvú tretinu po ktorej prehrávali už 4:0. V ďalších tretinách už len Detva zvýšila náskok. Do ďalšieho zápasu dovidenia. Ďakujeme za pozornosť onlajny.eu. (19:49:41)

57:49
    Vylúčenie v tíme HC 07 Orin Detva. Hráč Blaško za menší trest držanie.

57:21
    Domáci v plnom počte.

55:21
    Domáci so štyrmi hráčmi.

55:06
    Vylúčenie v tíme MHK Bemaco Humenné (Roháčik).

53:21
    Vylúčenie na strane domácich, hráč Mihalič, za menší trest – sekanie.

53:16
    Humenné dáva gól! Gól strelil KREMPASKÝ.

51:27
    Hostia so štyrmi hráčmi.

51:03
    Gól strelil HÁJNIK.

49:57
    Vylúčenie v tíme HC 07 Orin Detva (Predajniansky). Hráč Predajniansky, za menší trest – vyhodenie puku.

49:51
    Vylúčenie hráča hostí, za menší trest – hákovanie.

49:27
    Humenné dáva gól! Boris Krempaský strieľa gól po delovke z modrej.

47:03

46:37
    Hra štyria na štyroch.

46:37
    Vylúčenie v tíme MHK Bemaco Humenné.

Tomáš Šimeček

Branky a nahrávky: 50. KREMPASKÝ, 54. KREMPASKÝ – 4. BLAŠKO (Srnka, Ambroz), 16. BUDA (Lunter, Hajnik), 18. HÁJNIK, 19. SRNKA (Ambroz), 34. SRNKA (Říha, Ambroz), 37. NIKONOV (Hájnik, Buda), 52. HÁJNIK

HC 19 Humenné: Volentier (Zgibor) – Kramár, Horváth, Nagy, Roháčik (C), Šeliga, Janči – P. Segľa, Vartovník, Šugár – Podsedlý, Segľa M., Mihalič – Ihnaťo, Roháč, Krempaský, Hopkovič, Gashi
    HK Detva: Polc (Korytár) – Predajniansky, Lunter, Sládok "A", Zorvan, Mačkovič, Busilko, Gábor – Buda "A", Nikonov, Hájnik – Říha, Srnka "C" , Gašpar – Graham, Kanaet, Parkhouse – Róth, Balko, Blaško. Tréner: M. Ihnačák.

Rozhodčí: Orolin Tomáš, Bc. (HR1), Bednár Roman, Ing. (ČR1), Vyšný Drahoslav, Mgr. (ČR2)