Boston – Colorado 2:3 (kon.) | Philadelphia – Washington 2:5 (kon.) | Carolina – Minnesota 2:3 (po pr.)
NY Rangers – St. Louis 6:3 (kon.) | Ottawa – Vancouver 3:2 (kon.) | Tampa – Calgary 3:1 (kon.)
Florida – Buffalo 2:3 (kon.) | Nashville – Toronto 1:2 (0:1 po s.n.) | Chicago – New Jersey 2:3 (kon.)
Dallas – Winnipeg 6:3 (kon.) | Arizona – Edmonton 4:1 (kon.) | Los Angeles – NY Islanders 2:1 (kon.)
Los Angeles Kings
2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
New York Islanders
Pátek 13.11.2015, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

43:50
    Jenže pozor, domácí parta jde do tří, protože obránce Drew Doughty (LAK) dostává trest za hákování. Tohle je veliká šance pro Islanders, jak srovnat výsledek.

42:34
    Po delší době uvidíme také přesilovou hru jednoho z týmů, hlavní rozhodčí zápasu totiž vylučuje za podražení. Dvě minuty musí odsedět domácí Brayden McNabb (LAK). Přesilovka pro Islanders.

18:20
    A ještě minimálně jedno vyloučení do konce úvodní periody. Poprvé dnes ovšem usedne za katr hokejista domácího celku. Jedná se od obránce Jamieho McBaina (LAK), který je souzen za nedovolené bránění.

16:20
    Jenže hosté znovu chybují a připisují si na konto další faul, takže nabízejí Králům novou přesilovou hru. Na trestnou lavici míří dnes už podruhé Calvin de Haan (NYI), tentokráte za podražení.

12:38
    Je tu už druhé vyloučení pro hostující celek v první třetině, pykat jde Calvin de Haan (NYI) za krosček. Uvidíme, jestli druhá přesilovka Kings bude o něco lepší.

02:53
    Máme tu první vyloučení zápasu, přesilovou hru si zahrají hokejisté Los Angeles Kings, jelikož Casey Cizikas (NYI) inkasuje od rozhodčího dvě minuty za podražení. Budeme nejspíše sledovat první zajímavé momenty.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 17. Doughty (Ehrhoff, Kopitar), 24. Lucic (Toffoli, Carter) – 11. Nelson (Tavares, Okposo)

Los Angeles Kings: Enroth (Quick) – Doughty, McNabb, Martinez, Muzzin, McBain, Forbort – Gáborík, Kopitar, Pearson – Toffoli, Carter, Lucic – Lewis, Shore, Brown – Nolan, Andreoff, Clifford
    New York Islanders: Halák (Berube) – Boychuk, Leddy, Hamonic, de Haan, Židlický, Strait – Okposo, Tavares, Nelson – Bailey, Nielsen, Lee – Bernier, Grabovski, Kuljomin – Clutterbuck, Cizikas, Martin

Rozhodčí: Watson, Lewis – Wheler, Rody

Diváci: 18 230