Rheindorf Altach – Ried 1:3 (kon.) | Admira – Rapid 2:1 (kon.) | Mattersburg – Grödig 0:2 (kon.)
Austria – Sturm Graz 2:1 (kon.)
SV BauWelt Koch Mattersburg
0:2 (0:1)
SV Grödig
Středa 02.12.2015, 18:30 • Pappelstadion, Mattersburg • Rakouská Bundesliga • 18. kolo
    61. Lucas VENUTO - 0:2

61
    Grödig právě vstřelil branku!
    LUCAS VENUTO je za svou aktivitu z prvního poločasu odměněn gólem a zvyšuje na 2:0!! Christian Derflinger dostal krásnou přihrávku do běhu a z levé strany pokutového území předložil míč nabíhajícímu Lucasovi Venutovi, který položil u pravé tyče na zem brankáře Markuse Kustera a uklidil míč do prázdné brány.
    39. Christian DERFLINGER - 1:0

39
    CHRISTIAN DERFLINGER střílí gól a posílá SV Grödig krátce před koncem prvního poločasu do vedení!! Lucas Venuto opět zatáhl míč do šestnáctky a na její pravé straně předvedl skvělou zasekávačku, po které našel uprostřed šestnáctky ze druhé vlny nabíhajícího Christiana Derflingera, a ten přízemní střelou zamířil přesně k pravé tyči.

Tomáš Reiner

Branky: 39. Derflinger, 61. Venuto

Karty:   16. Prietl (MTT), 26. Sprangler (MTT), 28. Röcher (MTT), 90+2. Malic (MTT) – 70. Brauer (GRD)   86. Röcher (MTT)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 4:5. Rohy: 12:1. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 17:9.
    SV BauWelt Koch Mattersburg: Kuster – Farkas, Malic, Rath, Novak (78. Maksimenko) – Sprangler (60. Ibser), Prietl, Perlak – Röcher, Bürger (46. Pink), Onisiwo. (rozestavení 4-3-3)
    Náhradníci: Borenitsch, Jano Ertlthaler, Mahrer. Trenér: Ivica Vastić.

SV Grödig: Strasser – Itter, Maak, Strauss, Denner – Kerschbaum (46. Strobl), Brauer, Rasner – Lucas (72. Schütz) Venuto, Sulimani, Derflinger (79. Djurić). (rozestavení 4-3-3)
    Náhradníci: Völkl, Wallner, Goiginger, Schlager. Trenér: Peter Schöttel.

Rozhodčí: Andreas Heiß. Asistenti: Andreas Staudinger, Stefan Gamper. Čtvrtý rozhodčí: Dieter Muckenhammer