Buffalo – Anaheim 3:0 (kon.) | New Jersey – Florida 1:5 (kon.) | Philadelphia – Vancouver 2:0 (kon.)
Toronto – San Jose 4:5 (po pr.) | Montreal – Los Angeles 0:3 (kon.) | St. Louis – Nashville 2:1 (kon.)
Minnesota – NY Rangers 5:2 (kon.) | Chicago – Edmonton 4:0 (kon.) | Dallas – Calgary 1:3 (kon.)
Colorado – NY Islanders 2:1 (kon.) | Arizona – Columbus 5:7 (kon.)

Philadelphia právě vstřelila branku!
    A je pravděpodobně rozhodnuto. Voráček našel před bránou Simmondse, jeho střelu ještě Markström vyrazil, ale k odraženému puku se dostal SEAN COUTURIER a kotouč doklepl za ležícího brankáře. Asistence: Wayne Simmonds, Jakub Voráček.

53:19
    Před bránou se strhla nejprve slovní a následně i menší ruční výměna názorů, po které dostanou po dvou minutách Del Zotto (PHI) s Dorsettem (VAN).

50:46
    Gudas v netradiční pozici před bránou tečoval střelu Voráčka, ale Markström vytáhl další parádní zákrok a drží hosty ve hře.

48:20
    Naopak do brejku nyní zamířil Schenn, který se natlačil až před bránu. Jeho střelu Markström vyrazil a útočník Flyers nedokázal poté poskakující kotouč před odkrytou bránou trefit.

Vrbata ještě stačil dostat kotouč do brány, nicméně to bylo již po konci druhé třetiny.

38:16
    Hosté si zahrají 5 na 3. Giroux dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

37:57
    Neuvěřitelný zákrok Masona. Edler pálil do v podstatě odkryté brány, ale brankář Flyers máchl lapačkou a puk stačil vyrazit.

37:14
    White (VAN) zahákoval Craknella, což ho bude stát dvě minuty na trestné lavici.

31:33
    Voráček dostal křižnou přihrávku před odkrytou bránu, ale v obtížné pozici pro zakončení nedokázal trefit bránu.

31:05
    Nicméně vybojoval alespoň přesilovku. Menší trest za podražení dostane Bartkowski (VAN).

31:05
    Schenn se před bránou nadvakrát snažil dorazit střelu od modré za záda Markströma, ale nedokázal uspět.

27:17
    White (PHI) trefil Dorsetta hokejkou do obličeje, za což ho čekají dvě minuty na trestné lavici.

26:39
    Weber od modré vyprášil beton Masona. Následně se zpoza brány snažil kanadského brankáře nastřelil Horvat, ale Mason dokázal v nepřehledné situaci svůj pohyb zkoordinovat a puk udržel ve výstroji.

25:21
    Tak nyní je to opačně než u první branky. Rozhodčí nejprve ukázal do brány, ale z opakovaného záznamu bylo vidět, že Giroux trefil břevno.

20:35
    Je tady další vyloučení, tentokrát na obou stranách. Za vzájemné fauly jsou vyloučeni Dorsett (VAN) a Manning (PHI).

18:53
    Markström zastavil střelu Girouxe a poradil si i s dorážkou Simmondse.

17:50
    Giroux podražen Biegou (VAN), bude se hrát 5 na 3!

17:09
    Domácí si zahrají další přesilovku. Na dvě minuty za nedovolené bránění je vyloučen Weber (CAN).
    Michael RAFFL - 1:0

16:47
    Je to skutečně tak. Rozhodčí si nejprve mysleli, že se střela odrazila od břevna. Nicméně opakovačka odhalila, že střela MICHAELA RAFFLA se odrazil od vnitřní konstrukce brány. Asistence: Jevgenij Medveděv, Matt Read.

Tak pozor, ještě se bude prohlížet opakovaný záznam střely od modré.... A vypadá to na gól!!!

16:47
    Střela Raffla orazítkovala břevno!

14:45
    Máme tu první přesilovku zápasu. Hansen (VAN) si odsedí dvě minuty za držení.

04:29
    Henrik Sedin přihrál v přečíslení na svého bratra Daniela, který ale těsně minul vzdálenější růžek brány.

Michal Borovan

Branky a nahrávky: 17. Raffl (Medveděv, Read), 58. Couturier (Simmonds, Voráček)

Philadelphia Flyers: Mason (Neuvirth) – Gudas, Del Zotto – Meveděv, Schultz – Gostisbehere, Manning – Schenn, Giroux (C), Raffl – Simmonds (A), Couturier, Voráček – Umberger, Laughton, Read – White, Bellemare, VandeVelde.
    Vancouver Canucks: Markström (Miller) – Tanev, Edler – Biega, Bartkowski – Weber, Hutton – Burrows (A) , H. Sedin (C), D. Sedin (A) – Hansen, McCann, Higgins – Vrbata, Horvat, Beartschi – Dorsett, Cracknell, Prust.

Rozhodčí: Martnell, O'Rourke – Pancich, Alphonso