Mor. Budějovice – Opava 2:3 (kon.) | Nymburk – Kolín 4:3 (kon.) | Bílina – Klášterec nO 4:6 (kon.)
Trutnov – Pelhřimov 5:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jindř. Hradec 4:3 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
4:3 (2:0, 0:2, 2:1)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
Středa 30.12.2015, 18:00 • ZS Kotlina • 2. liga skupina Západ • 24. kolo

46:23
    Bude se hrát čtyři na čtyři. Na trestnou lavici je vykázán za nedovolené bránění Tomáš Tržil (JHR). Krátce nato začne domácím přesilovka.

45:09
    Domácí budou hrát v oslabení. Na trestnou lavici je za hákování vykázán David Kozlík (HBR). Dvacet dva vteřin se bude hrát čtyři na tři.

43:31
    Vyloučení v týmu KLH Vajgar Jindřichův Hradec (Brabec – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kuchta – 2 min., hrubost).

41:03
    Vyloučení v týmu KLH Vajgar Jindřichův Hradec (Jiří Bárta - 2 min., sekání).

28:34
    Domácí budou hrát přesilovou hru. Jen dnes mají zvukaři nějak hodně ztlumený hlas mikrofonu, tak jsem přeslechl kdo a za co (JHR).

25:38
    Další trest pro domácí. Za podražení je vyloučen Igor Loginovskij (HBR).

25:08
    Domácí budou hrát v oslabení. Za nedovolené bránění je vykázán na lavici hanby Miroslav Třetina (HBR).

18:52
    Trest také pro domácího hráče. Po souboji s gólmanem Hynkem Kůdelou je vykázán Tomáš Semrád (HBR). Ve výhodě se dostal Vajgar do šance, ale nadvakrát Čeňka Nováka ze strany nepropálil.

17:16
    A bylo to s faulem! Minutu a čytři vteřiny budou hrát domácí v přesilovce pět na tři. Aleš Dvořák (JHR) inkasuje trest za sekání. Ještě Vám dlužím informaci o trefeném hráči. Ten nakonec odjel na střídačku a tam se ho jal ošetřovat lékař.

16:20
    Vyloučení v týmu KLH Vajgar Jindřichův Hradec (Záhora - 2 min., sekání).

12:44
    Domácí budou hrát přesilovou hru. Za podražení je vykázán na trestnou lavici Jan Koňařík (JHR).

Richard Wagner

Branky a nahrávky: 10. Přidal (Třetina, Endál), 13. Endál (Přidal), 43. Chlubna (Vlasov, Duben), 49. Beneš (Kuchta, Kozlík) – 26. Voříšek (Dvořák), 33. Záhora (Lazorišák, Bárta), 53. Lazorišák (Bárta)

BK Havlíčkův Brod: Novák (Adam) – Vala, Duben "A", T. Semrád, Kulhánek, Kolda, Loginovskij, Kořínek, Lacina – Chlubna, Vlasov, Kondratěv – Přidal, Třetina "C", Endál "A" – Kuchta, Kozlík, Beneš – Ludvík, Cejpek.
    Trenéři: Aleš Totter a Ladislav Fixa.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kůdela (Marek) – Kadlec, Koňařík, Tržil, Břečka, Dvořák, Pípal, Port – Lazorišák "A", Bárta, Brabec "A" – Šesták, Voříšek "C", Záhora, – Šafář, Drda, Bíle – Fencl.
    Trenéři: Aleš Dvořák a Luboš Voříšek.

Rozhodčí: Marek Honza – Martin Klouda, David Urubčík