Coimbra – União Madeira 3:1 (kon.) | Boavista – Moreirense 0:3 (kon.) | Nacional – Arouca 2:2 (kon.)
Marítimo – Estoril 1:1 (kon.) | Setúbal – Braga 1:1 (kon.) | FC Ferreira – Belenenses 2:2 (kon.)
Guimarães – Benfica 0:1 (kon.) | Sporting – Porto 2:0 (kon.)
Boavista FC
0:3 (0:1)
Moreirense FC
Sobota 02.01.2016, 17:00 • Estádio do Bessa Século XXI, Porto, Portugalsko (kapacita: 28.263 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 15. kolo

77
    Žlutou kartu dostává Nuno Henrique (Boavista FC).

74
    Šestnáct minut před koncem utkání je hostující obrana kompletně "vykartovaná", jako poslední do party přibyl levý bek Evaldo (MRE).

59
    A další žlutá míří na konto jednoho z hostujících hráčů, nyní je jím Vítor Gomes (MRE).

55
    Tvrdou hrou se prezentují hosté i nadále a k vidění je tak další žlutá karta, kterou po faulu na Zé Manuel inkasuje Marcelo Oliveira (MRE).

49
    Hosté začínají druhý poločas, ve kterém končili ten první a to žlutou kartou za nedovolený zákrok. Jejím příjemcem je Pierre Sagna (MRE).

41
    Tak alespoň ve statistice žlutých karet máme srovnáno, za svůj prohřešek viděl kartónek této barvy Danielson (MRE).

31
    Do statistik utkání se tak zapíše alespoň Samuel Inkoom (BOA) domácího mužstva, příliš nadšení u něj ale čekat nemůžeme, jedná se totiž o zápis podložený žlutou kartou.