Havlíčkův Brod – Řisuty 3:0 (kon.) | Poruba 2011 – Frýdek-M. 1:3 (kon.) | Kolín – Tábor 2:1 (kon.)
Technika Brno – SHK Hodonín 1:0 (kon.) | Sokolov – Kobra 3:6 (kon.) | Vsetín – Val. Meziříčí 12:0 (kon.)
Pelhřimov – Bílina 3:2 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
12:0 (5:0, 5:0, 2:0)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Neděle 03.01.2016, 18:00 • Zimní stadion Na Lapači • 2. liga skupina Východ • 30. kolo

Skončilo první valašské derby roku 2016, ve Vsetíně by rádi věřili tomu, že zde hokejisté Valašského Meziříčí přijeli hrát naposledy, neboť by právě v tomto novém roce rádi slavili postup do 1. ligy. Zda se to Vsetínu povede, na to si musíme ještě počkat. Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji hezký zbytek nedělního večera. (19:44:59)

Nejlepší hráči dnešního utkání:
    Jan Kolařík (VSE)
    Václav Studený (VAL)

59:55
    A pokřik vsetínských fanoušků, že Valmez je městem Vsetína opravdu dotvrzuje nadvládu zelenožlutých praporů nad tímhle krásným valašským krajem.

59:46
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Tak přeci se jen vsetínské tribuny dočkají další pohromy v brance Bobrů! Ve signalizované výhodě se prosadil JINDŘICH ABDUL, když s kotoučem objel branku a zasunul jej za Neužila. Asistence: David Hrazdira.

59:10
    Závar před Neužilem končí nastřelenou tyčkou v podání Vávry!

58:41
    Vsetín už se vůbec nikam nehrne, nejspíš se už bude soustředit na zabezpečení nuly pro brankáře Hromadu.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty dnešního derby.

56:48
    Zdá se, jako by se Vsetínští s Bobry domluvili, že jedenáct a dost, prázdnou bránu nyní netrefil Zúbek.

56:14
    Pohodu na vsetínské straně dokresluje také brankář Hromada, ten se nebál dvou meziříčských hráčů, kteří dojížděli puk a stačil rozehrát.

55:34
    Na Neužila si nepřišel tentokrát ani vsetínský šikula Abdul, brankář Bobry drží nad vodou, jinak by vsetínské publikum možná opravdu mohlo slavit vyvolávanou dvacítku.

55:06
    Vsetínský Lapač začíná oslavovat nejvyšší domácí vítězství od března 1997, kdy Vsetín v semifinálové sérii sestřelil 10:1 hokejisty Pardubic.

55:06
    Opětovná marná snaha Kováře, tentokrát jeho střela sotva doklouzala k Hromadovi, vsetínský brankář přesto hru přerušil a vhazuje se po jeho pravici.

54:33
    Tentokrát se Vsacanům rozehrávka nepodařila a rozhodčí píská zakázané uvolnění.

54:22
    Vsetínský brankář Hromada si ve třetí třetině připisuje první zákrok, když lapil střelu Kováře.

54:08
    Vsetínský obránce Ostrčil zkoušel vyšachovat bobří obranu, povedlo se mu to u dvou hráčů, třetího už nepřešel a Bobři tak mohou vyhodit.

53:25
    Bobři dnes už několikrát upravili své útočné formace, ale ve třetí třetině se hraje převážně v jejich obranné třetině, doposud na branku Valašského Meziříčí bylo ze vsetínské strany vysláno 41 střel a dalších jedenáct skončilo v síti.

53:14
    Kolařík znovu ve slibně rozjeté akci, tentokrát jej přerušil obránce Bobrů Valentík, následně u mantinelu zalehl kotouč, aby mohl jeho tým v klidu vystřídat.

52:37
    Neužil si připisuje další zákrok, tentokrát vyrazil střelu Řezáče.

52:27
    Vsetínský kapitán Vaněk společně se snajprem Kolaříkem osamoceni před Neužilem, Vaněk elegantně nabídl Kolaříkovi, ale do jeho zakončení Neužil vložil svou hůl a vyrazil do ochranné sítě.

52:04
    Bobři se však příliš nezdrželi, vsetínské útočné snažení tentokrát přerušuje postavení mimo hru.

51:37
    Kývala s Podešvou po dlouhých minutách vyvezli kotouč do útočného pásma a budou se snažit o čestný úspěch Bobrů.

51:13
    Kajaba se dnes marně snaží zaznamenat branku, nyní byl znovu v mezikruží osamocen, ale Neužil včas sklepl své betony.

50:33
    Ve třetí třetině zatím vidíme nejvíc jednoznačnou hru v celém utkání, paradoxně padla pouze jedna branka.

50:24
    Bombardování bobří hráze nebere konce, slepé náboje nyní použil Slováček, po něm ještě zakončoval Vítek nad branku.

49:38
    Neužil po druhé šanci v dnešním zápase přeci jen likviduje více vsetínských střel než v úvodní třetině, nyní zlikvidoval slibnou šanci Kolaříka.

49:12
    Vsetínské parádičky se úplně ideálně nedaří a Bobři mohou vyhodit.

48:25
    Bobři už zastavují Vsetín jen za cenu faulu, třetí faul po sobě obstaral Podešva, dvě minuty podražení.

47:25
    Vsetín ve třetí třetině pálí jednu šancí za druhou, i díky tomu nedosahuje meziříčský výprask většího rozměru.

46:57
    Dnešní utkání sleduje 1814 platících diváků. Při pohledu na zaplněný Lapač se však tomu těžce věří.

46:20
    Další trest pro Valašské Meziříčí, tentokrát dvě minuty pro Tomka za zdržování hry.

46:18
    Rychlý protiútok Vsetína, na Neužila se hrnul napřažený Kajaba, ve slibné pozici branku přestřelil.

45:52
    Znovu pohledná akce vsetínského druhého útoku, Slováček nabil Abdulovi, ten však trefil pouze brankáře Neužila.

45:00
    A znovu, Vsetín zaparkovaný v útočném pásmu, hra připomínající Bobry v oslabení.

44:02
    Kolařík byl blízko ke čtvrté brance v dnešním utkání, napjaté tribuny nakonec viděly úspěšný zákrok brankáře Neužila!

43:37
    Vsetínští hráči si dlouho přihrávali v útočném pásmu, kompletní Bobři nedokázali zabránit další pohromě ve své brance. Ke střele z pravého kruhu se odhodlal RADIM TESAŘÍK a nekompromisně propálil. Asistence: Filip Ondráček, Michal Hryciow.

42:33
    Ambruz nyní před brankou našel Vávru, tomu však kotouč ujel a třetí vsetínský útok tak marně čeká na trefu v dnešním utkání.

41:35
    První vyloučení ve třetí třetině, dvě minuty pro Martina Vargu za podražení.

41:19
    Lukáš Vrba nyní čistým hitem sestřelil Kuchtu, povedený obranný zákrok vsetínského obránce.

40:52
    Trenér Handl dal pro třetí třetinu znovu šanci brankáři Jakubu Neužilovi.

40:42
    Vsetínští se znovu nastěhovali do útočného pásma, zatím se však nedostali ke střeleckému pokusu.

40:01

Vsetínští hokejisté ve svém domácím prostředí doslova drtí Bobry z Valašského Meziříčí. Také v prostřední periodě se jim podařilo vstřelit pět branek a dosáhnout tak dvouciferného rozdílu ve skóre, který v novodobé historii valašských derby vidíme poprvé. Hattrickem se blýskl Jan Kolařík. Zda Vsetín splní dnešní normu a vstřelí pět branek i ve třetí části, můžete sledovat od 19:12.

40:00

38:50
    Další nebezpečná střela Kolaříka, Sekula vyrazil a Zúbek se marně snažil dorazit.

38:33
    Bobři hrají v plném počtu.

38:04
    Valaši hrají v maximální pohodě a už se nikam nehoní, vsetínské publikum se však dožaduje astronomické dvacítky.

36:33
    Dvě minuty pro Ondřeje Martiníka, Vsetín si znovu zahraje v početní výhodě.

36:20
    A je to tady! Vsetínský Lapač vstává a oslavuje kýženou desítku, kterou v novodobé historii valašských derby vidíme poprvé! Postaral se o ní ONDŘEJ SLOVÁČEK, když ujel bobří obraně, mohl ještě přihrát Vítkovi, ale ten projevil svému spoluhráči maximální důvěru a nemýlil se. Bez asistence.

36:07
    Vsetín jakoby už hrál v tréningovém tempu, jenže z toho pramení chyby, nyní mohl trestat Kuchta, Hromada připraven.

35:22
    Jednoznačně největší šance Bobrů v dnešním utkání! Jakub Pořický ujížděl osamocen na brankáře Hromadu, zkoušel to do forhendu, ale vsetínský brankář vytáhl svou lapačku a odmítl Bobrům minimální radost!

35:08
    Vsetínský odchovanec Podešva nyní otestoval pozornost svého kamaráda Hromady, vsetínský brankář s jeho ranou neměl větší problém.

34:32
    Kajabovi nyní před branku najížděl Finsterle, letící kotouč druhý jmenovaný promáchl, ještě střílel Ambruz, Sekula hru přerušuje.

34:05
    Vsetínské publikum se od úvodu utkání dožaduje desítky, nyní jsou zelenožlutí opravdu blízko jejich přání splnit. Boři mají nyní novou motivaci, nedostat na Lapači dvouciferný počet branek.

33:44
    Nádherná individuální akce vsetínského útočníka PETRA DVOŘÁKA, ten s kotoučem doslova rozbořil bobří hráz a tím nejlepším možným způsobem odpověděl na urážlivé pokřiky meziříčských fanoušků. Asistence: Ondřej Slováček.

32:24
    Jde vidět, že Vsetínští už hrají trochu i na krásu, Bobři jakoby spíše bránili ještě většímu přídělu, kreativitu na straně Valašského Meziříčí rozhodně nevidíme.

31:23
    Sprušil šel na branku v přečíslení s Podešvou, než se však útočník Bobrů rozmyslel, co s kotoučem dojel jej vsetínský obránce a šanci mu znemožnil.

30:50
    Obě mužstva hrají v plném počtu.

30:36
    Při hře čtyři na čtyři jsme převážně svědky boje o kotouč ve středním pásmu.

30:10
    Hostující Miroslav Varga to na Hromadu zkoušel střelou přes obránce, vsetínský brankář si připsal první zásah ve druhé třetině.

28:50
    Nyní se vylučuje na obou stranách, za Valašské Meziříčí Kovář, dvě minuty hákování. Za Vsetín Slováček, dvě minuty vysoká hůl.

28:38
    Až nyní je Vsetín kompletní.

28:26
    Útočnou snahu Bobrů přerušuje postavení mimo hru. Fanoušci Valašského Meziříčí po úvodním nadšení z valašského derby ochabli, k vzhledem výkonu jejich mužstva se není čemu divit.

27:46
    Vsetín nad Valašským Meziříčím doslova dominuje a to i v oslabení! Kotouče se ve středním pásmu ujal JINDŘICH ABDUL, obránci Bobrů řekl pojď sem, kam jdeš a ještě si stihl vychutnat i bezmocného Sekulu. Asistence: Jan Kolařík.

27:08
    Vsetín s vyhazováním nespěchá, zelenožlutí kotouč v klidu rozehrají a zavezou do bezpečí.

26:38
    Vyloučení na straně Vsetína, dvě minuty pro Finsterleho za hákování.

26:23
    Odražený kotouč dojel Vávra, okamžitě jej nasměroval na Sekulu, ten vyrazil a k dorážce se ještě dostal Finsterle, ale branku přestřelil.

25:41
    Vsetín po dalších dvou zásazích trochu vypnul, přesto nadále drží útočné pásmo.

24:31
    Vsetín využívá další přesilovou hru! JAN KOLAŘÍK prokázal svůj střeleckým um, když si najel na hranici levého kruhu a střelou pod vyrážečku si připsal v dnešním utkání hattrick. Asistence: Daniel Vaněk.

24:17
    Vaněk nastřelil Martiníka, od nějž se kotouč odrazil do středního pásma.

23:51
    Vsetín v přesilové hře kombinoval, ale jeho akci rozhodčí přerušil, neboť kotouč zasáhla vsetínská lavička, vhazuje se ve středním pásmu.

23:11
    Bobři přerušují vsetínský tlak jen za cenu faulu, dvě minuty odpyká Martin Varga za držení.

22:50
    Vsetín usazen v útočném pásmu, znovu vidíme obraz hry jako v první třetině.

22:06
    Bobři se marně snaží dostat ze svého obranného pásma, kotouč na modré zachytil Tesařík a Sekula musí přerušit hru.

21:49
    Na ledové ploše zůstává otřesen Kovář, naštěstí se meziříčský obránce zvedá a odjíždí po svém, nejspíš utrpěl zásah do ramene.

21:28
    Vsetín kompletní.

21:10
    Vsetín je i ve čtyrech aktivnějším týmem, Bobři neví jak hrát.

20:33
    Valaši se znovu krátce po začátku třetiny prosazují! Tentokrát potřebovali třiatřicet vteřin, ve vlastním oslabení se do útočného pásma vydal JAN KOLAŘÍK obhodil si Bobra a mezi nohy přidal šestou branku svého týmu. Asistence: František Zúbek.

20:02
    Úvodní buly druhé třetiny pro Vsetín, Bobři však pokračují v početní výhodě.

20:01

Zásahy brankářů v 1. třetině:
    Petr Hromada (VSE): 8
    Jakub Neužil (VAL): 11
    Ondřej Sekula (VAL): 1

První třetina valašského derby je za námi. Domácí Vsetín se se svým sokem z Valašského Meziříčí vůbec nepáře, již po dvaceti vteřinách hry otevřel skóre Zúbek. Vsetín nadále pokračoval v ohromném náporu a jeho brankostroj se zatím zastavil na čísle pět. Bobři museli hned v úvodu sáhnout k oddechovému času a poté také vystřídat brankáře. V závěru první třetiny vsetínský ohromný tlak přeci jen opadl a druhou periodu zahájí Bobři v početní výhodě, která bude trvat osmdesát vteřin, stane se tak přibližně v 18:20.

20:00

19:46
    Střela Patrika Kováře končí v ochranné síti, kterou tečoval vsetínský hráč, vhazuje se před Hromadou.

19:28
    Václav Studený teď vsetínské obraně udělal obrovské problémy, zelenožlutí zastavují Bobra jen za cenu faulu, konkrétně Vítek, dvě minuty hákování.

19:15
    Vsetín v postavení mimo hru.

18:36
    Kuriózní okamžik, vsetínský obránce posílal prudkou přihrávku Vrbovi a ten ji málem ztečoval za záda svého brankáře, ještě že Hromada má skvělý postřeh.

18:08
    Po delší době slibná akce na straně Bobrů, rozjetý Miroslav Varga zkoušel Hromadu překonat z levého kruhu, Hromada jeho snahu krotí ve své moci a bude se vhazovat před vsetínským brankářem.

17:44
    Vsetín si v útočném pásmu dělá co chce, Bobři mohli už prohrávat i vyšším rozdílem.

17:10
    Kajaba upaloval po křídle, přihrávkou našel Finsterleho, Sekula vyráží.

16:47
    Bobři upalovali v přečíslení, ale Podešva přejel modrou dřív a rozhodčí píská postavení mimo hru.

16:08
    Vsetín se znovu usazoval v útočné třetině, ale rozhodčí zelenožluté vyhání pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

15:44
    Vsetínský nápor se na mžik zklidnil, nyní kotouč opustil ledovou plochu a bude se vhazovat ve středním pásmu.

14:57
    Sekula si připisuje první zákrok, když ukryl v lapačce nahození Ambruze.

14:10
    Likvidace bobřích nadějí pokračuje! Sotva se dostali Bobři do kompletního počtu, znovu se dopustili nedovoleného zákroku a ve signalizované výhodě od modré vymetl růžek Neužilovy branky RADIM OSTRČIL a tím vyhání Jakuba Neužila z branky, nahradí jej Ondřej Sekula. Asistence: Petr Dvořák.

13:50
    Valašské Meziříčí hraje v plném počtu.

13:26
    Ránu jako z děla vyslal od modré Ostrčil, Neužil nyní vytáhl svou lapačku a podržel Bobry.

12:54
    Vsetínští se v útočném pásmu nedorozuměli a Bobři vyhazují.

12:24
    Startuje zkrácená přesilová hra Vsetína.

11:50
    Přesilová hra Bobrů končí, ve výhodě ještě stihl Slováček připravit parádní pozici pro Hrazdiru, ale druhý jmenovaný branku přestřelil. Dvě minuty za Bobry odsedí Kubo za faul loktem.

11:10
    Nyní se před Hromadou octl osamocený Podešva, jeho ránu Hromada vyrazil.

10:55
    Po přihrávce Žabčíka vypálil Hradil, ale vsetínský brankář Hromada měl na jeho střelu parádní výhled a bez problému ji ukryl ve své lapačce.

10:24
    Bobři si budou moct oddechnout, Ostrčil totiž zahrál vysokou holí a oslabí svůj tým na dvě minuty.

09:30
    Na cestě už byla pátá branka, Petr Dvořák však po samostatném úniku na Neužila nevyzrál!

08:57
    Vsetínská mašina doslova Bobry rozjíždí! Individuální akce JANA KOLAŘÍKA končí čtvrtou brankou v síti Valmezu, Kolařík si Neužila náramně vychutnal. Asistence: Radim Tesařík, Jakub Řezáč.

08:43
    Bobři ve Vsetíně rozhodně chránění nebudou! Ondráček z rohu kluziště poslal kotouč do předbrankového prostoru, kde číhal JINDŘICH ABDUL a bez problému poslal další trefu do branky Bobrů. Asistence: Filip Ondráček.

07:45
    Vsetínští jsou u všech kotoučů dříve, Bobři stačí posunout sotva do středního pásma.

07:10
    Vsetín Bobrům nepovoluje ani rozehrát, Valašské Meziříčí se jen s těží dostává do útočného pásma.

06:22
    Vsetín nyní vyšachoval obranu Bobrů, Zúbek byl znovu ve skvělé střelecké pozici, ale kotouč mu z hole sjel, Bobři druhé oslabení ustáli.

05:36
    Neužil nyní podržel svůj tým, když lapačkou zneškodnil střelu Tesaříka.

05:10
    Z modré čáry vypálil Lukáš Vrba, Neužil pravým betonem vyrazil a hostující obrana vyhazuje.

04:30
    Podešva osvobozuje Bobry a vyhazuje až k Hromadovi.

04:22
    Bobři budou znovu trestání, útočného faulu se dopustil Franek, dvě minuty za sekání.

03:48
    Oddechový čas pro hosty.

03:48
    A domácí Vsetín jde do dvoubrankového vedení, Dvořák s kotoučem za brankou soupeře s ničím nespěchal, počkal si na najíždějícího DAVIDA VÍTKA a na zlatém podnose mu připravil druhou branku dnešního utkání. Asistence: Petr Dvořák.

03:32
    Vsetínská první formace uzamkla Bobry v obranné třetině, ve slibné pozici byl Zúbek, ale jeho střelu tentokrát dokázal zablokovat hostující obránce.

02:58
    Ihned po buly se kotouč dostává až k Hromadovi, Vsetín začíná od vlastní branky.

02:56
    Bobři mají problémy s obranou vsetínských hráčů, nyní znemožnil Kolaříkovi zakončení Hradil a odsedí si dvě minuty za podražení.

02:41
    Nejsou odehrány ještě ani tři minuty a brankář Bobrů si už připsal pátý zásah, k tomu všemu stihl i jedenkrát inkasovat.

02:00
    Další slibný pokus vsetínského borce, Vávra však z pravého kruhu na brankáře Bobrů nevyzrál.

01:40
    Kombinace vsetínský hráčů v útočném pásmu, z mezikruží pálil Finsterle, Neužil vyráží.

01:17
    Bobři se zatím s kotoučem do útočného pásma nedostali, naopak Vsetín podniká další protiútok.

00:20
    Tak to je začátek, Bobři se ani nestačili rozkoukat a už ve Vsetíně ztrácejí! Zelenožlutí se ihned natlačili do útočného pásma, Vaněk vypálil z mezikruží, Neužil kotouč pouze vyrazil do brankoviště a FRANTIŠEK ZÚBEK jej dokázal dostat do branky. Asistence: Daniel Vaněk, Jan Kolařík.

00:03
    Úvodní bully vyhrál vsetínský kapitán Vaněk a Vsetín zahajuje první útok.

00:01

Hráči obou klubů už krouží po ledové ploše, po doznění vsetínské hymny bude vhozeno úvodní bully, fanoušci obou táborů se také hlasitě ozývají.

Vsetínské tribuny se slušně zaplňují, dnes budeme určitě svědky vynikající atmosféry.

VHK Vsetín: Hromada (Plšek) – Tesařík, Řezáč, Nedbálek, Ostrčil, Žák, Ambruz, Vrba, Hryciow – Zúbek, Vaněk, Kolařík, Slováček, Dvořák, Vítek, Kajaba, Vávra, Finsterle, Abdul, Hrazdira, Ondráček.

HC Bobři Valašské Meziříčí: Neužil (Sekula) – Franek, Kovář, Valentík, Žabčík, Hradil, Tomek – Slovák, Podešva, Sprušil, Varga D., Studený, Kubo, Pořický, Varga M., Kuchta, Kývala, Varga M., Martiník, Baroš.

Rozhodčí: Koziol – Gančařík, Vengřín..

Hezkou neděli ze Vsetína. Místní stadion Na Lapači se dnes může těšit na hokejový svátek, v rámci 30. kola 2. ligy skupiny východ se zde utkají týmy domácího Vsetína a hosta z Valašského Meziříčí. Zatímco domácí hrají na čele tabulky a pevně drží druhou příčku, rival ze soutoku Bečvy se trápí a bojuje na opačném pólu tabulky. Faktor derby ovšem maže tabulkové rozdíly. Proti Bobrům hrají statistiky, za poslední tři utkání ve Vsetíně totiž vstřelili pouze šest branek, zatímco inkasovali sedmnáct! Vsetín nebere nic jiného než vítězství, Valmez chce pod novým trenérem Handlem začít honit ztrátu na play-off. Kdo bude mít po prvním víkendu nového roku větší důvod ke spokojenosti?

HC Bobři Valašské Meziříčí: Ve Valašském Meziříčí stále nemohou najít recept na vítěznou sérii, která by Bobry vynesla v tabulce do pozic zaručující účast v play-off. Stejně jako před minulým utkáním Bobrů na vsetínském Lapači, i tentokrát vedení na poslední chvíli vyměnilo hlavního trenéra. Odstupujícího Tejkla má nahradit David Handl. Trenér, který nedávno vedl hokejisty Nového Jičína má Bobry konečně naučit vyhrávat. Ztráta Bobrů na osmé místo momentálně činí třináct bodů, naopak náskok na poslední Karvinou je šestibodový. Meziříčští Valaši však navzdory převažujícím porážkám bývají nepříjemným soupeřem favoritům soutěže. Z ledu suverénního Frýdku-Místku dokázali Bobři překvapivě přivést bod, ve svém domácím utkání proti Vsetínu podlehli pouze o jedinou branku, stejně jako na ledě brněnské Techniky. Faktor derby by mohl Bobrům pomoci, nemají co ztratit, navíc v dresu Bobrů se na Lapači objeví hned několik vsetínských odchovanců.

Vzájemná utkání v sezoně 2015/2016:

St 7.10. 2015 Vsetín – Valašské Meziříčí 3:1 (2:1. 1:0, 0:0)
    So 14.10. 2015 Valašské Meziříčí – Vsetín 3:4 (0:1, 2:3, 1:0)

VHK Vsetín: Vsetínští hokejisté zatím plní předpoklady jednoho z největších favoritů na prvenství v soutěži. Tým trenéra Jenáčka počítá porážky tak jako Bobři počítají svá vítězství. Černou kaňkou na týmu Vsetína je neschopnost porazit svého největšího konkurenta z Frýdku-Místku, jinak vsetínská mašina šlape až na drobná zaváhání spolehlivě. Proti Bobrů neočekávají ve Vsetíně nic jiného než tříbodové vítězství. Navíc proti rivalovi od soutoku Bečvy se Vsetínu v posledních sezonách mimořádně daří, Vsetín naposledy prohrál proti Bobrům v únoru 2013, jinak však valašská derby ovládá a v historické bilanci po prvotních neúspěších vede 15:13. Dokáže dnes Vsetín znovu zvítězit, nebo Bobři prolomí černou sérii proti zelenožlutým?

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 1. Zúbek (Vaněk, Kolařík), 4. Vítek (Dvořák), 9. Abdul (Ondráček), 9. Kolařík (Řezáč), 15. Ostrčil (Dvořák), 21. Kolařík (Zúbek), 25. Kolařík (Vaněk), 28. Abdul (Kolařík), 34. Dvořák (Slováček), 37. Slováček, 44. Tesařík (Ondráček, Hryciow), 60. Abdul (Hrazdira)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Tesařík, Řezáč, Nedbálek, Ostrčil, Žák, Ambruz, Vrba, Hryciow – Zúbek, Vaněk, Kolařík, Slováček, Dvořák, Vítek, Kajaba, Vávra, Finsterle, Abdul, Hrazdira, Ondráček.
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Neužil (Sekula 15. – 40.) – Franek, Kovář, Valentík, Žabčík, Hradil, Tomek – Slovák, Podešva, Sprušil, Varga D., Studený, Kubo, Pořický, Varga M., Kuchta, Kývala, Varga M., Martiník, Baroš.

Rozhodčí: Koziol – Gančařík, Vengřín