New Jersey – Detroit 0:1 (kon.) | St. Louis – Ottawa 2:3 (po pr.) | Colorado – Los Angeles 4:1 (kon.)
Edmonton – Carolina 1:0 (po pr.) | Vancouver – Arizona 2:3 (kon.)
Colorado Avalanche
4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
Los Angeles Kings
Úterý 05.01.2016, 03:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

53:15
    Za vysokou hůl je potrestán Gabriel Landeskog. Přesilovka pro LA.

52:01
    Hostující Drew Doughty je vyloučen za nedovolené bránění. Další komplikace pro LA.

49:18
    Beauchemin poslal kotouč do hlediště a je vyloučen za zdržování hry. Hosté mají šanci snížit!

39:36
    Za podražení MacKinnona je vyloučen hostující obránce Alec Martinez.

36:26
    Domácí Gabriel Landeskog zahákoval Gáboríka a jde na trestnou lavici.

30:31
    Vyhození Varlamova skončilo až nad ochranným plexisklem. Jelikož puk nebyl tečován, zahrají si hosté přesilovku.

25:24
    Hostující Jake Muzzin dostal dvě minuty za vysokou hůl, Laviny hrají přesilovku.

14:25
    Domácí Andreas Martinsen trefil loktem Muzzina a oslabuje svůj tým!

14:08
    Oba hráči samozřejmě dostávají pětiminutové tresty.

09:58
    Dwight King atakoval obránce Redmonda, který spadl přímo pod nohy brankáře Varlamova. Nepříjemná situace pro ruského gólmana, který je naštěstí v pořádku. King dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

05:29
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Christian Ehrhoff - 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 27. Barrie (Duchene, Comeau), 33. Barrie (Martinsen), 42. Duchene (Barrie, Landeskog), 54. Iginla (Barrie, Comeau) – 32. Toffoli (Kopitar, Muzzin)

Colorado Avalanche: Varlamov (Pickard) – Johnson, Beauchemin, Holden, Barrie, Redmond, Guenin – Duchene, MacKinnon, Martinsen – Iginla (A), Grigorenko, Tanguay – Comeau, Söderberg, Landeskog (C) – Skille, Mitchell, McLeod (A). Trenér: Patrick Roy
    Los Angeles Kings: Enroth (Quick) – Doughty (A), McNabb, Muzzin, Martinez, Forbort, Ehrhoff – Toffoli, Kopitar (A), Lucic – Gáborík, Shore, Pearson – Brown (C), Lewis, King – Nolan, Andreoff, Mersch. Trenér: Darryl Sutter

Rozhodčí: Hanson, Meier – Cherrey, Murchison

Diváci: 15202