Villarreal – Ath. Bilbao 0:1 (kon.) | Celta Vigo – Cádiz 2:0 (kon.) | Espanyol – Barcelona 0:2 (kon.)
Las Palmas – Eibar 3:2 (kon.)
UD Las Palmas
3:2 (1:0)
SD Eibar
Středa 13.01.2016, 21:00 • Estadio de Gran Canaria (kapacita - 32 150) • Španělský pohár • Osmifinále

86
    Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Garrido, přichází Nili.

78
    Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Gómez, přichází Mesa.

72
    Poslední střídání na straně hostí, odpracováno má aktivní Enrich, na jehož místo na hrotu útoku nastupuje Borja Bastón.

62
    Poprvé budou domácí střídat, ze hry odchází Castellano, kterého na závěrečnou půlhodinku, plus případné prodloužení, nahrazuje Aythami Artiles.

46
    Do druhého poločasu Eibar vstupuje se dvěma změnami, utkání skončilo pro Keka a Eddyho, které nahradí v dobré formě hrající Takaši Inui a středopolař Iñigo Barrenetxea.