Janov – Palermo 4:0 (kon.) | Carpi FC – Sampdoria 2:1 (kon.) | Chievo – Empoli 1:1 (kon.)
AS Řím – Hellas Verona 1:1 (kon.) | Udinese – Juventus 0:4 (kon.) | Bologna – Lazio 2:2 (kon.)
AC Milán – Fiorentina 2:0 (kon.)
Bologna FC
2:2 (2:0)
S. S. Lazio
Neděle 17.01.2016, 15:00Italská Serie A • 20. kolo

84
    Destro zbytek utkání bude sledovat z lavičky, naopak do akce se na posledních pár minut zapojuje Floccari.

82
    Candreva dnes dohrál, jeho místo zaujímá Anderson.

71
    Domácí trenér logicky posiluje defenzivu. Giaccheriniho nahrazuje Zúñiga

62
    Uvidíme tedy rohový kop. Ještě před ním se ale uskuteční střídání. Fastaldella na hrací ploše střídá Ferrari.

46
    Hostující kouč reaguje na bídnou hru svých svěřenců z prvního poločasu a připravuje hned dvojité střídání. Místo Đorđeviće s Parolem na hřišti uvidíme Kloseho a Luliće.

Tomáš Pavlík

Branky: 2. Giaccherini, 18. Destro (Gastaldello) – 71. Candreva, 77. Lulić (Klose)

Karty:   55. Destro (BLG) – 42. Maurício (LAZ), 73. Biglia (LAZ)   70. Masina (BLG)

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 16:17.
    Bologna FC: Mirante – Rossettini, Oikonomou, Gastaldello (62. Ferrari), Masina – Taïder, Diawara, Brighi – Mounier, Destro (84. Floccari), Giaccherini (71. Zúñiga).
    Náhradníci: A. Da Costa, Stojanović – Pulgar, Crisetig, Falco, F. Zuculini, Mbaye, Acquafresca, Ferrari, Donsah, Zúñiga, Floccari.

S. S. Lazio: Berisha – Konko, Hoedt, Maurício, Radu – Milinković-Savić, Biglia, Parolo (46. Lulić) – Candreva (82. Anderson), Đorđević (46. Klose), Keita.
    Náhradníci: Guerrieri, Matošević – Patric, Braafheid, S. Mauri, Anderson, Klose, Biševac, Matri, Lulić, Onazi, Cataldi.