Arouca – FC Ferreira 2:2 (kon.) | Nacional – Tondela 3:1 (kon.) | Rio Ave – Setúbal 2:1 (kon.)
Boavista – Braga 0:0 (kon.) | Moreirense – Benfica 1:4 (kon.)
CD Nacional
3:1 (2:0)
CD Tondela
Neděle 31.01.2016, 17:00 • Estádio da Madeira (Funchal) • Portugalská Primeira Liga • 20. kolo

85
    Tým Tondela právě vstřelil branku!
    Hosté přeci jen zaznamenávají čestný úspěch! Pět minut před koncem se z hranice šestnáctky prosazuje Venezuelan JHON MURILLO.

76
    Nacional právě vstřelil branku!
    Autorem branky je SALVADOR AGRA, který se dnes již podruhé zapisuje do listiny střelců. Asistenci si připisuje Joan Román, který je na hřišti pouhých pět minut.

37
    Domácí zvyšují na 2:0! SALVADOR AGRA rozradostnil příznivce Nacionalu a přiblížil svůj tým k zisku důležitých tří bodů.

5
    Celek z Madeiry jde již v páté minutě do vedení! Síť za Zubikaraiem rozvlnil domácí RODRIGO PINHO.