Skalica – Sabinov 14:6 (kon.) | Záhorská Bystrica – Prešov 7:6 (po pr.) | Košice – Hurikán Bratislava 9:10 (kon.)
Žilina – M-Šport Trenčín 4:3 (kon.) | Florko Košice – Lido Bratislava 6:5 (po pr.) | Nižná – ŠK 1. FBC Trenčín 7:9 (kon.)
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
4:3 (0:1, 1:0, 3:2)
M-Šport Salming Team Trenčín
sk Neděle 14.02.2016, 14:00Slovenská Salming extraliga mužů

59:46
    Žilinčania si štrnásť sekúnd pred sirénou komplikujú cestu za víťazstvom. Budú sa totiž musieť brániť, dvojminútový trest za zlé striedanie si odsedí Jaroslav Málus.

50:48
    Hosťujúci Pavol Heleš po góle zrejme zbytočne diskutoval s rozhodcom a za nešportové správanie inkasuje trest 2+10 minút.

43:06
    Žilinčania by však teraz o svoj náskok mohli rýchlo prísť. Budú sa totiž brániť, na trestnú lavicu smeruje na dve minúty za bránenie v hre Richard Lelák.

30:43
    Trenčania majú skvelú príležitosť na to, aby sa znova ujali vedenia. Zahrajú si totiž prvú presilovku v zápase, domáci sa budú brániť dve minúty za bránenie v hre v podaní Michala Petroviča.

22:48
    Máme tu prvé vylúčenie v zápase, brániť sa budú hostia! Na trestnú lavicu smeruje na dve minúty za sekanie MIroslav Mikolaj.

Veronika Pancuráková

Branky a nahrávky: 27. Hrin (Lelák), 42. Grlický (Chládek), 51. Trúnek (Veneny), 59. Miške (Baránek) – 4. Žilinský (Múčka), 48. Matejka (Pe. Heleš), 50. Matejka (Pe. Heleš)

FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: Turiak (Kružel) – Grlický, Francl, Hruška, Trúnek, Hrin, Veneny (C), Galovič, Baránek, Masarovič, Málus, Lelák, Hrin, Petrovič, Chládek, Kubička, Kozaňák, Miške
    M-Šport Salming Team Trenčín: Melicher (Žákech) – Majtejka (C), Peter Heleš, Pavol Heleš, Klapita, Žilinský, Múčka, Mandinec, Machara, Dávidek, Seewald, Mikolaj

Rozhodčí: Minarčik, Vybíhal