New Jersey – Philadelphia 3:6 (kon.) | Washington – Los Angeles 3:1 (kon.) | Carolina – Winnipeg 2:1 (kon.)
Columbus – Boston 1:2 (po pr.) | Ottawa – Buffalo 2:1 (2:0 po s.n.) | Tampa – San Jose 2:4 (kon.)
St. Louis – Dallas 2:1 (po pr.) | Edmonton – Anaheim 3:5 (kon.)
Tampa Bay Lightning
2:4 (1:0, 1:2, 0:2)
San Jose Sharks
Středa 17.02.2016, 01:40 • Amalie Arena, Tampa • NHL

59:47
    Přichází ještě jedno vyloučení, za držení hole obdržel dvě minuty Ward (SJS).

58:41
    Domácí to ještě zkouší bez brankáře, mají už ale opravdu málo času!
    58:17 Melker KARLSSON - 2:4

58:17
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Je pravděpodobně rozhodnuto. Thornton vybojoval puk za brankou hostů, poslal jej směrem k modré čáře, kde se ho ujal MELKER KARLSSON. Ten si puk velmi rychle zpracoval a trefil se přesně pod vyrážečku! Asistence: Joe Thornton

57:57
    Joe Pavelski se dostal do samostatného úniku, nepodařil se mu ale bekhendový blafák a ani nezakončil.

56:47
    Málem to i bylo! Krásně se Bleskům podařilo rozebrat obranu Žraloků, v zakončení sám přímo před brankářem ale Kučerov netrefil puk, obrovská škoda pro domácí celek...

54:10
    A ještě k tomu přichází vyloučení, Filppula (TBL) v rohu hřiště podrazil protihráče zcela jasně a odpyká si za to dvě minuty na trestné lavici.

49:13
    Marchessault (TBL) si vyloužil menší dvouminutový trest za vražení na hrazení.

42:00
    Druhé vyloučení v zápase, za podražení si odpyká dvě minuty Donskoi (SJS).
    41:17 Matt NIETO - 2:3

41:17
    Tak to je začátek třetiny jako blázen! Znovu krásná akce, kdy se hosté dostali do akce dvou proti dvěma, Marleau předal puk MATTU NIETOVI, který si poradil jak s obráncem, tak i s brankáře, kterého překonal pohledným blafákem! Asistence: Patrick Marleau a Joel Ward

35:39
    První trest v dnešním utkání míří na stranu domácích, Coburn (TBL) obdržel dvě minuty za nedovolené bránění.
    28:46 Cedric PAQUETTE - 2:2

28:46
    Tampa právě vstřelila branku!
    Máme opět vyrovnáno, ve druhé třetině to tam začalo pořádně padat! Brown vyslal přihrávku od mantinelu směrem ke středu hřiště, tam se ho ujal CEDRIC PAQUETTE, který se s ním otočil a svižně vypálil, trefil se ale zcela přesně! Asistence: J. T. Brown
    26:34 Joe PAVELSKI - 1:2

26:34
    Krásná akce Žraloků, kteří se dostávají do vedení! Thornton zkušeně podržel kotouč za brankou, počkal si, až se mu JOE PAVELSKI uvolní, a pak ho našel přesnou přihrávku. Pro PAVELSKIHO už to byla jednoduchá práce, trefil se do odkryté sítě! Asistence: Joe Thornton a Tomáš Hertl
    21:43 Joel WARD - 1:1

21:43
    Tak to byla pěkná akce hostů. Ti se dostali do útoku, JOEL WARD celou akci zastavil, jelikož si puk za modrou zasekl. Jednoduše se ale napřáhl a vyslal na bránu takovou obyčejnou ránu, Bishopovi ale propadla až do brány, máme tedy vyrovnáno. Asistence: Marc-Edouard Vlasic a Matthew Nieto
    17:51 Ryan CALLAHAN - 1:0

17:51
    Domácí se z nenápadné akce dostávají do vedení! Perfektní práce na pravé straně útočného pásma od Killorna, který poslal přihrávku mezi kruhy na RYANA CALLAHANA, který byl sice tísněn obránce, ale pěkným blafákem vykoupal brankáře a v pohodě skóroval. Asistence: Alex Killorn a Andrej Šustr

14:47
    Mezi kruhy se z ničeho nic dostal k puku Karlsson, stál zcela sám proti brankáři, avšak Bishop předvedl výborný zákrok ramenem!

05:28
    Boyle se dostal u pravé tyčky Jonesovy branky k dorážce, puk ale ve vzduchu netrefil přesně, a tak ho poslal těsně vedle branky, ta byla téměř celá odkrytá!

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 18. Callahan (Killorn, Šustr), 29. Paquette (Brown) – 22. Ward (Vlasic, Nieto), 27. Pavelski (Thornton, Hertl), 42. Nieto (Marleau, Ward), 59. Karlsson (Thornton)

Tampa Bay Lightning: Bishop (Vasilevskij) – Šustr, Hedman, Stralman, Carle, Koekkoek, Nesterov – Callahan, Stamkos (C), Killorn – Kučerov, Johnson, Palát – Brown, Filppula, Paquette – Condra, Boyle, Marchessault
    San Jose Sharks: Jones (Stalock) – Martin, Burns, Braun, Vlasic, DeMelo, Tennyson – Hertl, Thornton, Pavelski (C) – Nieto, Marleau, Ward – Donskoi, Couture, Wingels – Karlsson, Tierney, Zubrus