Eindhoven – Atlético 0:0 (kon.) | Dynamo Kyjev – Manchester City 1:3 (kon.)
1:3 (0:2)
Manchester City
Středa 24.02.2016, 20:45 • NSC Olimpiyskiy, Kyjev • Liga mistrů • Osmifinále

90+1
    Až nyní Manuel Pellegrini sahá k premiérovému střídání, odpracováno už má dnes výborně hrající Agüero, kterého na poslední minutu nahradí Kelechi Iheanacho.

66
    Až nyní je hra přerušena, zraněného Silvu nahrazuje Jevhen Makarenko, který si tak odkroutí svůj debut na půdě Ligy mistrů.

46
    Do druhého poločasu vstupují domácí s jednou změnou, Teodorczyka na hrotu útoku vystřídá Júnior Moraes.

31
    Denis Garmaš zřejmě není stoprocentně v pořádku a utkání pro něj končí, nahradí jej zkušený Portugalec Veloso.

Vojtěch Tůma

Branky: 58. Bujalskij – 15. Agüero (Y. Touré), 40. Silva (Sterling), 90. Y. Touré (Fernandinho)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 6:5. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:10.
    Dynamo Kyjev: Šovkovskij (C) – Silva (66. Makarenko), Chačeridi, Dragović, D. Vida – Jarmolenko, Garmaš (31. Veloso), Rybalka, Bujalskij, D. González – Teodorczyk (46. Júnior Moraes).
    Náhradníci: Rudko – Makarenko, Veloso, Petrović, Korzun, Gusev, Júnior Moraes.

Manchester City: Hart – Sagna, Kompany (C), Otamendi, Clichy – Fernando, Fernandinho – Silva, Y. Touré, Sterling – Agüero (90+1. Iheanacho).
    Náhradníci: Caballero – Demichelis, Zabaleta, Mangala, Kolarov, Iheanacho, García.

Rozhodčí: Antonio Mateu – Pau Cebrián, Roberto Díaz (všichni Španělsko)

Diváci: 53 691