Liberec – Chomutov 1:2 (kon.) | Slavia – Kladno 3:4 (kon.) | Zlín – Letňany 6:0 (kon.)
Mountfield HK – Přerov 3:0 (kon.) | K. Vary – Sparta 5:3 (kon.) | Třinec – Pardubice 0:3 (kon.)
Vítkovice – Havířov 4:1 (kon.) | HC Plzeň – Č. Budějovice 3:2 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:1) Stav série: 0:1
Piráti Chomutov
Středa 09.03.2016, 15:00Play-off ELIOD extraligy ml. dorostu • Čtvrtfinále

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Dobrý den, vítám vás u online přenosu prvního utkání čtvrtfinále extraligy mladšího dorostu. Dnes se proti sobě postaví týmy Bílí Tygři Liberec a HC Piráti Chomutov. Výhodu domácího prostředí mají liberečtí dorostenci, kteří se v nadstavbové skupině A umístili na druhém místě. Zatímco Liberci se v této sezóně daří, Chomutov si účast v play off vybojoval až v nadstavbové skupině o udržení C. Pro obě mužstva je to první vzájemné utkání v této sezóně.

Bílí Tygři Liberec: Novák (Zajíček) – Aubrecht, Adamec, Šuráň, Charvát, Nikolič, Had, Ira, Balík – Rychlovský, Dospěl, Šír (C), Liška, Maťátko, Žůrek, Jeník, Bitman, Hájek, Kotyza, Virág, Šafařovský

Piráti Chomutov: Běhula (Skokan) – Ferbas, Jungvirt, Seemann, Zeman, Jarý, Herles, Kastner, Psar – Zahrádka, Günther, Baier, Mežnar, Černý, Jaroš, Veselý (C), Breczko, Benda, Koblížek, Ouřada, Brandner

Rozhodčí: Battěk – Beránek, Klouček.

00:01

00:08
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Aubrecht – 2 min., hrubost).

00:21
    Liberečtí vyhazují

01:29
    Piráti zavřeli Tygry v jejich třetině, ale do vyložené šance se nedostali.

02:08
    Liberec je kompletní

02:51
    Liberec právě vstřelil branku!
    JANU JENÍKOVI se z rohu podařilo prokličkovat až před Běhulu, kterého překonal střelu k tyči.

05:03
    Severočeši drží puk, ale nedaří se jim dostat do útočné třetiny.

05:56
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Veselý – 2 min.).

07:06
    Liberečtí kombinovali v útočném pásmu, ale nakonec se Pirátům podařilo zmocnit se puku a vyhodit

10:47
    Chomutov teď zvýšeným napadáním ztěžuje libereckým obráncům rozehrávku.

12:03
    Po nepřesnostech v rozehrávce ztratili chomutovští obránci puk z očí, Jeník se toho snažil využít, ale Běhulovu branku netrefil.

13:15
    Rychlovský to zkoušel od modré, ale Liberečané jeho střelu zblokovali.

13:29
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Charvát – 2 min., hákování).

13:59
    Liberec se zmocnil puku a šetří čas.

14:29
    Breczko přihrával do slibné pozice Mežnarovi, ten ale nedokázal trefit napůl odkrytou bránu.

15:29
    Charvát opouští trestnou lavici.

16:52
    Chomutovu se nedaří vymanit se z libereckého tlaku

16:57
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Breczko – 2 min., podražení).

17:47
    Veselý se vydal v oslabení na zteč, ale liberecká obrana si poradila

18:57
    Piráti oslabení zvládli

20:00

Omlouváme se, ale kvůli technickým problémům budeme od druhé periody přinášet pouze změny stavu.

20:01

20:49
    Chomutovští začali aktivněji a drží tygry v jejich obranném pásmu

22:19
    Ira nahodil puk od modré, nakonec to skončilo tyčkou

23:32
    Had vystřelil od modré, před bránou clonili jeho spoluhráči, ale Běhula si puk přeci jenom našel.

25:55
    Ira chtěl nahrát osamocenému Jeníkovi před bránu, ale přihrávka se mu nepovedla

26:55
    Liberec nadále tlačí Chomutov v jejich třetině

28:13
    V ojedinělém útoku Pirátů střílel z mezikruží Koblížek. Jenže přestřelil a poté vztekle práskl hokejkou o led.

29:33
    Maťátko se po kombinaci s Hájkem ocitl sám před Běhulou. Ten si s jeho kličkou poradil.

31:03
    Veselý prověřil pozornost Nováka

33:21
    Liberečtí teď jeli dva na jednoho. Rychlovský si položil chomutovského obránce a naservíroval puk Hadovi, ten ale trefil pouze boční síť

34:51
    Dvě minuty dostává hostující Jakub Veselý, který se provinil držením.

36:02
    Tři Tygři se teď ocitli sami před Běhulou, ale šanci nedokázali využít

37:27
    Severočeši stále melou Chomutov v jejich obranném pásmu

39:09
    Adam Charvát dostává dvě minuty za nedovolené bránění, přesilovou hru si tak zahraje i hostující Chomutov.

39:15
    Západočeši sice zavřeli Tygry v jejich obranném pásu, ale Nováka nijak neohrozili.

44:01
    Dospěl se dostal až před bránu hostů. Nedokázal ale akončit a tak ji objel a snažil se zasunout do prázdné klece. Puk však skončil pod ležícím Běhulou.

46:11
    Novák kryje jak střelu Breczka, tak i následovný pokus Psara od modré čáry

48:07
    Závar před bránou hostů. Běhula si puk nakonec našel a schoval ho do své lapačky

49:33
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Jan Jelínek – 2 min., nedovolené bránění).
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Jakub Veselý – 2 min., nedovolené bránění).

50:17
    Šír se mezi dvěma obránci proháčkoval až před Běhulu, ale mířil nad.

50:59
    VÍT SEEMANN jel sám na jednoho libereckého obránce. Nakonec se rozhodl vystřelit a překonal Nováka, který toho přes svého spoluhráč moc neviděl

53:47
    Liberec se snaží získat zpět vedení a zkouší to Běhulu ze všech možných pozic

55:35
    Oba týmy jsou s blížícím se koncem základní hrací doby stále nervóznější a začíná se přiostřovat