Letňany – Zlín 2:6 (kon.) | Přerov – Mountfield HK 2:3 (0:1 po s.n.) | Kladno – Slavia 6:4 (kon.)
Pardubice – Třinec 5:2 (kon.) | Č. Budějovice – HC Plzeň 3:2 (kon.) | Chomutov – Liberec 1:3 (kon.)
Sparta – K. Vary 4:1 (kon.) | Havířov – Vítkovice 0:1 (kon.)
Piráti Chomutov
1:3 (1:1, 0:2, 0:0) Stav série: 1:1
Bílí Tygři Liberec
Pátek 11.03.2016, 17:30 • Pirátská Aréna, Chomutov • Play-off ELIOD extraligy ml. dorostu • Čtvrtfinále

Liberečtí uhájili své dvoubrankové vedení a díky tomu vyrovnali čtvrtfinálovou sérii. Již v neděli si to oba celky rozdají o postup do semifinále.

Toto je ode mě vše, při dalším textovém onlajnu se těším na počtenou. (20:15:53)

59:57
    Po šarvátkách usedají na trestnou lavici domácí Pavel Jarý, Jakub Veselý (oba 2 minuty za hrubost) a Vít Seemann dostal dvě minuty za napadení. Na straně Liberce jsou menšími tresty za hrubost potrestáni Adam Charvát a Jan Šír.

59:57
    Na ledě se nám strhly hned dvě šarvátky!

59:47
    Liberečtí již pouze kontrolují výsledek kombinací za svou klecí.

59:30
    Chomutovu se ani v závěru zápasu nedaří usadit na delší čas v útočné třetině.

58:54
    Obě mužstva hrají v plném počtu.

58:44
    Běhula míří na střídačku a Piráti to zkouší s hráčem navíc!

58:01
    Byly ohlášeny poslední dvě minuty hry ve třetí periodě.

57:50
    Chomutovský brankář ukryl nahozený puk do lapačky, čímž přerušil hru.

56:54
    Pavel Jarý (CHM) a David Aubrecht (LIB) dostávají menší trest za hrubost.

56:43
    Aubrecht získává velice cenné sekundy v rohu útočného pásma.

56:10
    Liberečtí nyní zachytili pirátskou rozehrávku a vracejí kotouč za Běhulovu branku.

55:01
    Dospěl se dostal před chomutovskou klec, ale Běhula ho dokázal vychytat a stále drží pirátské naděje.

54:37
    Günther zavezl kotouč do útočného pásma, avšak téměř u kruhu ho liberečtí zdvojili a připravili o kotouč.

52:58
    Piráti dobrým napadáním zaměstnávali hostující obránce, kteří delší čas nemohli vyvézt kotouč z obranné třetiny.

51:55
    Seemann obkroužil Novákovu branku, ale ve finální fázi podklouzl a přišel o kotouč.

50:54
    Na ledové ploše se nám nyní krapánek přiostřilo a k vidění bylo hned několik osobních soubojů podél hrazení.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 11. Koblížek – 14. Kotyza (Šír), 30. Maťátko (Hájek), 35. Dospěl

Piráti Chomutov: Běhula (Skokan) – Ferbas, Jungvirt, Seemann "A", Zeman, Jarý "A", Herles, Kastner, Psar – Günther, Baier, Mežnar, Lauko, Černý, Jaroš, Veselý "C", Breczko, Benda, Koblížek, Ouřada, Brandner.
    Bílí Tygři Liberec: Novák (Zajíček) – Aubrecht, Adamec, Šuráň, Charvát, Nikolič, Had, Ira, Bálik – Rychlovský, Dospěl, Šír "C", Maťátko, Liška, Žůrek, Bitman "A", Hájek, Kotyza, Virág, Šafařovský.

Rozhodčí: Zubzanda – Belko, Schopf