Toronto – NY Islanders 4:3 (1:0 po s.n.) | St. Louis – Chicago 3:2 (3:2 po s.n.) | Calgary – Nashville 3:2 (po pr.)
Colorado – Anaheim 3:0 (kon.) | Vancouver – Arizona 3:2 (po pr.) | Los Angeles – Washington 4:3 (po pr.)
Calgary Flames
3:2 (2:0, 0:0, 0:2 - 1:0)
Nashville Predators
Čtvrtek 10.03.2016, 03:30 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:16:13)
    Hutton inkasoval od Gaudreaua dvě branky.

Nashville Predators: 9

Utkání končí zaslouženým vítězstvím domácího Calgary, které dnes bylo jasně lepší, než Nashville. Hosté se prezentovali matným dojmem, většinu zápasu byli u všeho pozdě, těžko se dostávali do třetiny soupeře. Calgary táhla elitní formace, která zařídila všechny góly.

61:12 Mikael BACKLUND - 3:2p

61:12
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Nejlepší řada zápasu rozhoduje dnešní měření sil, Gaudreau si na levé straně počkal na nejlepší okamžik, naznačil střelu, místo toho přihrál na pravou stranu, kde puk "zametl" do branky MIKAEL BACKLUND. Asistence: John Gaudreau a Mark Giordano.

60:20
    Filip Forsberg z pravé strany netrefuje branku Calgary.

60:01

Za bučení diváků se dohrála třetí třetina, hosté již pouze vyčkávali za vlastní brankou, není se čemu divit, jejich bodová série pokračuje, ani v dnešním zápase neodejdou s prázdnou!

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:25
    Hutton musí zasahovat, hra přerušena.

59:08
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny a utkání mílovými kroky směřuje do prodloužení.
    58:42 Mike FISHER - 2:2

58:42
    Nashville právě vstřelil branku!
    Hosté srovnávají stav! Střelu Arvidssona ještě Ortio vyrazil, ale nikdo nepohlídal MIKE FISHERA, který se na levé straně trefuje do odkryté branky. Asistence: Viktor Arvidsson a James Neal.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 10. Gaudreau (Giordano, Monahan), 10. Gaudreau (Monahan, Hamilton), 62. Backlund (Gaudreau, Giordano) – 48. Bitetto (Fisher, Arvidsson), 59. Fisher (Arvidsson, Neal)

Calgary Flames: Ortio (Hiller) – Giordano, Brodie, Jokipakka, Hamilton, Wotherspoon, Nakládal – Gaudreau, Monahan, Ferland – Hathaway, Backlund, Frolík – Bennett, Bouma, Colborne – Jooris, Stajan, Bollig
    Nashville Predators: Hutton (Rinne) – Josi, Weber, Bitetto, Ellis, Ekholm, Granberg – Jarnkrok, Johansen, Neal – Forsberg, Ribeiro, C. Smith – Salomaki, Fisher, Arvidsson – Wilson, Sissons, Watson

Rozhodčí: Kozari, Walsh – Sharrers, Alphonso

Diváci: 19 289