Toronto – NY Islanders 4:3 (1:0 po s.n.) | St. Louis – Chicago 3:2 (3:2 po s.n.) | Calgary – Nashville 3:2 (po pr.)
Colorado – Anaheim 3:0 (kon.) | Vancouver – Arizona 3:2 (po pr.) | Los Angeles – Washington 4:3 (po pr.)
po s.n. (3:2)
St. Louis Blues
3:2 (0:0, 0:1, 2:1 - 0:0)
Chicago Blackhawks
Čtvrtek 10.03.2016, 02:07 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

To je z mé strany již vše, příště na počtenou! (05:07:13)

3. Jake Allen (STL) 33 zák., 2 góly, úsp. 94,3 %

Tak to byl naprosto strhující zápas! Svěřenci Kena Hitchcocka góly Backese a Brouwera v rozmezí pěti minut otočili stav ve svůj prospěch, minutu a sedmnáct sekund před koncem ale vyrovnal Panarin. Utkání dospělo až do samostatných nájezdů, které v šesté sérii rozhodl Kevin Shattenkirk!

Kevin SHATTENKIRK - 3:2sn

V samostatných nájezdech zvítězil tým St. Louis Blues.
    Autorem vítězné branky je KEVIN SHATTENKIRK.

6. série
    3:2
    Je rozhodnuto! Teuvo Teräväinen orazítkoval pravou tyč, Bluesmani tak vítězí!

6. série
    3:2
    A další gól! Kevin Shattenkirk nic nevymýšlel a prostě to zkusil švihem, a kotouč se poté zatřepotal v síti!
    Arťom ANISIMOV (nájezdy 2:2)

5. série
    2:2
    Jenže uspěl také Arťom Anisimov, který dokonale vykoupal gólmana St. Louis. To je drama, to je drama!
    Troy BROUWER (nájezdy 2:1)

5. série
    2:1
    Autor gólu na 2:1 Troy Brouwer to udělal mazácky – střelou pod vyrážečku nedal Crawfordovi šanci!

4. série
    1:1
    Andrew Ladd ale nic nevymyslel a jeho střela zaduněla o připravený Allenův beton.

4. série
    1:1
    Jori Lehterä se pokusil trefit mezírku mezi Crawfordovými betony, ale žádná tam nebyla. Ladd může rozhodnout!
    Artěmij PANARIN (nájezdy 1:1)

3. série
    1:1
    Drama pokračuje! Artěmij Panarin svůj první nájezd v kariéře v NHL suverénně proměnil!

3. série
    1:0
    Robby Fabbri měl na hokejce rozhodnutí, mladý domácí útočník ale napálil kotouč do tyče!

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 49. Backes (Shattenkirk, Tarasenko), 54. Brouwer (Stastny, Fabbri), rozh. náj. Shattenkirk – 22. Ladd (Teräväinen, Rozsíval), 59. Panarin (Toews, Keith)