Winnipeg – Ottawa 1:2 (kon.) | Philadelphia – Washington 2:1 (2:0 po s.n.) | Anaheim – Calgary 8:3 (kon.)
po s.n. (2:0)
Philadelphia Flyers
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
Washington Capitals
Čtvrtek 31.03.2016, 02:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

62:55
    Vcelku logické tresty na obou stranách. Holtby dostává dvě minuty za hrubost, Couturier menší trest za nedovolené bránění.

60:32
    Wayne Simmonds (PHI) vyloučen na dvě minuty za podražení, to je velká komplikace pro Flyers při cestě za vítězstvím v tomto pro ně důležitém utkání!

52:57
    Marcus Johansson (WSH) vyloučen za hákování, domácí mají možnost přesilovky čtyř proti třem!

51:18
    Za následnou menší potyčku jsou vyloučeni Sam Gagner (PHI) a Tom Wilson (WSH). Pokračovat by se mělo se čtyřmi hráči v poli na obou stranách.

47:59
    Jenže přesilovka Flyers neměla dlouhého trvání a síly na ledě se vyrovnají. Ryan White (PHI) poslal k ledu Carlsona a dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

47:36
    Matt Niskanen (WSH) tvrdě sestřelil Claudea Girouxe za vlastní brankou a dostává menší trest za krosček. Na domácí tak čeká přesilová hra, při které mají dobrou možnost na vyrovnání skóre zápasu.

39:36
    Brandon Manning (PHI) vyloučen na dvě minuty za hákování. Na hosty čeká v závěru druhé třetiny přesilová hra.

20:01
    Druhou třetinu začínají oba týmy ve čtyřech. Alex OVečkin dostal menší trest za krosček, Nick Schultz dvě minuty za hrubost. Stalo se tak po skončení první třetiny.

12:45
    A máme tady první vyloučení v dnešním utkání! Na trestnou lavici míří Carlson za faul Gagnera.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 55. Schenn (Giroux, Simmonds), rozh. náj. Cousins – 42. Ovečkin (Kuzněcov, Williams)