Rapid – Salzburg 1:1 (kon.)
SK Rapid Vídeň
1:1 (0:0)
FC Red Bull Salzburg
Neděle 03.04.2016, 15:00 • Ernst-Happel-Stadion, Vídeň • Rakouská Bundesliga • 29. kolo

90+2
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Keita, přichází Pehlivan.

90
    Žlutou kartu dostává Keita (FC Red Bull Salzburg).

85
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Kainz, přichází Nutz.

82
    Akci, která začala sporným soubojem uprostřed hřiště, zakončoval Deni Alar z dobré pozice nad.

80
    Žlutou kartu dostává Soriano (FC Red Bull Salzburg).

76
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Shuab, přichází Schobesberger.
    75. CALETA-CAR - 1:1

75
    Salzburg právě vstřelil branku!
    Po ideálním centrovaném míči se hlavičkou prosazuje DUJE CALETA-CAR!

72
    Žlutou kartu dostává Grahovic (SK Rapid Vídeň).

69
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Chmitz, přichází Lazaro.

67
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Hofmann, přichází Alar.

66
    Perfketně mířenou střelu Soriana zneškodnil brankář Strebinger efektním zákrokem.

57
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Hwang, přichází Reyna.
    46. SCHUAB - 1:0

46
    Rapid právě vstřelil branku!
    Hned po půl minutě se po krásné akci prosazuje nejaktivnější muž první půle LOUIS SHAUB a posílá Rapid do zaslouženého vedení!

40
    Žlutou kartu dostává Pavelic (SK Rapid Vídeň).
    39. Schaub

37
    Po centru z levé strany se dostal do hlavičkového zakončení Schaub, ale koníčkem trefil je vnější stranu tyče.

30
    Obrovská smůla domácích! Steffen Hofmann dostal před vápnem prostor, který využil k povedené střele, která orazítkovala obě tyče brány hostů a vrátila se brankáři přímo do náručí!