Finsko – Slovensko 6:1 (kon.) | Česko – Německo 2:1 (kon.)
Česko
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
Německo
Pátek 08.04.2016, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem, Masarykova 232, Ústí nad Labem • Euro Hockey Challenge

58:40
    Němci zkouší hru bez brankáře.

Dnešní utkání sledují 4 124 diváci.

47:12
    Schütze jel sám na branku, ale ve finální fázi selhal, když nenalezl recept na Furcha.

44:56
    Nikolai Goc (GER) se jde opět posadit na trestnou lavici, ale nyní na dvě minuty za sekání.
    43:36 Tomáš KUNDRÁTEK - 2:1

43:36
    Česko právě vstřelilo branku!
    Využitá přesilovka! Petr Koukal od modré čáry nahrál Michalu Kempnému, který zahlédl volného TOMÁŠE KUNDRÁTKA u opačné tyče. Druhý úspěšný střelec České republiky už pouze vstřelil touš do branky z těsné blízkosti. Asistence: Michal Kempný, Petr Koukal.

42:49
    Nedovoleným bráněním se provinil Denis Reul (GER), za což si bude muset odsedět menší trest.

38:39
    Za podražení se posadí na dvě minuty do boxu trestoměřičů Milan Doudera (CZE).

30:57
    Josef Hrabal (CZE) si posedí na dvě minuty na trestné lavici za krosček.
    30:41 Martin ZAŤOVIČ - 1:1

30:41
    Petr Holík přihrál MARTINOVI ZAŤOVIČOVI skrz brankoviště k opačné tyči. Úspěšnému střelci stačilo už pouze vsítit puk do odkryté branky. Asistence: Petr Holík, Bohumil Jank.

28:37
    Nikolai Goc (GOC) obdržel dvouminutový + desetiminutový osobní trest za naražení zezadu. Dvě minuty odpyká Mirko Höfflin. Nikolaiem Gocem byl faulován Milan Doudera. Komerční přestávka.
    20:55 Daniel PIETTA - 0:1

20:55
    Německo právě vstřelilo branku!
    Německo se dostává v první minutě druhého dějství do vedení po nenápadné střele DANIELA PIETTY. O vstřelené brance rozhodlo až po pár vteřinách rozsvícené červené světlo brankového rozhodčího. Asistence: Marcel Brandt, Jerome Flaake.

15:46
    Bernhard Ebner (GER) obdržel dvouminutový trest za podražení.

02:23
    Při buly zahrál Simon Danner (GER) vysokou holí, za což inkasuje dvojitý menší trest. Vysokou hokejkou zasáhl Romana Horáka, který míří do kabiny na ošetření.

Tereza Košťálová

Branky a nahrávky: 31. Zaťovič (Holík, Jank), 44. Kundrátek (Kempný, Koukal) – 21. Pietta (Brandt, Flaake)

Česko: Furch (Jakub Kovář) – Kundrátek, Kempný, Rutta, M. Doudera, Zámorský, Jank, Hrabal, Krejčík – Radil, Koukal, Vincour – R. Červenka, Holík, T. Zohorna – Kašpar, J. Hruška, Zaťovič – Gulaš, Horák, Červený – Dočekal. Trenéři: Vladimír Vůjtek, Jiří Kalous.
    Německo: Pielmeier (Niederberger) – Akdag, Ebner, Reul, N. Goc, Müller, Kohl, Brückner – Flaake, Pietta, Brandt – Macek, Schütz, Krammer – Höfflin, M. Goc, Ullmann – Kink, Danner, Buchwieser. Trenéři: Marco Sturm, Christian Künast.

Rozhodčí: Hribik, Hradil – Lederer, Lhotský

Diváci: 4 124