Mannheim – Sparta 1:5 (kon.) | Třinec – Eisbären 1:6 (kon.) | Zürich – Salzburg 4:8 (kon.)
Rögle BK – Kloten 1:6 (kon.) | Davos – Mannheim 7:1 (kon.) | Okanagan – Třinec 3:5 (kon.)
Sparta – Rögle BK 4:3 (kon.) | Eisbären – Zürich 3:7 (kon.)
Rögle BK
1:6 (1:1, 0:1, 0:4)
EHC Kloten Flyers
Pátek 08.04.2016, 11:00Memoriál Jana Marka

54:51
    A je po přesilovce. Na trestnou lavici totiž míří Busovsky, který sekl brankáře Janssona přes rameno poté, co švédský gólman úspěšně zastavil puk.

54:02
    Vyloučení v týmu Rögle BK (Nilsson – 2 min., sekání).

52:03
    Možná jedna z posledních šancí pro Rögle. Další přesilovku švédskému týmu nabízí Pina, který si přidržel soupeře.

44:47
    Tlak hráčů Rögle může nadále růst. Kloten do tří posílá po faulu Lehmann. V pořadí třetí dvojnásobná přesilovka pro Rögle!

43:26
    Krátce po návratu Hassana na led přichází další vyloučení na straně Klotenu! Brunner jde pykat za sekání!

41:13
    Dvě minuty za hákování schytává Hassan, který posílá Kloten pouze do tří! Dvojnásobná přesilovka bude trvat 34 vteřin.

39:47
    V závěru druhé třetiny obdržel trest na dvě minuty za hákování hráč Klotenu Gitchenko.

36:00
    A následuje další vyloučení za hrubost. Tentokrát ale jen na straně Rögle. Nygard oslabuje svůj tým.

35:48
    Vylučuje se na obou stranách. Za hrubost odchází na trestnou lavici na straně Rögle Jernberg a za Kloten Derungs.

28:59
    Dvě minuty za sekání vyfasoval hráč Klotenu Kalin.

23:45
    Rögle si zahraje 57 vteřin dvojnásobnou přesilovku 5 na 3! Dvě minuty za sekání odpyká Busovsky.

22:42
    Lehmann z Klotenu si přidržel hůl soupeře, za což dostává dvě minuty a oslabuje svůj tým.

17:52
    Další vyloučení, tentokrát na straně Rögle. Dvě minuty za držení musí odsedět Nilsson.

11:13
    Přesilovou hru si zahrají také hokejisté švédského celku. Dvě minuty za hákování vyfasoval Brunner.

05:08
    Rögle bude hrát ve čtyřech. Dvě minuty za nedovolené bránění musí odpykat Nilsson.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 13. Betholdsson (Jenberg, Magnusson) – 3. Mettler, 29. Derungs, 49. Busovsky (Kalin, Derungs), 52. Gitchenko (Mettler), 56. Gitchenko (Krayem), 58. Derungs (Krayem)

Rögle BK: Jansson (Didrik) – Persson, Johansson, Nygard, Bondesson, Johnsson, Nilsson, Larsson, Granqvist – Bertholdsson, Wennstrom (C), Magnusson, Jernberg, Palsson, Martinsson, Nilsson, Arvidsson, Ruuskkanen, Kurtz-Bengtsson.
    EHC Kloten Flyers: Messerli (Heinicke) – Brunner, Morel, Rossi, Kalin, Zingg, Pina – Derungs, Gitchenko, Lehnmann, Muller, Privet, Halbeerstadt, Krayem, Locatelli, Mettler, von Arburg, Waibel, Busovsky.