Česko
Neděle 17.04.2016, 10:00 • Nokia • Reprezentace do 16 let

59:47
    Česko právě vstřelilo branku!
    Češi ještě kosmeticky upravují výsledek! Úspěšným střelcem je JAKUB LAUKO. Bez asistence.

39:58
    Rusko právě vstřelilo branku!
    Tak tohle je hodně nepříjemné! Češi inkasují dvě sekundy před koncem druhé třetiny, když se prosazuje VLADISLAV KOTKOV. Bez asistence.

38:00
    Češi využívají přesilovku a poprvé se v zápase prosazují! Autorem branky je MATĚJ BLÜMEL. Asistence: Zack Malík a Jakub Lauko.

35:11
    Rusové zvyšují už na 3:0. Autorem branky je KIRILL MARČENKO. Asistence: Semen Astaševskij.

14:25
    ALEXANDR ŽABREJEV střílí svou druhou branku v zápase a posílá Rusy do dvougólového vedení. Asistence: Vladislav Kotkov a Michail Šestopalov.

06:49
    Rusové přežili oslabení a v sedmé minutě se ujímají vedení. Autorem branky je ALEXANDR ŽABREJEV. Asistence: Michail Šestopalov.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 7. Žabrejev (Šestopalov), 15. Žabrejev (Kotkov, Šestopalov), 36. Marčenko (Astaševskij), 40. Kotkov – 38. Blümel (Malík, Lauko), 60. Lauko

Rusko: Miftachov (Isajev) – Žuravlev, Babincev, Žiljakov, Solopanov, Malyšev (C), Ochotjuk, Kaliničenko, Misjul – Šestopalov, Žabrejev, Kotkov – Nesvetajev, Šabanov, Mutovin – Sokolov, Denežkin, Rotenberg – Marčenko, Astaševskij, Maluchin.
    Česko: Dvořák (Haas) – Dajčar, Martinec, Malík (C), Dluhoš, Adámek, Bernáth, Seemann, Kowalczyk – Gajarský, Sedlák, Kvasnica – Blümel, Lauko, Koblížek – Jeník, Střondala, Plášek – Bláha, Pavel, Klapla.

Rozhodčí: Kristian Vikman – Jere Koskela, Jussi Välisaari