Finsko – Česko 4:1 (kon.) | Švédsko – Rusko 0:4 (kon.)
Florida Panthers
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0, 0:1) Stav série: 2:3
New York Islanders
Sobota 23.04.2016, 02:00 • BB&T Center, Sunrise • Play-off NHL • Čtvrtfinále V. konference
    96:00 Alan QUINE - 1:2

96:00
    Islanders právě vstřelili branku!
    Šestadevadesát minut čistého času (celkem se zápas natáhl na více než čtyři hodiny) trvající hokejový maraton je za námi, konečně jsme se dočkali rozhodnutí! V pokračujícím závaru před Robertem Luongem se nakonec nejlépe zorientoval zelenáč ALAN QUINE, doklepl černou pryž do sítě a stal se hrdinou Islanders! Asistence: Marek Židlický, Thomas Hickey.
    41:59 Aleksander BARKOV - 1:1

41:59
    Florida právě vstřelila branku!
    Domácím to na začátku třetí třetiny vyšlo, Greissovo kouzlo je odčarováno a máme vyrovnáno! Jaromír Jágr přihrál na modrou čáru Petrovicovi, jenž se neukvapil a famózním stříleným pasem našel nikým nehlídaného ALEKSANDERA BARKOVA, jemuž stačilo doklepnout kotouč do prázdné branky! Asistence: Alex Petrovic, Jaromír Jágr.
    13:31 Frans NIELSEN - 0:1

13:31
    BB&T Center rázem utichlo jako hrob, hosté se ujímají vedení! Nielsenovu bombu z pravého kruhu Luongo jen tak tak vyrazil před sebe a kotouč se poté dostal zpět k důraznému FRANSI NIELSENOVI, jenž doklepl černou pryž do sítě! Asistence: Thomas Hickey.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 42. Barkov (Petrovic, Jágr) – 14. Nielsen (Hickey), 96. Quine (Židlický, Hickey)

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Kulikov, Ekblad, Campbell, Gudbranson, Matheson, Petrovic – Huberdeau, Barkov, Jágr – Jokinen, Bjugstad, Smith – Hudler, Trocheck, Purcell – Wilson, MacKenzie, Shaw.
    New York Islanders: Greiss (Berube) – Leddy, Hamonic, de Haan, Boychuk, Hickey, Židlický – Nielsen, Tavares, Okposo – Kuljomin, Nelson, Bailey – Prince, Quine, Bernier – Martin, Cizikas, Clutterbuck.

Rozhodčí: O'Halloran, Walsh – Murphy, MacPherson

Diváci: 20247