Mattersburg – Sturm Graz 0:2 (kon.) | Salzburg – St. Pölten 2:0 (kon.) | Admira – Rheindorf Altach 1:2 (kon.)
Wolfsberger – Ried 1:0 (kon.)
FC Admira Wacker Mödling
1:2 (0:1)
SC Rheindorf Altach
Sobota 06.08.2016, 18:30 • BSFZ-Arena, Mödling • Rakouská Bundesliga • 3. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek víkendu a někdy příště u onlajnů napočtenou. (20:34:26)

Je za námi utkání třetího kola rakouské Tipico Bundesligy. Admira předvedla ve druhé půli zlepšený výkon, ale na skalp Altachu to nestačilo. Hosté vstoupili do druhé půle podobně jako do té první – gólem. Již po čtyřech minutách hry se radoval opět Oberlin, který využil dobré práce jeho spoluhráčů. Za domácí snížil v padesáté osmé minutě Grozurek, ale i přes mnohé další šance se Admiře srovat nepovedlo.

90+6

90+5
    Domácí Toth byl faulován, Admira má pravděpodobně jednu z posledních šancí.

90+5
    Hostující hráči u míče a míří vpřed k brance domácích.
    90+4.

90+4
    Lackner se dostal k míči uvnitř šestnáctky, ale nedokázal trefit branku!

90+3
    Domácí opět vybojovali míč a míří vpřed.

90+2
    Spiridović opět v akci, tentokrát končí jeho centr za brankovou čárou a Lukse může v klidu ušetřit pár vteřin, když bude váhat s odkopem.