Jednotlivci - dopolední kvalifikace (muži) (kon.) | Jednotlivci - dopolední kvalifikace (ženy) (kon.)
Jednotlivci - odpolední kvalifikace (muži) (kon.) | Jednotlivci - odpolední kvalifikace (ženy) (kon.)

Úterý 09.08.2016, 20:26Olympijské hry - Lukostřelba
Sledujte:

Tujana Dašidoržievová (RUS) – Hui Cao (CHN) 4:6
    (28:28, 25:29, 28:27, 25:27, 29:29)

Pátá sada nabídla úžasný souboj, který skončil remízou 29:29! Číňanka kopírovala všechny střely své soupeřky a nakonec se tedy probojovala do osmifinále po vítězství 6:4 na sety!

Olga Senjuková (AZE) – Hui Cao (CHN) 1:7
    (23:28, 25:25, 23:24, 26:27)

Je konec! Hui Cao postupuje do dalšího kola po jednoznačné výhře 7:1 na sety! Ve čtvrté sadě Číňanka vítězí 27:26 a ve druhém kole se tak postaví Rusce Dašidoržievové!

Tujana Dašidoržievová (RUS) – Karma Karmaová (BHU) 7:3
    (26:26, 28:22, 26:26, 27:27, 28:21)

Je rozhodnuto, do dalšího kola postupuje ruská reprezentantka Tujana Dašidoržievová, která pátý set ovládla jednoznačně 28:21 a celkově tedy vítězí 7:3 na sety!

Ksenia Perovová (RUS) – Inna Stěpanovová (RUS) 3:7
    (25:26, 27:26, 24:30, 29:29, 26:27)

Inna Stěpanovová postupuje do osmifinále! Pátý set urvala ve svůj prospěch v poměru 27:26 a celkově tak vítězí 7:3 na sety!

Zahra Nematiová (IRI) – Inna Stěpanovová (RUS) 2:6
    (21:28, 28:27, 26:28, 26:27)

Ruska postupuje do druhého kola! Třemi devítkami ve čtvrtém setu zaznamenává celkem 27 bodů, což je o jeden více než Íránka a vítězí 6:2!

Ksenia Perovová (RUS) – Natalia Sanchezová (COL) 6:4
    (26:25, 25:29, 28:19, 27:27, 24:24)

Pátý set přinesl celkem šest tref za osm bodů, po další remíze se tak z postupu do dalšího kola raduje Ksenia Perovová, která vítězí v poměru 6:4!

Sanchezová zaváhala při první ráně třetího setu, nakonec stihla vypálit v poslední vteřině časového limitu, trefila ale jen jediný bod. Perovová si tak v klidu pohlídala výhru, třetí sadu bere v poměru 28:19 a ujímá se vedení 4:2!